Skocz do zawartości

Mono odżywianie ZWERYFIKOWANY


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Mono odżywianie (nie lubie słowa na d) postanowiłam podtrzymać efekty drenażu limfatycznego za pomocą kaszy jaglanej. 

 

Jaki będzie efekt owego odżywania?

 

Kapłanka 8 pucharów Rydwan 

 

Pięknie zejdą wszelkie toksyny oraz reszta utajonej wody. Może pozbędę się ukrytych dolegliwości i będę miała dużo więcej energii. Już mam po jednym dniu. 

 

Najlepszy czas stosowania dla mnie

3 dni - 10 monet dołożyłam Królowa monet 

7 dni - 5 monet dołożyłam 6 buław

12 dni - Giermek buław dołożyłam 10 monet 

Mam wrażenie, ze 7 dni byłby dla mnie najlepsze ...ewentualnie krócej tak między 3 a 7 dni. 

 

Wynik Głupiec Krol buław - poczuje się lżejsza, młodsza, będę miała dużo więcej energii i siły 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie odpisał, ale mogę zweryfikować - dla mojego ciała taka dieta jest dobra 3-4 dni więcej nie potrzeba. Mega od śluzowuję, schodzi ukryta woda w komórkach, oczyszcza jelita, wycisza stany zapalne. Jedzenie samej kaszy nie było dla mnie problematyczne, wręcz bardzo wygodne ale polecam przeprowadzić ten zabieg w tygodniu. Jedynym problemem dla mnie brak kawy. Przez cały okres nie odczuwałam głodu i miałam dużo energii nawet na ciężkie treningi. W końcu widzę efekty mojej ciężkiej regularnej pracy. Już wiem o co chodzi - masaże, poprawa retencji wody, odstawienie alkoholu i cukru. 

Odnośnik do komentarza

Tak je się tylko kasze jaglana od 3 do 14 dni. Można doprawić ziołami. Pije się tylko wodę ewentualnie herbatkę owocowa.

Nie soli się, sól jest bardzo potrzebna ale nie w tym przypadku. Znam osoby które nie dają rady jeść samej jaglanki i dodają warzywa albo banan, ale nie wiem jaka jest w tedy skuteczność takiej kuracji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na Mono odżywianie ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...