Jump to content
panna.marta

Randka

Recommended Posts

panna.marta

Dostałam zaproszenie na randkę. Generalnie nie jestem przekonana, bo słabo znam gościa i jakiś taki szybki jest - znajomość netowa. Chłopak prosi chyba z enty raz i powinnam dać odpowiedź :D

Czy warto iść na te randkę i czy będę w ogóle zadowolona?

Królowa pucharów, 2 kielichy, 10 monet dołożyłam głupca

No wygląda na to, że będę zadowolona. Ta pucharowa to jakaś za bardzo przejęta.  Trzeba będzie wrzucić na luz i bawić się dobrze. 

Intencje pana X wobec mnie 

Paź pucharów, królowa buław, 7 monet dołożyłam sobie 8 monet

człowiek szukający randkowania, relacji nowej towarzyszki chyba, że ta buławowa to ukryta kobieta na boku.

Edited by panna.marta

Anastazja979

Powinnaś być zadowolona. Prawdopodobnie zaiskrzy. Możesz się czuć po tej randce nieco zdezorientowana - zaskoczy Cię czymś i będziesz próbowała go rozgryźć.

Jest od Ciebie młodszy? Podobasz mu się fizycznie i jeśli jesteś starsza, możesz mu się tym bardziej podobać. Jednak on nie napala się zbytnio. Chce Cię poznać i zobaczyć, jak będzie (7 monet). Prawdopodobnie nie zakończy się na jednym spotkaniu.

Jeśli zdecydujesz się iść, to życzę udanej randki ;)

• Super 1
  • Thanks! 1

panna.marta
14 minut temu, Anastazja979 napisał:

Powinnaś być zadowolona. Prawdopodobnie zaiskrzy. Możesz się czuć po tej randce nieco zdezorientowana - zaskoczy Cię czymś i będziesz próbowała go rozgryźć.

Jest od Ciebie młodszy? Podobasz mu się fizycznie i jeśli jesteś starsza, możesz mu się tym bardziej podobać. Jednak on nie napala się zbytnio. Chce Cię poznać i zobaczyć, jak będzie (7 monet). Prawdopodobnie nie zakończy się na jednym spotkaniu.

Jeśli zdecydujesz się iść, to życzę udanej randki ;)

Dziękuję ciągle jeszcze się namyślam. Starszy 3 lata.

Sarah2020

Panna Marta warto iść, zdecydowanie, będzie miło i może ta znajomość okazać  się strzałem w dziesiątkę. Na pewno czas będzie fajnie spędzony.

Intencji złych nie ma na pewno, stawia póki co na miłe spotkania i ewentualnie cis bardziej intymne.

I tyle potem będzie czekał, 8 monet dolozone może świadczyć , że teraz przejęty jest pracą .

Powodzenia

Edited by Sarah2020
  • Super 1
  • Thanks! 1

Guest User_

Bardzo ladne karty na pierwsze spotkanie. Pan moze bardzo pozytywnie Cie zaskoczyc, widac fajnie spedzony czas. Mysle, ze moze byc to poczatek fajnej znajomosci.

Pan chyba szuka czegos konkretnego i wcale nie musi oznaczac, ze jest narwany do lozka. Niektore osoby nie lubia przeciagac rozmow w necie, bo lepiej sie spotkac, aby od razu zweryfikowac czy warto inwestowac w znajomosc. Ta 8 denarow wlasnie moze o tym mowic, ze Pan chce zainwestowac w cos konkretnego.

Powodzenia i daj nam znac.

anhana

Warto

Powiedziałabym, że nie tyle ktoś na boku, tylko po prostu ty mu się podobasz :) i wyczekuje (7 monet) odpowiedzi i uparcie ponawia propozycje (8 monet)- na mojej karcie jest ktoś kto wykuwa coś w skale :P

• Super 1
  • Thanks! 1

Inez2503
19 godzin temu, panna.marta napisał:

Dostałam zaproszenie na randkę. Generalnie nie jestem przekonana, bo słabo znam gościa i jakiś taki szybki jest - znajomość netowa. Chłopak prosi chyba z enty raz i powinnam dać odpowiedź :D

No wygląda na to, że będę zadowolona. Ta pucharowa to jakaś za bardzo przejęta.  Trzeba będzie wrzucić na luz i bawić się dobrze. 

człowiek szukający randkowania, relacji nowej towarzyszki chyba, że ta buławowa to ukryta kobieta na boku.

Idź na randkę, bo jak się będziesz tak blokować, to do końca życia tylko kładzenie kart Ci pozostanie.Sorry, za wpis poza tematem, ale jak sama nie dasz szansy, to się nic dobrego nie wydarzy.Ci z netu tacy są, uważam, ze warto się spotkac, bo od razu wiesz z kim masz do czynienia.

Co do kart, to powinnaś być zadowolona, bo będzie miłe spotkanie, może nawet pójdziecie na jakiś spacer.

Intencje pana są dobre, on chce się angażować w relację, ale chce,zebyś Ty też coś z siebie dała. Ta buławowa, to Twoja aktywnosc,gdyby była inna,to miałabyś Kochanków, 3 kielichów, 3 monet, Księzyc, Diabła, Kapłanke, 7 buław lub 9 mieczy - wtedy możnaby to podejrzewać.

