Skocz do zawartości

Psychosomatyka


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze uważam iż wszystkie dolegliwości fizyczne zaczynaja się w emocjach zapytałam o moje ostatnie, z którymi borykam się od pół roku. 

Jakie zdarzenie - emocje wpłynęły na moje dolegliwości fizyczne ? W nawiasie karty uzupełniające.

5 monet (10 mieczy) 9 pucharów Koło Fortuny 3 mieczy 

Poczucie deficytu emocjonalnego oraz materialnego, poczucie osamotnienie i w sumkę zamknięcie relacji, która wnosiła więcej smutku niż radości 

 

Jak uzdrowić swoje ciało ?

5 mieczy (7 monet) 7 monet Król monet 

Przestać się szarpać, walczyć. Zwyczajnie odpuścić i przeczekać. Zrobić plan, raczej nie działać, pośpiech jest tutaj nie wskazany. Inwestować jedynie energię w sprawy, które przynoszą rzeczywiste efekty, są to cele długoterminowe.  Ustabilizować swoje życie, jeśli mężczyzna to stabilny. Dyscyplina i panowanie nad sytuacja daje komfort wolności. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2019 o 09:14, zakretka23 napisał:

 

Jakie zdarzenie - emocje wpłynęły na moje dolegliwości fizyczne ? W nawiasie karty uzupełniające.

5 monet (10 mieczy) 9 pucharów Koło Fortuny 3 mieczy 

Widać po kartach, że doskwiera Ci brak bliskiej osoby, prawdziwej relacji z mężczyznà, duzo roxmyslasz na ten temat, dodatkowo jakby los nie szczędził ci bólu w tym temacie. Przyciągasz to o czym myślisz, rozmyślając o braku, tworzysz go, wiem, że to wiesz.

 

Jak uzdrowić swoje ciało ?

5 mieczy (7 monet) 7 monet Król monet 

Zaakceptować sytuacje, nie kombinować, być cierpliwą i pracować nad uziemieniem się, aby nie uciekać w negatywne emocje.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...