Skocz do zawartości

Życie zawodowe


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

4 tydzień w nowej pracy zacznie mi się w poniedziałek... a ja nie mogę jakoś się zaangażować, niby jest dobrze, jest blisko, mam dobrą pensję, mam super dziewczyny w pokoju, naprawdę jest z czego się cieszyć, ale jakoś mi nie idzie to cieszenie się... wkurza mnie to, że pewne rzeczy nie działają, a powinny działać jak w zegarku, nie chce mi się już z niczym walczyć, nie chce mi się nic zmieniać... nic mi się nie chce... taki stan...:-((((

 
S - ja teraz - 8 mieczy - widać dużą blokadę wewnętrzną
1 Co mam w sercu- 5 mieczy+królowa buław - ciągle mam poczucie porażki na tle zawodowym, każda zmiana przynosi rozczarowanie
2 -Co mam w głowie - 9 mieczy+księżniczka pucharów - zamartwiam się tym, że nie znajdę nigdy swojego miejsca, że nigdy nie będę miała takiej pracy, która da mi spełnienie
3 - Co przeszkadza - sprawiedliwość+2 pucharów - chyba jakaś wewnętrzna moralność i może jakiś brak zgody na niesprawiedliwość, którą widzę
4 - Co bym chciała -  3 pucharów+król buław - chciałabym, aby praca była przyjemnością i żeby przynosiła zmiany, aby była dynamiczna
5 - co zrealizuję - księżyc +7 pucharów - chyba jakieś swoje zapędy artystyczne....
6. Co mnie czeka w pracy do końca sierpnia -królowa pucharów+3 buław - będę zadowolona, może nadejdą jakieś zmiany
7. co mnie czeka zawodowego do końca września - królowa denarów +kapłanka +cesarz - może czeka mnie jakiś awans w pracy
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.06.2019 o 11:56, Iwka78 napisał:

4 tydzień w nowej pracy zacznie mi się w poniedziałek... a ja nie mogę jakoś się zaangażować, niby jest dobrze, jest blisko, mam dobrą pensję, mam super dziewczyny w pokoju, naprawdę jest z czego się cieszyć, ale jakoś mi nie idzie to cieszenie się... wkurza mnie to, że pewne rzeczy nie działają, a powinny działać jak w zegarku, nie chce mi się już z niczym walczyć, nie chce mi się nic zmieniać... nic mi się nie chce... taki stan...:-((((

 
S - ja teraz - 8 mieczy - widać ograniczenia są rzeczy, które są dla ciebie nie wygodne
1 Co mam w sercu- 5 mieczy+królowa buław - widać rozczarowanie a miałaś krzepe i zapał nadzieję, że to będzie nowe pole do manewru
2 -Co mam w głowie - 9 mieczy+księżniczka pucharów - lęki, niepewność ale też podobno 9 mieczy to karta wyolbrzmiania i nadinterpretacji może warto troszkę odpuścić?
3 - Co przeszkadza - sprawiedliwość+2 pucharów -  związanie emocjonalne?albo podpisałaś może wstępną umowę i ciężko teraz zrezygnować?
4 - Co bym chciała -  3 pucharów+król buław -by praca dawała satysfakcje i energię do działania 
5 - co zrealizuję - księżyc +7 pucharów - będziesz marzyć o czymś innym 
6. Co mnie czeka w pracy do końca sierpnia -królowa pucharów+3 buław -  ja w tej królowej pucharów widzę trochę emocji o chęć wpłynięcia na nowe 
7. co mnie czeka zawodowego do końca września - królowa denarów +kapłanka +cesarz - awans to raczej nie myślę, że ta kapłanka rozwija się i uczy innych z tego co już doświadczyła. Przynajmniej mi takie wychodzą karty przy pracy i jako starsza stażem uczę młodsze swoją drogą nie wiem po co xD 
 
Powodzenia:)

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Na moment obecny widać, że masz sporo obaw, zmartwień, które nie pozwalają Ci otworzyć się na zmiany, jakby paraliżują zupełnie (8 mieczy), to też winiła z tego, że jesteś przyzwyczajona do porażek, co byś nie rozpoczynała, boisz się teraz działać (5 mieczy, Królowa Buław), przemartwiasz się, i jak mi się wydaje przez pazia głównie z powodu kontaktów międzyludzkich, bo ten paź często wskazuje na takie pierwsze kroczki w zapoznaniu - szczególnie takie ogólnie przyjazne).

Przeszkadza jak mi się wydaje też to, że może te kontakty będą na jakieś nieszczere i podstawie, że coś zmusi cię działać zgodnie z zasadami i to źle wpłynie na relacje zespołowe (2 kielichy, Sprawiedliwość). Chciałabyś, żeby było wesoło, aktywnie, imprezowo - 3 kielichy, Krol Bulaw, i znowu w tym mi się widzi wielką zależność od akceptacji przez otoczenie (sama taką mam ;))

Masz dobra szansę zrealizować swój potencjał twórczy, a może chodzi i o pewnych marzeniach, nadziejach (Księżyc i 7 kielichow).

