Skocz do zawartości

Która opcje wybrać :)


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Arbogast chyba ma racje ze u mnie jest problem z zatrzymaniem wody. Wiec postanowiłam udać się na masaż limfatyczny by się odetkac i zobaczyć moja smukła sylwetka. Mam dwa miejsca pierwsze to typowe spa robią masaże limfatyczny. Drugie bardziej magiczne, ajurwedy, tarot, joga, praca z energia itd. 

 

1 opcja - Rycerz monet Gwiazda dołożyłam Diabeł Gwiazda Królowa Mieczy 6 buław 

widac fachową, dokładna pracę, od razu zobaczę świetne efekty. Karty dołożone pokazuje ze usuną stany zapalne i będzie widać sukces. 

 

2 opcja - Diabeł 5 buław dołożyłam 3 puchary 5 pucharów Kolo fortuny Rydwan 

tutaj widać jakieś zmagania z blokadami, miłe towarzystwo, dużo wspólnych tematów, chyba nie byłabym zachwycona efektem który jednak pokazałby się w przyszłości 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

A dziękuję bardzo za uznanie - jak mawiał w Kosmice Wróżbita Maciej - (obecnie Wróżbita Maciej Skrzątek) :P

 

Lepiej wygląda opcja nr 1, Rycerz monet jest taki bardzo poukładany, systematyczny i metodyczny, pilnuje porządku, a Gwiazda wiadome błyszczy (na taliach zwykle jest to przepiękna kobieta -chociaż na talii wspomnianego Wróżbity Macieja kobieta na karcie gwiazdy jest zwyczajnie brzydka, a wręcz wstrętna, ten kto mu tą talie rysował spartolił twarz tej kobiety niesamowicie...), zatem tak... da to oczekiwany efekt.

 

Przy drugiej opcji widać zwyczajną hochsztaplerkę

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza opcja lepsza - po pierwsze, że widać stabilny efekt (Rycerz Monet), po drugie, że na końcu 6 buław, w której widać twoje zwycięstwo i tryumf, i dla tego, że w Królowej mieczy wyraźnie widać schudnięcie i stratę wody :) W diabłu zaznacza się praca z zaburzeniami/lub nie fajnymi przyzwyczejaniami, które sprawie przeszkadzali, w Gwieździe widać wyraźnie uzdrowienie i odrodzenie - zablyszczysz.

 

Druga opcja mniej fajna, nawet nie tyle przez ciężkie emocje, które napewno się pojawia, jak 5 kielechow łączy się z Diabłem, ale dlatego, że efekt też będzie nie stabilny: Rydwan sam z siebie jest kartą niestabilna, narwana, energia, która ciężko jest kontrolować, a Koło tu jeszcze i dodaje efektu jo-jo na moje, zmiany, tak, ale jak widzimy z tego połączenia - raz lepiej, raz gorzej, raz do przodu raz do tyłu.

 

Powodzenia :) I dobrych skutków ;)

 

Odnośnik do komentarza

1 opcja, bo tutaj są karty nadziei i urody, kobiecych zabiegów.  Diabeł może oznaczać jakiś lekki ból lub będzie rozgrzewający. Królowa mieczy jest dociekliwa, więc możliwe, że będziesz kontrolować masażyste oceniać go.

Ta 2 opcja kojarzy mi się z rozczarowaniem . Zdecydowanie weź 1.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Zdecydowanie opcja 1- 2 AW,  w tym dwie karty mające związek z wyglądem, ładnym wyglądem :) poza tym rozkład wieńczy 6 Buław, a to jest radość, zadowolenie, satysfakcja :)

 

W opcji 2 nie do końca ładne karty- nie podoba mi się 5 Buław i 5 Kielichów- smutek i rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

WERYFIKACJA byłam wczoraj poprosiłam o manualna opcje. Pani pracując ze mną zmodyfikowała drenaż limfatyczny na bardziej dynamiczny masaż ale tez odprowadzała limfe. Lewa nogę miałam strasznie zakorkowana. Stwierdziła ze dla mnie najlepsza opcja są zabiegi endermologi - zgadza się po nich widziałam dokładnie swoje mięśnie. Po masażu od razu czułam lekkość moich nóg, bolały do końca dnia oraz czułam jakby pieczenie. Po dwóch godzinach miałam pod oczami czerwone kreski ...nigdy u siebie nie widziałam zasinienia pod oczami. Rano wstałam pierwszy raz od trzech miesięcy z płaskim brzuchem. Wiec prawdopodobnie powinnam cyklicznie przepychać limfe. Zapytała kart o opcje masaż manualny, a maszyna. Oraz o cykliczność. 

Manulany - giermek monet dołożyłam Krol monet - do tego lepiej znaleść mężczyznę 

Cykliczność - Krol mieczy Rycerz buław - nie wiem czemu ale te karty nie kojarzą się z masażem w spa ...jakby powinnam regularnie mieć seks ze swoim mężczyzna 

Endermologia - Siła - zdecydowanie tutaj jest większa moc by wykasować twarde ciało 

Cykliczność - Królowa pucharów kapłan - raz w miesiącu 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...