Skocz do zawartości

Okres wakacyjny


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólne wydarzenia okresu wakacyjnego

1. Pozycja wyjściowa - Cesarzowa - tak ostatnio bardzo dobrze czuje się ze sobą, ciało zaczyna smukłej i jest ten błysk w oku. Włosy na głowie szaleją tak się kręcą. Ogolnie po latach niedoli rozpieszczam się. 

2. Co wspiera - Gwiazda - ten błysk, mam cele i marzenia, które powoli sobie realizuje. 

3. Świadomość - Rycerz monet - w lipcu będę miała dużo pracy jestem nastawiona na to psychiczne. 

4. Podświadomość - 5 monet - wychodzę z trudnego okresu oraz czuje deficyt emocjonalny, brak dotyku itd

5. Przeszłość - Sprawiedliwość - zalatwienie spraw papierkowych, nowa umowa, porządki w finansach oraz relacjach 

6. Bliska przyszłość - 9 buław Rycerz monet (Cesarzowa) nieufna, gotowa do obrony, konsekwentna w realizacji swoich celów oraz w pracy, jednak czas na swoje przyjemności oraz na zadbanie o siebie znajdę 

7. Moja postawa - 6 buław - idę po swoje, jakieś sukcesy 

8. Otoczenie - Rycerz pucharów Kapłan - jakiś zajęty uwodziciel nic dziwnego ze wyszło 9 buław 

9. Nadziej obawy - Kochankowie Maga - mam ochotę na romans, relacje ale raczej w tym okresie się nie wystąpi może po urodzinach sierpniowych 

10. Dalsza przyszłość - 4 monety Cesarz 4 buławy - odkładanie na wrześniowe wakacje oraz jaka stabilizacja trzy czwórki ...radość i jakiś poważny Pan może się pojawić 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

1. Pozycja wyjściowa: nie wiem, czy planujesz łączyć się z naturą pod czas wakacyj - pewnie tak ;) Ale też zaznacza się tu twoja uroda i piękno :)

2. Wspiera tak, to że chcesz błyszczeć i podziwiać, również nadziei na coś wspaniałego, wręcz bajkowego :) Wymarzony urlop :)

3. Świadomość: sporo pracy, ale masz wszystko zaplanowane i teraz tylko czekasz :)

4. Podświadomość - czegoś ci brakuje, może odpoczynku, przez co możesz być nieco zdołowana... Może też zaznacza się podświadoma obawa przed wydaniem pieniędzy - w sensie, że sporo pójdzie na wakacje, czy na coś jeszcze :);

5. Przeszłość - tak, załatwienie spraw papierowych, plus balans wszystkich obszarów życia;

6. Bliska przyszłość: no tak, widzi mi się konsekwentna i zaciekłą obrona swojego, moze chodzi o pieniądze lub inne wygody. Też może chodzi o pracę, wygodny dla ciebie tryb życia. Nieufność, ostrożność.

7. Twoja postawa: jesteś nastawiona na zwycięstwo :)

8. Otoczenie - a ja bym powiedziała, że jest ktoś szczerze (Kaplan) zakochany koło ciebie :)

9. Nadziei i obawy: możesz też się bać, że nie dasz rady pogodzić kilku rzeczy na raz, podjąć odpowiedni wybór :)

10. Dalszą przyszłość: no tak, stabilizacja... Mi się wydaje, że jak zarządzisz i ogarniesz wszystkie sprawy materialne, w końcu będzie fajny odpoczynek (4 buław), chyba że odpoczniesz u rodziców, bo zaznaczają się w rozkładzie Cesarz, Cesarzowa, a i 4 monet, i 4 buław mogą nawiązywać do domu :)

Podsumowując, widać, rzeczywiście, sporo pracy i walczenie o jakieś sprawy zawodowe/materialne. Na pewno będziesz się dobrze czuła, jak kobieta, będziesz przyciągać wzroki, a koło ciebie do tego jest zakochany mężczyzna. Wydaje mi się, że kiedy w końcu z tą pracą/pieniądzami zwyciężysz, czeka na ciebie fajny relaks, może odwiedzisz rodziców :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...