• W punkt 3
  • Thanks! 1

Arbogast
W dniu 23.06.2019 o 20:28, panna.marta napisał:

Tak, tak, Tak :) Będzie miło, sympatycznie, Ty zadowolona, doceniona, a przy tym będzie na wesoło :P

Cytat

No flirciarz z niego, Paź pucharów oznacza flirt, Królowa buław pociąg seksualny do Ciebie, a 7 monet relacje taką, która się nie rozwija... flirciarz typowy, chce miło spędzić czas, nie ma tu jakis długodystansowych intencji, ale skoro się nie widzieliście jeszcze to też nie możesz wymagać by Ci miłość dozgonną ślubował :)

• Thanks! 1

panna.marta
10 godzin temu, Arbogast napisał:

Tak, tak, Tak :) Będzie miło, sympatycznie, Ty zadowolona, doceniona, a przy tym będzie na wesoło :P

No flirciarz z niego, Paź pucharów oznacza flirt, Królowa buław pociąg seksualny do Ciebie, a 7 monet relacje taką, która się nie rozwija... flirciarz typowy, chce miło spędzić czas, nie ma tu jakis długodystansowych intencji, ale skoro się nie widzieliście jeszcze to też nie możesz wymagać by Ci miłość dozgonną ślubował :)

No tez tak czuję o dlatego zastanawiam się czy iść, bo już w rozmowachnie czuję klimatu :(

Willow

Prawie każdy samotny facet, kiedy widzi koło siebie piękna, charyzmatyczna, zauważalna kobietę (Królowa Buław) chce z nią flirtować i ją podrywać, i zastanawia się na temat łóżka, szczególnie, że Królowa Buław to ty sama, ty przecież jesteś Lwem zodiakalnym? 7 monet, 8 monet może i nie obiecają namiętnego, lub głębokiego i wzniosłego zakochania, ale zgodzę się, że człowiek czeka - może twojej aktywności, lub wymarzonej partnerki (Królowa Buław) - i chce siebie udoskonalać i nad relacjami pracować. 

Czy warto iść?

Warto :)

Widać twoje pozytywne emocje, przyjemne klimaty - spodoba ci się spędzać z nim czas, 10 monet może nie koniecznie na związek wskazuje, ale możecie mieć podobny stosunek do rodziny, zwiazkow, materialnej strony życia, może pracujecie w podobnej branży. Głupca odczytuje tu jako otwarcie, wyjście - do ludzi, do relacyj, zacznie się nowy cykl, który może i przyniesie skutek w postaci związku (10 m) - nie konkretnie z tą osobą, ale w raczej w tym sensie, że cię odblokuje.

I jeszcze takie coś ;) Pójść na jedną randkę - nie znaczy, że od razu zgodzisz się na coś więcej :) nie wiem, może to ja zawsze miałam zbyt lekkie podejście do tego :D

To może być po prostu miło spędzony czas, nawet, jak pod czas randki okaże się, że to nie twoja osoba - nigdy się nie dowiesz, jak nie spróbujesz ;)

Powodzenia :)

Edited by Willow
  • W punkt 1
  • Thanks! 1

panna.marta
Godzinę temu, Willow napisał:

Prawie każdy samotny facet, kiedy widzi koło siebie piękna, charyzmatyczna, zauważalna kobietę (Królowa Buław) chce z nią flirtować i ją podrywać, i zastanawia się na temat łóżka, szczególnie, że Królowa Buław to ty sama, ty przecież jesteś Lwem zodiakalnym? 7 monet, 8 monet może i nie obiecają namiętnego, lub głębokiego i wzniosłego zakochania, ale zgodzę się, że człowiek czeka - może twojej aktywności, lub wymarzonej partnerki (Królowa Buław) - i chce siebie udoskonalać i nad relacjami pracować. 

Czy warto iść?

Warto :)

Widać twoje pozytywne emocje, przyjemne klimaty - spodoba ci się spędzać z nim czas, 10 monet może nie koniecznie na związek wskazuje, ale możecie mieć podobny stosunek do rodziny, zwiazkow, materialnej strony życia, może pracujecie w podobnej branży. Głupca odczytuje tu jako otwarcie, wyjście - do ludzi, do relacyj, zacznie się nowy cykl, który może i przyniesie skutek w postaci związku (10 m) - nie konkretnie z tą osobą, ale w raczej w tym sensie, że cię odblokuje.

I jeszcze takie coś ;) Pójść na jedną randkę - nie znaczy, że od razu zgodzisz się na coś więcej :) nie wiem, może to ja zawsze miałam zbyt lekkie podejście do tego :D

To może być po prostu miło spędzony czas, nawet, jak pod czas randki okaże się, że to nie twoja osoba - nigdy się nie dowiesz, jak nie spróbujesz ;)

Powodzenia :)

no może pójść to miło spędzony czas, ale po co mam nakręcać chłopaka bardziej. Zajmujemy się zupełnie innymi rzeczami zawodowo.

Edited by panna.marta
  • Thanks! 1

Lianna

Ładne karty, nie szukaj przeszkód na siłę :P Jak nie wypali, to przynajmniej miło i sympatycznie spędzisz czas :) kolejne doświadczenie, zawsze lepsze coś, niż nic ;)

Pan ma dobre intencje, na pewno podobasz mu się fizycznie, mogą w nim wykiełkować jakieś uczucia ( Giermek Pucharów). Duża szansa, że Wasza relacja będzie się rozwijać ;) Będzie się to działo powoli. Bardzo fajne karty według mnie, ja bym poszła :)

• W punkt 2