Skocz do zawartości

Co dobrego w pracy


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo zawirowań i przykrych zdarzeń w pracy, więc zapytałam kart na pocieszenie co dobrego wydarzy się dla mnie w pracy do grudnia 2019?

 

2 buławy, rycerz denarów, królowa mieczy i 8 pucharów

 

2 buławy skojarzyły mi się z dodaniem obowiązków tylko królowa mieczy raczej nie jest z tego zadowolona. Mało dobrego, ale jakby coś przybyło dodatkowo ponad to co mam.

Odnośnik do komentarza

Oj nie wiem, czy nie odejdziesz z pracy...

w 2 buław widziałabym Twoje wahania, co do zaangażowania w prace i uzyskanych efektów, a później w mieczowe się odcinasz i odchodzisz w 8 pucharów 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo:)

1 godzinę temu, Iwka78 napisał:

Oj nie wiem, czy nie odejdziesz z pracy...

w 2 buław widziałabym Twoje wahania, co do zaangażowania w prace i uzyskanych efektów, a później w mieczowe się odcinasz i odchodzisz w 8 pucharów 

 

 

Ale strikte odejścia nie widać brakuje mieczy bądź aw odchodzących np świat czy kochankowie

Odnośnik do komentarza

Odcięcie może być w Królowej mieczy, a odejście w 8 pucharach. Chyba ze odetniesz się mentalnie oraz emocjonalnie- będziesz robić swoje bez większego angażowania się i przezywania. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, zakretka23 napisał:

Odcięcie może być w Królowej mieczy, a odejście w 8 pucharach. Chyba ze odetniesz się mentalnie oraz emocjonalnie- będziesz robić swoje bez większego angażowania się i przezywania. 

O tak odcięcie mentalne jest bardziej prawdopodobne :D bo zmienić pracy w najbliższym czasie nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Nie widzę w tych kartach odejścia z pracy, raczej obserwacja spokojna taka ( 2 Buław Rycerz Denarów) i odcięcie emocjonalne. Może podejdziesz bardziej bez emocji i racjonalnie i z dystansem do pracy.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że zostawisz za sobą jakieś niemiłe sytuację, zamkniesz ten rozdział. Skupisz się na zdobywaniu wiedzy, analitycznym myśleniu i asertywnej komunikacji. Możesz także stać gdzieś na uboczu, nie angażować się w jakieś sytuacje, pozostając w roli obserwatora. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2019 o 15:45, panna.marta napisał:

Dziękuję bardzo:)

Ale strikte odejścia nie widać brakuje mieczy bądź aw odchodzących np świat czy kochankowie

Ja miałam takie karty i położyłam wypowiedzenie i decyzja była podjęta natychmiast, ale może to też być emocjonalne odejście tak jak mówi Zakrętka.

Edytowane przez Iwka78
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Iwka78 napisał:

Ja miałam takie karty i położyłam wypowiedzenie i decyzja była podjęta natychmiast, ale może to też być emocjonalne odejście tak jak mówi Zakrętka.

Raczej tak, bo wypowiedzenia na pewno w najbliższym czasie nie położę. Nie mam ma razie do tego warunków i mie jest też na to najlepszy czas. Chyba, że sami mnie zwolnia.

Odnośnik do komentarza

Też mi wygląda na zmianę pracy, chociaż i mówisz, że to jest w obecnym czasie nie możliwym. W 2 buław widać obserwacje możliwych wariantów, dystansowanie, jako się to 2ka, to mogę ostrożnie założyć, że może pojawić się jeszcze jedna opcja pracy (w mojej talii Tarota snów na 2 buław są narysowane 2 drzwi - czyli dwie drogi między którymi robimy wybór), bardziej stabilna i platna, no w Królowej Mieczy i 8 kielichow podejmiesz decyzje co do odejścia, zmiany. Może chodzi nawet nie o zmianie firmy, a naprzyklad zespołu, lub stanowiska, Królowa moze nawiązywać do czegoś analitycznego lub też menadżerskiego :)

Vo by tam nie było, będzie na lepsze ;)

Powodzenia :)

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 14.06.2019 o 07:15, panna.marta napisał:

 co dobrego wydarzy się dla mnie w pracy do grudnia 2019?

 

2 buławy, rycerz denarów, królowa mieczy i 8 pucharów

2 Buław ma wiele znaczeń w zależności od talii... crowley nazywa ją jako Władzctwo czyli panowanie. U RW ta karta oznacza bierność i niezdecydowania. Niektóre talie kładą nacisk na współpracę inne jeszcze na wybór.

A ta karta otwiera rozkład więc ma istotne znaczenie czy mamy ja czytać jako zniechęcenie do tej pracy opisanej rycerzem denarow czy mamy to czytać że współpracownicy tam są złe do Ciebie nastawieni bo obok jest królowa mieczy. Natomiast 8 pucharów jest karta odejścia zatem uważam że ostatecznie zmienisz ta pracę.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Arbogast napisał:

2 Buław ma wiele znaczeń w zależności od talii... crowley nazywa ją jako Władzctwo czyli panowanie. U RW ta karta oznacza bierność i niezdecydowania. Niektóre talie kładą nacisk na współpracę inne jeszcze na wybór.

A ta karta otwiera rozkład więc ma istotne znaczenie czy mamy ja czytać jako zniechęcenie do tej pracy opisanej rycerzem denarow czy mamy to czytać że współpracownicy tam są złe do Ciebie nastawieni bo obok jest królowa mieczy. Natomiast 8 pucharów jest karta odejścia zatem uważam że ostatecznie zmienisz ta pracę.

no zobaczymy. Na razie nie planuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...