Skocz do zawartości

Zabiegi na ciało


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo jest lato chcemy być w dobrej formie. Chciałabym jeszcze bardziej dopomóc i zrobić sobie jakieś zabiegi na ciało. 

1. Zabieg limfatyczny + ciepło i coś tam jeszcze - Księżyc z drugiej tali Rydwan Królowa mieczy Księżyc - powiedziałbym ze jakaś ściema bo Królowa mieczy na mojej karcie ma bardzo niezadowolona minę, znowu Księżyc Rydwan mówi o przyspieszeniu metabolizmu ..co za jakiś czas trzeba byłoby powtórzyć dla utrzymania efektu 

2. Masaż bańka chińska - 2 monety - 5 mieczy 3 miecze - jakieś niezadowolenie co mnie dziwi bo wiem ze jest to bardzo dobry zabieg ...może siniaki się pokazały

3. Endermologia - 3 monety - Diabeł Gwiazda 7 pucharów - zabieg robi efekt wow wiem bo już robiłam, jednak ceny w Warszawie są chore ...co pokazuje diabeł trzeba wydać dużo ...jednak efekt jest powalający 

4. Nic nie robić tzn u mnie sport, zdrowe odżywianie, zero cukru i obecnie alkoholu - Sad - Królowa pucharów Koło Fortuny Sad - widać ewidentnie oczyszczenie organizmu, karty pokazuje ze ich cykliczność przynosi fajne efekty

 

Jak myślicie która opcja najlepsza ? 

Swietnie wypada opcja 3 przy nadmiarze kasy, następnie opcja 4. Jedynka mi jednak wyglada na scieme, a 2 mnie zaskakuje. 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

1. Królowa mieczy to chyba najbrzydsza królowa ze wszystkich - z tą bym do łóżka nie poszedł, w dodatku podwójnie księżyc, czyli mylne postrzeganie, czyli ściema.... odpuść

2. 2 monet to karta balansowania, wahania się... w 5 mieczy widać rezygnację z tego, a w 3 mieczy niezadowolenie, mam wrażenie, ze ostatecznie na to byś sie nie zdecydowała

3. 3 monet to często rzeźbiarz, czyli jak najbardziej dopieści Cię ten zabieg jak należy, ale diabeł z gwiazdą faktycznie może wskazywać na chore ceny oderwane od rzeczywistości 7 pucharów

4. Sąd mówi o wyniku ostatecznym, aczkolwiek królowa pucharów ma sporo takiej hmm wody podskórnej delikatnie mówiąc, więc jakby trzeba sie tego pozbyć i znów z drugiej tali karta sądu czyli coś ostatecznego, tutaj wynik końcowy bardzo dobry bo jest Koło fortuny.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...