Skocz do zawartości

Ustawienia- do kogo iść? ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, aby wybrać się na ustawienia grupowe i poruszyć dwa obszary. U pierwszej Pani byłam

3x na indywidualnych, druga osoba to Pan, u którego nie byłam, ale bardzo podobają mi się jego wpisy na FB. Kto bardziej mi pomoże? Kogo wybrać?

Pani

życie zawodowe: 8 pucharów, 5 buław, 5 denarów, królowa mieczy - widziałabym rozstanie się z emocjami, pożegnanie się z wewnętrzna walką i poczuciem braku, odcięcie się w mieczowej 

Związek: 3 denarów, wieża, książę (rycerz) denarów - jest praca i całkowita zmiana w związku + stabilizacja

 

Pan

życie zawodowe: 8 buław, 3 mieczy, 3 buław, sąd - jest przyspieszenie działań i dobra komunikacja (3 mieczy mi się tak zawsze na pracę pokazuje) 3 buławy to mogą być nowe pomysły, nowe projekty i w sądzie całkowite oczyszczenie i zamknięcie tematu 

 

związek: as pucharów, głupiec, 6 denarów- czyste uczucie, nowy początek pod każdym względem i równowaga 

 

Wydaje mi się, że karty na obie osoby są dobre i gdzie nie pójdę to efekt będzie, ale mimo wszystko wydaje mi się, że na pana jakieś takie lepsze te karty... jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Widać, ze oboje pracują różnymi metodami. Kwestia która bardziej Tobie odpowiada, z kim poczujesz lepsza chemię. Mnie intuicyjnie bardziej odpowiadał by Pan. 

Jeśli za chodzi o karty - praca - szybkie uporanie się z bolesnym problemem, na końcu karta Sad wskazywałaby na uzdrowienie

 

relacje - nowa podejście do relacji, miłości, pokazanie ze można kochać jednocześnie nie zatracając swojej autentyczność, pokazanie zachowanie równowagi, granic. Podoba mi się kierowanie na tu i teraz ...nie zawsze trzeba grzebać w przeszłości, co robi Pani 

Edytowane przez zakretka23
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Uważam, że lepsze karty zdecydowanie na Pana. W pracy- widać przypływ sił, energii, zaczniesz od nowa, uzdrowienie w Sądzie :) W związku widać nowy etap u Was, przypływ uczuć i powiew nowej energii, równowaga w dawaniu i braniu, bardzo ładne karty :)

Z kolei u Pani - widać ciężkie emocje, jakąś walkę wewnętrzną. W związku duże bum i zmiany, stabilizacja.


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
 
 
 
13 godzin temu, Iwka78 napisał:

Myślę, aby wybrać się na ustawienia grupowe i poruszyć dwa obszary. U pierwszej Pani byłam

3x na indywidualnych, druga osoba to Pan, u którego nie byłam, ale bardzo podobają mi się jego wpisy na FB. Kto bardziej mi pomoże? Kogo wybrać?

Pani

życie zawodowe: 8 pucharów, 5 buław, 5 denarów, królowa mieczy - bedzie praca na emocjami, a w szczegolnosci nad asertywnoscia, przerobienie jakis relacji. Tutaj wiele spraw na nowo pukladaloby sie w Twojej glowie, odciealabys sie emocjonalnie.

Związek: 3 denarów, wieża, książę (rycerz) denarów -  ciezka i sumienna praca, aby zburzyc stare struktury, proces bylby powolny.

 

Pan

życie zawodowe: 8 buław, 3 mieczy, 3 buław, sąd - tutaj powiedzialabym, ze bedzie szybciej, ale bolesniej. Proces spowoduje natlok mysli, mozesz poczuc niepokoj, zlosc i smutek, ale ten bolesny proces otworzy nowe horyzonty, pobudzi do dzialania i oczysci atmosfere.

 

związek: as pucharów, głupiec, 6 denarów- nowy poczatek, wyzwolenie emocji. Kolejny raz asertywnosc dajesz, ale uczyc sie takze wymagac i dostawac.

 

Powodzenia! 

 

Wydaje mi się, że karty na obie osoby są dobre i gdzie nie pójdę to efekt będzie, ale mimo wszystko wydaje mi się, że na pana jakieś takie lepsze te karty... jak myślicie?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***weryfikacja***

 

Zdecydowałam się na sesję u Pana. Było zupełnie inaczej niż u Pani, było szybko, intensywnie i mam odczucie, że dotknęliśmy w końcu źródła moich problemów. Wszystko ułożyło się w całość. Na 1 sesji ruszyliśmy aż 3 tematy! Szok! A z panią mogłam tylko 1;(

 

dziękuję wszystkim za interpretacje:-*

  • Cool 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

To są ustawienia systemowe/Hellingerowskie lub jeszcze inaczej nazywane są konstelacje rodzinne.

 

generalnie chodzi o oczyszczenie swojego pola z pól swoich przodków, czyli czyścimy się z różnych kodów rodziców, dziadków itp które przechodzą z pokolenia na pokolenie 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Ustawienia- do kogo iść? ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...