Skocz do zawartości

Relacje


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się potoczą relacje z Panem 1, to przyszłość jedynie pociąg fizyczny nam został, nie odpuszcza pisząc codziennie. 

Pan 2 poznany nie dawno wykazuje mocne zainteresowanie, interesuje go podobno stała relacja, mocno zajęty zawodowo na głupoty nie ma czasu

 

Pan 1

5 monet 7 buław 4 buławy Rycerz buław

juz tutaj nic nie ma, poczucie braku uczuć, jedynie na dobry seks można liczyć 

rada - 7 pucharów nie daj się omamić pustym słowa to tylko złudzenie 

 

Pan 2

6 mieczy Cesarzowa 2 puchary Cesarz

zupełnie inna bajka, tutaj jest faktycznie szansa na coś fajnego i stałego 

rada - giermek monet trzeba temu dać szanse, oboje mamy silne osobowości 

 

Wynik

Król buław Pustelnik Świat Sprawiedliwość 

do króla dołożyłam (Pustelnik Cesarz) i tutaj mam aż trzy koncepcje - pierwsza kolejny mężczyzna dojrzały powracający, pochodzący z zagranicy, druga zakończenie relacji z Panem 1 raz na zawsze, trzecia wejście w stała relacje z Panem 2 ..na razie mnie peszy 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

monet 7 buław 4 buławy Rycerz buław

juz tutaj nic nie ma, poczucie braku uczuć, jedynie na dobry seks można liczyć 

rada - 7 pucharów nie daj się omamić pustym słowa to tylko złudzenie 

 

Pan 2

6 mieczy Cesarzowa 2 puchary Cesarz

Pan nr 1 

Uczucia już wygasła ( 5 Denarów), pozostały jedynie złudzenia, które niestety nic nie zmienią. 

 

Za to Pan 2 dobrze się zapowiada. 2 pucharów wskazuje na związek oparty na czystym uczuciu. Dwójka Kielichów to także radość z bycia ze sobą, jak dla mnie jedna z lepszych kart na związki. Zapowiada ona także cudowne randki.

Cesarz mówi nam o szanse zwieńczenia związku na statusie 2 Pucharów ślubem. 

Zatem Pan 2 jest według kart bardziej rokującym kandydatem. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, zakretka23 napisał:

 

Pan 1

5 monet 7 buław 4 buławy Rycerz buław

Tutaj nie można liczyć na trwały związek ani utworzenie wspólnego domu czy relacji.  On może dużo mówić, zabiegać ,zwracać uwagę na siebie tylko jeśli marzysz o czymś trwałym to niema co.

4 godziny temu, zakretka23 napisał:

rada - 7 pucharów - złudzenia, mydlenie oczu, nic sensownego 

 

Pan 2

6 mieczy Cesarzowa 2 puchary Cesarz

Tu jest szansa na pójście w coś nowego trwalszego z uczucirm. Nie wiem czy on po przejściach czy po rozwodzie lub zagraniczny bo ta 6 mieczy? W każdym razie lepsze karty .

rada giermek monet - pouczyć się o sobie, dać szansę 

 

Wynik

Król buław Pustelnik Świat Sprawiedliwość 

do króla dołożyłam (Pustelnik Cesarz) - albo całkiem zrezygnujesz o zechcesz w ogóle odpocząć od facetów albo dasz szansę panu, który jest starszy, wysoki szatyn taki co pasuje do bulawowego

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...