Jump to content

Porwanie, ucieczka


ladybagaboo
 Share

Recommended Posts

Hej!

Bardzo zależy mi na interpelacji tego snu i w związku z tym liczę na waszą pomoc 

 

Byłam na jakiejś wycieczce szkolnej (z obcymi ludźmi, nie poznałam w nich nikogo, z kim kiedykolwiek chodziłabym do szkoły) i nagle w pobliżu wybuchł wulkan, co spowodowało katastrofę jak po wybuchu bomby atomowej, na ziemi panowało ogromne promieniowanie i wiele ludzi umierało. (Ta część snu może być spowodowana tym, że przed snem czytałam książkę opowiadająca o sytuacji po 3WŚ gdzie ziemia jest niemożliwa do życia dla ludzi z powodu napromieniowania) 

Żeby się schronić pobiegłam do jakiegoś budynku, wtedy mam jakiś przeskok w logiczności, bo nagle leżałam w jakimś dziwnym pokoju (nigdy wcześniej w nim nie bylam) w łóżku ubrana w dziecięcą czapeczkę. Nagle przyszła do mnie jakaś dziewczyna i powiedziała, że jeśli nie wyjdę na dwór za 10 minut to uciekną beze mnie. Po niej do pomieszczenia weszła jakas kobieta po 40 i ja zaczęłam ją prosić czy mogę wyjść pobawić się z innymi dziećmi, mówiłam w bardzo infantylny sposób, w 3 osobie, choć wiedziałam, że jestem dorosła i tylko udaję dziecko, ponieważ ta kobieta mnie zmusiła do tego (kojarzy mi się to z Ferdydurke...).

Wyszłam na dwór, ale tak już nikogo nie było. Okolicy ani samego domu również nie poznaje w niczym co kiedykolwiek widziałam. 

Nagle na chwilę sen zmienia się i teraz widziałam wszystko z perspektywy tej kobiety, która poszła do jakiegoś mężczyzny chodzącego po domu i powiedziała, że coś jej utknęło w gardle i on tam zajrzał i powiedział, żeby poszła się położyć,a on to zaraz wyjmie.

Znowu moja perspektywa, wbiegam do tego domu i zaraz przed wejściem do pokoju, w którym mnie przetrzymywała stal piec i podszedł do mnie ten mężczyzna i powiedział, że to jest wiedźma, która zmusza dzieci do udawania że jest ich mamą, żeby potem je upiec w piecu i zjeść i że już jedno dziecko tak zjadła i utknęło jej w gardle. Dał mi lalkę (takiego niemowlaka) i powiedział, żebym zabrała moje dziecko i uciekała. Wybiegłam, z domu wychodziły trzy ścieżki, wiedzialam, że ona będzie patrzeć przez okno na dwie z nich, bo wie, że uciekam, żeby ją zmylić pobiegłam jedną z nich, ale po chwili zawróciłam i ukryłam się w ogródku. Gdy ona ruszyła w poscig, przejechała na rowerze obok mnie dosłownie i mówiła do jakiegoś innego dziecka, które jechało obok niej 'idziemy po pomoc do mężczyzn, ktorzy nie boją się tego promieniowania, bo skórę mają z grubych łusek"

Następny moment był, gdy byłam już w moim pokoju (w tym, w którym rzeczywiście mieszkam). Była noc, a ja wiedziałam że mogę od niej uciec tylko przez okno. Więc otworzyłam je, spojrzałam w dol, byłam na trzecim piętrze a na dole był ogródek sąsiada. Na moment zobaczyłam własną smierc. Zobaczyłam moje ciało leżące na trawie i policję w okol. Postanowilam, że nie mogę tak skoczyć i umrzeć, więc zaczęłam wiązać linę z prześcieradeł i poszewek na kołdry, które mam w moim pokoju. 

Nie zdążyłam uciec z tego pokoju, bo obudziłam sie nagle, niespodziewanie. 

 

Nie wiem co o tym myśleć, dawno nic mi się nie śniło, a tutaj nagle coś takiego. 

Od dawna już nie mam dobrych relacji z moją mamą, to może być związane z tą czarownicą... Hmm. Sama nie wiem, nic więcej nie potrafię wymyślić.

Jeśli chodzi o to jak się czułam wcześniej, to bardzo długo nie mogłam zasnąć, miałam dużo pesymistycznych myśli i kręciłam się z boku na bok. Az pamietam jak w pewnym momencie się przebudziłam i pomyślałam, że w końcu jest zimno i cicho, przekręciłam się na drugi bok i już od razu zasnęłam znowu. 

Następne, co pamiętam to ten sen. 

 

Wiem, że strasznie długie to wyszło, ale nie wiedziałam jak to krócej ująć. Będę wdzięczna za każdą pomoc z waszej strony! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...