Jump to content

Zmuszona do małżeństwa z obym mężczyzną...


Usagi

Recommended Posts

Mialam dziś okropnie dziwny sen, o mojej rodzinie która zaaranżowała dla mnie małżeństwo. Nie wiem dlaczego, z jakiego powodu.

 

Kiedy przyszedł mój "narzeczony", nie był niezadowolony. Usiadłam przy jakimś niskim stoliku (to nie działo się w naszym domu), a on stojąc za mną położyl przedemną jakiś tort w kształcie serca, a ja wiedziałam że nie wolno mi okazać niechęci, więc kiedy tak objął moje ramiona od tyłu, położyłam moje dłonie na jego rękach. Potem wszyscy nagle wyszli a on usiadł koło mnie i uśmiechając się zaczął mnie całować.

 

Było mi z tym tak źle że aż się obudziłam i cały dzień mnie to dręczy. Tak jakby ten cały sen się do mnie przykleił...

 

Do tej pory towarzyszy mi to nieprzyjemne uczucie że rodzina chiała oddać mnie w ręce obcego mężczyzny który nakłaniał mnie do całowania :/

 

Co ten sen mógł oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Hmm, może jesteś do czegoś nakłaniana a niekoniecznie tego chcesz. Możesz ten czuć pewien obowiazek ( sama z siebie) do zrobienia czegoś czego w gruncie rzeczy nie chcesz, moze twoj sen, kaze zastanowić Ci się jeszcze raz nad jakas decyzja, która juz podjelas lub masz zamiar niedlugo podjac, i stwierdzic czy naprawde tego chcesz. Czasami pewne rzeczy robimi bo trzeba, nie zastanawiajac sie nad ich sensem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...