Do sierpnia widać, że będziesz się przyzwyczajała do zmian emocjonalnie, widać ustalony plan rozwoju :)

A we wrześniu widać w końcu stabilizację na miejscu pracy, wdrożenie, może nauczysz się przydatnej wiedzy, umiejętności (Kapłanka), Cesarz i Królowa Monet obiecają poczucie bezpieczeństwa, jak mi się wydaje, pewność jutrzejszego dnia - i ogólnie i pieniężnie :)

Powodzenia i trzymam kciuki ;)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 16.06.2019 o 11:56, Iwka78 napisał:

 

 
S - ja teraz - 8 mieczy - straszne lęki, ograniczenia, może jesteś lekko znerwicowana, poddenerwowana, możesz mieć problemy z koncentracją, ze skupieniem, poza tym widać u Ciebie poczucie niemocy, myslenie, ze utkwikaś w czymś z czego nie będziesz mogła się wydostać, jakieś myśli, myślokształty, którymi sama się zatruwasz
1 Co mam w sercu- 5 mieczy+królowa buław - ciągle porównujesz to miejsce pracy do innych, coś Ci nie pasuje, niby nie ma tragedii, ale nie umiesz się odnaleźć, chciałabyś isć gdzie indziej
2 -Co mam w głowie - 9 mieczy+księżniczka pucharów - sporo nerwów i stresów, podejście w stylu : chciałabym i boję się, nieśmiałość
3 - Co przeszkadza - sprawiedliwość+2 pucharów - Twoje poczucie sprawiedliwości, poza tym mogłabyś odejść, ale może masz za dobrą umowę
4 - Co bym chciała -  3 pucharów+król buław -radosć, zainteresowanie, cieszenie się pracą, poza tym chciałabyś mieć stanowisko menedżerskie
5 - co zrealizuję - księżyc +7 pucharów - nierealne oczekiwania, moze za duzo myślisz, możesz się zapętlic
6. Co mnie czeka w pracy do końca sierpnia -królowa pucharów+3 buław - jakieś perspektywy rozwoju, awansu, aczkolwiek tu dużą nadwrażliwośc i emocjonalność widac
7. co mnie czeka zawodowego do końca września - królowa denarów +kapłanka +cesarz - będziesz nadal pracowac, ale w pracy będzie osoba, ktora moze stać na przeszkodzie do pójścia naprzód

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 16.06.2019 o 10:56, Iwka78 napisał:

Co mam w sercu- 5 mieczy+królowa buław

Q bulaw to kobieta niezależna A 5 mieczy to porażka. Co mówi że czujesz się w tej pracy tak jakbyś nie mogła rozwinąć skrzydeł. Jakbyś nie miała za dużo możliwości do realizacji I ograniczona autonomię. Co zresztą świetnie koresponduje z 8 mieczy która mówi o poczuciu ograniczenia. 

 

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

Co mam w głowie - 9 mieczy+księżniczka pucharów

Stresujesz się bardzo bo nie czujesz się pewnie na tym gruncie. 

 

W dniu 16.06.2019 o 10:56, Iwka78 napisał:

Co przeszkadza - sprawiedliwość+2 pucharów

Bezduszne przepisy? Coś formalnego co wyraźnie nie służy atmosferze. Może jakieś procedury?

 

W dniu 16.06.2019 o 10:56, Iwka78 napisał:

Co bym chciała 3 pucharów+król buław 

3 pucharów to karta lekkości... A król bulaw to szef...może przychylności szefa? Lżejsze atmosfery i jakieś lidera w tym miejscu który ogarnie to wszystko. 

 

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

- co zrealizuję - księżyc +7 pucharów 

Wg mnie nic... bujasz W obłokach. Masz mylny obraz rzeczywistości. Aż dwie karty które mówią niemal to samo. 

 

W dniu 16.06.2019 o 10:56, Iwka78 napisał:

. Co mnie czeka w pracy do końca sierpnia -królowa pucharów+3 buław - 

Zadowolenie z perspektyw jakie będzie dawała ta praca. 

 

2 godziny temu, Inez2503 napisał:

co mnie czeka zawodowego do końca września - królowa denarów +kapłanka +cesarz -

Stabilność zawodową. Nauka i rozwój. Lepsze pieniądze lub jakiś awans lub przedłużenie umowy. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Inez2503 napisał:

4 - Co bym chciała3 pucharów+król buław -radosć, zainteresowanie, cieszenie się pracą, poza tym chciałabyś mieć stanowisko menedżerskie

To jest stanowisko menedżerskie, tylko tu czuję się bardziej kontrolowana/poprawiana. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Arbogast napisał:

 

12 godzin temu, Inez2503 napisał:

- co zrealizuję - księżyc +7 pucharów 

Wg mnie nic... bujasz W obłokach. Masz mylny obraz rzeczywistości. Aż dwie karty które mówią niemal to samo. 

 

Księżyc często pokazuje mi zadania marketingowe/grafika , które bardzo lubię i są tutaj jakąś częścią moich obowiązków.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...