Skocz do zawartości

Sampoczucie


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Odczuwam bardzo silny spadek energii... nic mi się nie chce... z chęcią nie wstawałabym z łóżka... jestem w nowej pracy i powinnam się cieszyć, że ją mam... ale wcale mi to nie sprawia radości, nie wiem, dlaczego tak się dzieje... nic mnie nie cieszy... mam totalny zastój...

 

Dlaczego jestem pozbawiona energii?

Księżniczka buław, 3 kielichów, książę (rycerz) pucharów, rycerz (król) mieczy

no tak, nic się nie dzieje, nic mnie nie cieszy, nie ma mojego optymizmu ani radości... popadam ze skrajności w skrajność...

 

Kiedy ten stan minie?

10 buław, księżniczka pucharów, Cesarzowa

stan minie, jak przestanę być przeciążona i pojawi się coś nowego na horyzoncie i będę mogła się spełnić

 

Jak sobie pomóc?

księżniczka pucharów, 6 pucharów, książę buław

robić coś, co sprawia mi przyjemność, coś co kiedyś już robiłam i to przyniesie zmiany

 

Co to jest? z czym jest to związane?

książę (rycerz) denarów, rycerz (król) mieczy, kapłanka, 10 denarów

nie wiem, ale wydaje mi się, że ja powinnam być sama sobie szefem...

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że Twoje życie uczuciowe rzutuje na Twój nastój- 3 Kielichy Rycerz Kielichów. 

 

Minie, jak zaczniesz coś może tworzyć ( Cesarzowa) i to wpłynie pozytywnie na Twoje emocje ( Giermek Pucharów).

 

Być aktywną  ( Rycerz Buław). Karty jeszcze mi się skojarzyły z dzieciakami, może z nimi jakieś działania, czy coś ? :)

 

Też uważam, że powinnaś mieć własną firmę :)

 

Pisałam Ci - jesteś jeszcze w 9 numero roku do września, po tym czasie powinnaś poczuć znaczny przypływ energii :)

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...