Skocz do zawartości

Randka z nieznajomym


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spontanicznie spotkałam się z mężczyzna który jest kuzynem mojego znajomego z fb ...wydaje się ogarnięte, ale

dla mnie jest z byt intensywny, a mam z tym złe doświadczenie. 

Jak zareagował na mnie ? 

Wieża Król buław 6 buław 

chyba dostał jakiś impuls by koniecznie mnie zdobyć, uderzył w niego piorun 

 

Jakie wrażenie na nim zrobiłam? 

Sad 10 monet Świat 

Jakieś emocje w nim ożyły, pomyślał ze nic mi nie brakuje, mam wszystko czego szuka w kobiecie 

 

Jak potoczy się relacja w najbliższym czasie ? 

10 buław Umiarkowanie 7 mieczy Koło fortuny Królowa pucharów 

Przytłoczy mnie jego intensywność, ilość telefonów, propozycje kolacji, wyjazdów, spotkań, będę chciała to wyciszyć by moc normalnie go poznać z dystansu ...coś jednak po tych unikach może się zmienić 

 

rada Król pucharów - karty radzą skupić się na mężczyźnie w typie Króla pucharów, takiego co chce stała relacje, jest czuły itd 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Jak zareagował na mnie ? 

Wieża Król buław 6 buław

Wydaje mi się, pozytywnie mógł się zestresowac i mieć chaos w głowie i nie wiedzieć jak się zachować przy Tobie aby wywrzeć pozytywne wrażenie  

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Jakie wrażenie na nim zrobiłam? 

Sad 10 monet Świat

Mogłaś się wydać atrakcyjna dobrze ubrana, oczytana z dużą wiedzą 

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

Jak potoczy się relacja w najbliższym czasie ? 

10 buław Umiarkowanie 7 mieczy Koło fortuny królowa pucharów 

Coś nagle wyhamuje będzie was a szczególnie ciebie popychac do ucieczki przed tą znajomością 

8 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

rada Król pucharów - karty radzą skupić się na mężczyźnie w typie Króla pucharów, takiego co chce stała relacje, jest czuły itd 

Myślę, że pojawi się ktoś inny w typie króla pucharów ewentualnie dać mu szansę na kogoś pokroju kumpel 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Pan był bardzo opanowany i pewny siebie. Mnie to przeraża na początku znajomosci zbytnia intensywność kontaktów, a dzwonił z 5 razy jednego dnia i chciałby kolejny spędzić wspólnie. 

Ma wypracowane pozycje zawodowa, twierdzi, ze szuka partnerki - luźne układy go nie interesują. 

Edytowane przez zakretka23
  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
15 godzin temu, zakretka23 napisał:

 

 

Jakie wrażenie na nim zrobiłam? 

Sad 10 monet Świat 

Jakieś emocje w nim ożyły, pomyślał ze nic mi nie brakuje, mam wszystko czego szuka w kobiecie 

 

Jak potoczy się relacja w najbliższym czasie ? 

10 buław Umiarkowanie 7 mieczy Koło fortuny Królowa pucharów 

Przytłoczy mnie jego intensywność, ilość telefonów, propozycje kolacji, wyjazdów, spotkań, będę chciała to wyciszyć by moc normalnie go poznać z dystansu ...coś jednak po tych unikach może się zmienić 

 

rada Król pucharów - karty radzą skupić się na mężczyźnie w typie Króla pucharów, takiego co chce stała relacje, jest czuły itd 

Zgadzam się z Twoją interpretacja. Wieża to zdarzenie nagle, dosłownie grom z jasnego nieba. Wręcz zapalił się do tej znajomości, chciałby szybko i skutecznie. 

Wrażenie.... j.w. tylko innymi kartami. Ożywił się, zobaczył że masz wszystko czego on chce.

Jak się potoczy... 10 bulaw wskazuje na przytloczenie tym co wyraża Umiar A dalej 7 mieczy czyli umiar w negatywie tak jak mówisz... On jest zbyt szybki, zbyt ekspansywny, za dużo testosteronu. Myślę że on może działać na Ciebie tak że będziesz sie inaczej zachowywać. Koło fortuny mówi o zmianie A pucharowa o dużej sensytywnosci. Czyli jego dominacja sprawi że będziesz taka trochę małą dziewczynką w tej relacji. 

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...