Skocz do zawartości

Przyjaźń do końca roku


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio jakieś kwasy z przyjacielem, z którym znam się od lat. Niby wszystko ok, a ostatnio jakieś małe szpilki lub ucinanie rozmowy i zero odzewu później. 

 

Dlaczego tym razem ucial rozmowę? 

 

Król Pucharow +3 Pucharów +10 bulaw+5 mieczy+swiat

 

Ukrywa jakieś emocje, ale sądzę, że nadal jestem mu bliska. Chyba męczą go jakieś inne sprawy, więc postępuje jak w tej 5 mieczy egoistycznie i nieładnie. Możliwe, że kontakt sprawiał mu sprawiać satysfakcję. Karty ładnie pokazały właśnie te zachowanie. 

 

Znajomość do końca roku

 

8 pucharów +Śmierć +rycerz kielichow 

 

Jakieś trudne emocje od których musi odejść, coś mu nie sprzyja. Będzie jakaś przemiana i może znów okaże się milszy. 

 

As Kielichow +as mieczy+5 denarow+sprawka+slonce+6 denarow

 

Odcięcie od emocji, jakieś trzezwe spojrzenie na sprawę. Chyba się od siebie oddalimy, bo będzie pustka i bilans tej relacji. Jest szansa na poprawę, o ile zaczniemy dbać o wymianę energii. 

Odnośnik do komentarza

Hm...

dla mnie to on jest Tobą zainteresowany i ukrywa przed Tobą swoje uczucia i to go obciąża albo ma romans, o którym nie chce mówić

w 8 pucharów, śmierci widziałabym całkowitą zmianę relacji i być może jakieś wyznania z jego strony.

Myslę, że wszystko sobie wyjaśnicie i relacja się zrównoważy, cokolwiek to oznacza w tym przypadku;))))

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
Godzinę temu, Moonmimka napisał:

Hmmm ciekawa interpretacja,ale on jak brat. 

Ty możesz to tak postrzegać. On niekoniecznie. Faceci raczej nie oczekują w koleżance siostry....

Po kartach nie widać by on był jak brat. Albo inaczej byś Ty była jak siostra. Są tu karty pucharów emocji uczuć... ja myślę że on jednak ma jakieś intencje wobec Ciebie I to powoduje że relacja między wami jest ciężka bo Ty patrzysz na niego właśnie jak na brata. Uważam że on ta relacje zakończy I od koniec roku ja ożywi na nowo. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Moonmimka napisał:

Mam ostatnio jakieś kwasy z przyjacielem, z którym znam się od lat. Niby wszystko ok, a ostatnio jakieś małe szpilki lub ucinanie rozmowy i zero odzewu później. 

 

Dlaczego tym razem ucial rozmowę? 

 

Król Pucharow +3 Pucharów +10 bulaw+5 mieczy+swiat

Coś go ewidentnie zabolało, przytloczylo i szepnęło emocjami. Trochę taki typ człowieka bardzo emocjonalnego i biorącego do siebie ważne dla niego rzeczy np jakieś wartości. 

10 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

Znajomość do końca roku

 

8 pucharów +Śmierć +rycerz pucharów 

Uciecie znajomości, zerwanie jej lub zawieszenie może Cię trochę zwodzić np ty będziesz chciała pogadać czy spotkać się a on się wykręci

10 godzin temu, Moonmimka napisał:

 

As Kielichow +as mieczy+5 denarow+sprawka+slonce+6 denarow

 

Nie wiem czy to miało podsumowanie czy jakieś pytanie, ale tu dalej karty mówią, że ta znajomość zostanie zerwana lub zawieszona.  Każde z was wyniesie z tego coś dobrego. 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Dlaczego on uciął rozmowę?

A też się zgodzę, że ewidentnie miał do ciebie coś więcej, niż typowo koleżeńskie nastawienie :) I sytuacja tego, że nie mógł osiągnąć tego, czego chciał w pełni, mimo że jesteś tak blisko (5 mieczy), na nim mocno ciążyła (10 buław), w świecie uwolnił się z tych emocyj, znalazły swoje wyście

 

Znajomość do końca roku:

Z przełożenia:

Widać, że ciężkie emocje miną, będzie taka transformacja ich na pozytywne, raczej sam do ciebie się odezwie z propozycją pogodzenia (Rycerz)

Dalej widać, że zdystansuje się od nadmiaru emocji, przeanalizuje wszystko i poukłada, zacznie za tobą tęsknić i będzie mu cid brakować (5 monet), w Sprawiedliwość uzna swoją winę, zachce sytuację naprawić, wyrównać, w Słońcu i 6 monet a i sprawiedliwości widać pogodzenie i zrównoważenie waszych pozycji, relacje powrócą do stanu koleżeńskiego :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...