Skocz do zawartości

Reorganizacja


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

W  moim dziale w pracy niebawem nastąpi reorganizacja. Trochę inne zadania i obowiązki. Dwa pytania do kart:

 

Czy będę zadowolona z tego co otrzymam?

 

Gwiazda XVII, cesarz IV, rydwan VII

 

Powinnam być zadowolona choć ta gwiazda to takie marzycielstwo coś co jest niedostępne. Reszta optymistyczna. W rydwanie może moja wytężona praca. 

 

Czy moi dotychczasowi klienci zostaną zr mna?

 

4 monet, cesarzoea III, królowa monet

 

Tak. 4 monet zamyka to co ma, cesarzowa ma wszystko co chce. W królowej zazwyczaj wychodzę ja sama. Karty optymistyczne. Chyba mi nic też dodatkowo nie wpadnie.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 24.06.2019 o 17:59, panna.marta napisał:

Czy będę zadowolona z tego co otrzymam?

 

Gwiazda XVII, cesarz IV, rydwan VII

No pewnie że tak, widzę tutaj awans :) lepsze stanowisko, jeśli formalnie bez zmian, to zakres obowiązków lepszy, możesz mieć więcej decyzyjności i odpowiedzialności, będziesz trochę na świeczniki, a to będzie wymagało szybkich decyzji.

Cytat

Czy moi dotychczasowi klienci zostaną zr mna?

 

4 monet, cesarzowa III, królowa monet 

Tak, 4 monet o tym mówi, trzymacie się kurczowa. Pozostałe karty potwierdzają Twoją pozycję i status.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Czy będziesz zadowolona?

Kiedy Gwiazda jest koło Cesarza, no to tak nie do końca marzycielstwo - Cesarz jest ziemny, wie co chce - to i otrzymuje i konkretny - mi to raczej na spełnienie oczekiwań wygląda + twoja pozycja będzie bardziej odpowiedzialna, więcej obowiązków, związanych z zarządzaniem, kierownictwem - łączenie Cesarza i Rydwana - Cesarz twardą ręką prowadzi ten rydwan w odpowiednim jemu kierunku - czyli też potwierdza, że wszystko się potoczy tam, gdzie chciałabyś. Może będzie też więcej ruchu, kontaktu z zagranicą.

 

Czy klienci zostaną?

Na pewno :) postać na 4 monet mocno trzyma swoje skarby, napewno nikomu nie odda :)) Reszta kart też jest stabilna i majętna :) Jesteś też dla swoich klientów taka opiekuńcza matką, jakby (Cesarzowa, Królowa Monet), czują się z tobą bezpiecznie i będą się cię trzymać :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Czy będę zadowolona z tego co otrzymam?

 

Gwiazda XVII, cesarz IV, rydwan VII

 

Będziesz zadowolona Kobieto ! Masz 3 AW w końcu :) Gwiazda to zadowolenie, Cesarz- większa odpowiedzialność, ale i też decyzyjność, Rydwan może nabierzesz większej pewności siebie, ale to też karta może pokazywać większą aktywność, działanie, ostro do przodu :)

 

Czy moi dotychczasowi klienci zostaną zr mna?

 

4 monet, cesarzoea III, królowa monet

 

Zdecydowanie tak ;) 4 Monet o tym mówi, to jest karta stałości. Cesarzowa i Monetowa to są bardzo dobre karty na materię i kasę, także zdecydowanie będzie bardzo dobrze.

 

Powodzenia ! :)

 

Odnośnik do komentarza

kochani mogę Wam już zweryfikować, że niestety nie jestem zadowolona. Dostałam jakieś ochłapy. Zostali dotychczasowi plus te ochłapy, można było zdecydowanie lepiej wypaść.

Niestety tak to właśnie jest po tylu latach pracy i zaangażowania... Pewnie wyszła życzeniówka albo może w przyszłości wyjdę z tego obronną ręką :( sama nie wiem jest mi smutno.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...