Skocz do zawartości

Lipiec Zakrętki


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 6 pucharów Królowa pucharów Królów buław - jakiś sentymentalno emocjonalny, ale moje energii równie nie zabraknie, jako ze żyje ze sobą głównie przewija się moj wątek

Praca - 9 pucharów Świat Sad - mimo ze zaczyna być różnie ze względu na słaby przepływ informacje i zwykła złośliwość ludzka, chyba mnie to obejdzie, widać duże wsparcie w moim zespole, może przyjdzie jakaś propozycja 

Finanse - Gwiazda 2 puchary - duże potrzeby się pokazały 

Uczucia - Księżyc 6 pucharów - przeszłość w ukryciu się skrada i patrząc na aurę miesiąca na pewnie pojawi się w drzwiach

Zdrowie - Słońce Księżyc - powinno być dobrze, w tych kartach widzę harmonię  

Niespodzianka - Umiarkowanie As pucharów - zaskoczą mnie moje uczucia a może ich ochłodzenie 

Robic - As denarów Słońce - łapać wakacyjne szanse 

Nie robić - Rydwan 5 buław - nie wychodzić przed szereg, nie wdawać się w spory myśle ze tu praca się pokazała 

Rada Rycerz buław 9 pucharów -  być w gotowości do działania, cieszyć się życiem 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Jak dużo kielichów masz, miesiąc będzie bardzo uczuciowy, będziesz pełna marzeń i iluzji (potwierdzają Księżyc i Gwiazda) i możesz być trochę przewrażliwiona na różne rzeczy :) A tak sporo przeżyć, wrażeń ;)

Aura: będziesz czuć się bardzo dobrze, relaksowo, przyjemnie, może będziesz miała nostalgię za jakimś namiętnym panem z przeszłości :)

Praca: widać zadowolenie sobą i dość towarzyskie, wesołe klimatu, może ktoś z tych, zlosciwych odejdzie , jak wskazują Świat i Sąd - karty zamknięcia etapu, a również oczyszczenia (Sąd) :) przestrzeni informacyjnej Świat )

Finanse: pójdzie trochę na przyjemności, perfum, olejki, coś, co sprawi, że zablyszczysz i pokażesz w taki sposób miłość do samej sobie :)

Uczucia: widać tęsknotę za tym panem i takie marzenia-wspomnienia " a gdyby?..."

Zdrowie: poprawa stanu hormonów w organizmu, dobry balan kobiecego i męskiego :)

Niespodzianka: informacją o kimś, kogo dawno już znasz i się przyzwyczailas do tego stanu rzeczy, w którym jesteście - coś powie ważnego, odezwie się.

Robić: się zgadzam z twoją interpretacją :) I też się odrodzić, zacząć coś nowego w życiu, też być zauważalną, jak słońce i błyszczeć jak As monet :)

Nie robić: nie konkurować z kimś przesadnie, trochę też kontrolować nadmiar energii :)

Rada: gdzieś wychodzić, wyjeżdżać, cieszyć się aktywnością i życiem towarzyskim :)

Bardzo ładne karty :) Miłego miesiącu :)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, zakretka23 napisał:

Aura - 6 pucharów Królowa pucharów Królów buław - zaznaczają się jakieś emocje związane z jakimś mężczyzną

Praca - 9 pucharów Świat Sad - zgadzam się z Tobą może pojawić się jakaś fajna oferta pracy 

Finanse - Gwiazda 2 puchary - może wydatki na babskie sprawy jakieś zabiegi lub ciuszki

Uczucia - Księżyc 6 pucharów - możesz zamarzyć o jakimś stałym związku albo pojawi się ktoś z przeszłości dobry znajomy?

Zdrowie - Słońce Księżyc - zdrowie dobre, ewentualnie jakiś zastój wody

Niespodzianka - Umiarkowanie As pucharów - zgadzam się wyhamowanie w uczuciach tzn jakbyś sama chciała troszkę ostrożnie do tego podejść

Robic - As denarów Słońce - gdyby może znalazła się jakaś dobra oferta zarobkowa to brać

Nie robić - Rydwan 5 buław - nie daj się sprowokować, zdenerwować lub wciągnąć w jakieś potyczki

Rada Rycerz buław 9 pucharów -  ciesz się życiem, podtrzymuj też życie towarzyskie

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
 
 
 
11 godzin temu, zakretka23 napisał:

Aura - 6 pucharów Królowa pucharów Królów buław - moga sie pojawic jacys ludzie z przeszlosci, powrot myslami do strarych czasow. Bedzie chwile emocjonalne, ale ogolnie idziesz do przodu, potrafisz szybko skoncentrowac sie i dzialac na nowym.

Praca - 9 pucharów Świat Sad - W sumie wszystko bedzie dobrze, ale czegos jeszcze do szczescia brakuje. Mam troche wrazenie, ze jakis okres sie zamknie, odswierzy sie  energia w miejscu pracy.

Finanse - Gwiazda 2 puchary - kasa moze isc na sprawy typowo estetyczne: zabiegi, fryzjer itd. Moze takze pokazywac, ze mialas nadzieje, na odlozenie troche grosza, a tutaj znow trzeba komus oddac. 2 pucharow kiedys mi pokazala zaplate za usluge.

Uczucia - Księżyc 6 pucharów - masz racje, jakies sprawy z przeszlosci moga sie odezwac,. U mnie ksiezyc to czesto tesknota, moze wroca wspomnienia za tym, co bylo kiedys.

Zdrowie - Słońce Księżyc - powinno być dobrze, w tych kartach widzę harmonię  

Niespodzianka - Umiarkowanie As pucharów - rownowaga emocjonalna, wyciszenie. W tym ukladzie jeszcze moge widziec poczatek jakiejs przyjazni.

Robic - As denarów Słońce - korzystac z dobrej energii, ktora wbrew pozorom jest wokol Ciebie, a nowe okazje same sie pojawia.

Nie robić - Rydwan 5 buław - nie rywalizowac, nie ciagnac kilku srok za ogon. Ja troche tutaj odczytuje, nie gon tak od jednej randki do drugiej.

Rada Rycerz buław 9 pucharów -  cieszyc sie okresem bycia singlem, wychodzic, bywac w roznych miejscach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...