Jump to content

Porwanie, ucieczka

ladybagaboo
 Share

Recommended Posts

Hej!

Bardzo zależy mi na interpelacji tego snu i w związku z tym liczę na waszą pomoc 

Byłam na jakiejś wycieczce szkolnej (z obcymi ludźmi, nie poznałam w nich nikogo, z kim kiedykolwiek chodziłabym do szkoły) i nagle w pobliżu wybuchł wulkan, co spowodowało katastrofę jak po wybuchu bomby atomowej, na ziemi panowało ogromne promieniowanie i wiele ludzi umierało. (Ta część snu może być spowodowana tym, że przed snem czytałam książkę opowiadająca o sytuacji po 3WŚ gdzie ziemia jest niemożliwa do życia dla ludzi z powodu napromieniowania) 

Żeby się schronić pobiegłam do jakiegoś budynku, wtedy mam jakiś przeskok w logiczności, bo nagle leżałam w jakimś dziwnym pokoju (nigdy wcześniej w nim nie bylam) w łóżku ubrana w dziecięcą czapeczkę. Nagle przyszła do mnie jakaś dziewczyna i powiedziała, że jeśli nie wyjdę na dwór za 10 minut to uciekną beze mnie. Po niej do pomieszczenia weszła jakas kobieta po 40 i ja zaczęłam ją prosić czy mogę wyjść pobawić się z innymi dziećmi, mówiłam w bardzo infantylny sposób, w 3 osobie, choć wiedziałam, że jestem dorosła i tylko udaję dziecko, ponieważ ta kobieta mnie zmusiła do tego (kojarzy mi się to z Ferdydurke...).

Wyszłam na dwór, ale tak już nikogo nie było. Okolicy ani samego domu również nie poznaje w niczym co kiedykolwiek widziałam. 

Nagle na chwilę sen zmienia się i teraz widziałam wszystko z perspektywy tej kobiety, która poszła do jakiegoś mężczyzny chodzącego po domu i powiedziała, że coś jej utknęło w gardle i on tam zajrzał i powiedział, żeby poszła się położyć,a on to zaraz wyjmie.

Znowu moja perspektywa, wbiegam do tego domu i zaraz przed wejściem do pokoju, w którym mnie przetrzymywała stal piec i podszedł do mnie ten mężczyzna i powiedział, że to jest wiedźma, która zmusza dzieci do udawania że jest ich mamą, żeby potem je upiec w piecu i zjeść i że już jedno dziecko tak zjadła i utknęło jej w gardle. Dał mi lalkę (takiego niemowlaka) i powiedział, żebym zabrała moje dziecko i uciekała. Wybiegłam, z domu wychodziły trzy ścieżki, wiedzialam, że ona będzie patrzeć przez okno na dwie z nich, bo wie, że uciekam, żeby ją zmylić pobiegłam jedną z nich, ale po chwili zawróciłam i ukryłam się w ogródku. Gdy ona ruszyła w poscig, przejechała na rowerze obok mnie dosłownie i mówiła do jakiegoś innego dziecka, które jechało obok niej 'idziemy po pomoc do mężczyzn, ktorzy nie boją się tego promieniowania, bo skórę mają z grubych łusek"

Następny moment był, gdy byłam już w moim pokoju (w tym, w którym rzeczywiście mieszkam). Była noc, a ja wiedziałam że mogę od niej uciec tylko przez okno. Więc otworzyłam je, spojrzałam w dol, byłam na trzecim piętrze a na dole był ogródek sąsiada. Na moment zobaczyłam własną smierc. Zobaczyłam moje ciało leżące na trawie i policję w okol. Postanowilam, że nie mogę tak skoczyć i umrzeć, więc zaczęłam wiązać linę z prześcieradeł i poszewek na kołdry, które mam w moim pokoju. 

Nie zdążyłam uciec z tego pokoju, bo obudziłam sie nagle, niespodziewanie. 

Nie wiem co o tym myśleć, dawno nic mi się nie śniło, a tutaj nagle coś takiego. 

Od dawna już nie mam dobrych relacji z moją mamą, to może być związane z tą czarownicą... Hmm. Sama nie wiem, nic więcej nie potrafię wymyślić.

Jeśli chodzi o to jak się czułam wcześniej, to bardzo długo nie mogłam zasnąć, miałam dużo pesymistycznych myśli i kręciłam się z boku na bok. Az pamietam jak w pewnym momencie się przebudziłam i pomyślałam, że w końcu jest zimno i cicho, przekręciłam się na drugi bok i już od razu zasnęłam znowu. 

Następne, co pamiętam to ten sen. 

Wiem, że strasznie długie to wyszło, ale nie wiedziałam jak to krócej ująć. Będę wdzięczna za każdą pomoc z waszej strony!