Skocz do zawartości

Nowa relacja - jaki jest jej charakter? Miłosne zauroczenie? Coś więcej?


Farfalla209

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę pięknie o interpretację rozkładu. Rozkład dotyczy nowo poznanego mężczyzny, między nami wydaje się iskrzyć. Czy to tylko miłosne zauroczenie - czysto fizyczny pociąg? Czy coś więcej? Karty Crowleya.

 

Królowa Dysków (XIX) . Wisielec XII . 3 Buławy (O) -> Rydwan VII

 

Królowa Dysków to zawsze wydaje mi się, że jestem ja. Wisielec to w takim razie on? To by mogło wskazywać, że on tu jest chłodniejszą stroną (choć z interakcji wydawałoby się inaczej). 3 buławy odwrócone... to wszystko jest iluzja, nic konkretnego. Tylko ten Rydwan w podsumowaniu dodaje trochę wigoru temu rozkładowi. Niestety jestem w kropce, nie rozumiem go. 

 

Pytanie dodatkowe - czy się jeszcze spotkamy? 

 

Rycerz Buław (O) . Słońce XIX -> Cesarz IV

 

Tak, ale nie z jego inicjatywy? 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Ani tu zauroczenia, ani pociągu fizycznego, ani tym bardziej czegoś więcej nie widzę...

Królowa denarów to bardziej koleżanka, lub kobieta dzięki której możemy coś zyskać. Wisielec do miłości czy seksu to też nie pasuje, wisielec jest zimny, wisielec to dziwak, wisielec to zawieszenie.

Rydwan mówi, że to się rozjedzie,

Odnośnik do komentarza

Ja takze nie widze tutaj rozwoju relacji. Co prawda nie klade kart odwroconych, ale nawet sama 3 bulaw odwrocona mowi, ze nie bedzie kroku dalej, podjecia inicjatywy. Rydwan nigdy nie pokazal mi jeszcze radosci, sukcesu, przynajmniej nie na polu milosnym. Osoba w Rydwanie, caly czas pedzi do przodu, nwet nie probuje sie zatrzymac i dostrzec, ze druga osoba miec romantyczne intenche. On nie skupia sie na emocjach, bo inne sprawy go zajmuja.

 

Drugi rozklaz znow mowi o braku chemii, jakiegos dzialania. Mysle, ze Slonce i Cesarz wskazuje jedynie na jakis moze mily spedzony czas, ale Cesarz to trudny partner, ktory sam dyktuje warunki.

Odnośnik do komentarza
  • Ismer zamknął ten temat
  • Administrator

Proszę wszystkich, tak pytającą, jak i odpowiadających, by zapoznali się z zasadami tego działu. 

 

Do zadawania tego typu pytań służy podforum "Wzajemna pomoc tarocistów" lub "Pomoc w interpretacji rozkładów", w którym także obowiązują pewne zasady i należy się z nimi zapoznać PRZED zamieszczeniem pytania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...