Skocz do zawartości

Nów księżyca 2 lipca 2019


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1.Co trzeba odpuścić od siebie -Król Pucharów - wiem o kogo chodzi, ogólnie lipiec jest miesiące gdzie w ogóle powinnam panów sobie odpuścić  

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - Diabeł (Rycerz monet) - świadomość tego co mnie zniewala, co mną manipuluje, uwolnienie się od tego i skupienie na pracy. Mogłabym to zinterpretować ze magnetyzm i spryt lub wakacyjny ognisty romans.

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 7 monet (Wisielec) - cierpliwość

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - Świat (As monet) - motywuje do rozpoczęcia nowego cyklu, otwarcia się na nowe możliwości, szanse do wykorzystania, okazje życiowe, które trzeba wykorzystać 

 

5. Co muszę i mogę dać innym - As buław (5 monet) - energie do działania, poprzez działanie poradzenie sobie ze wszelkimi deficytami 

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 mieczy (8 pucharów) - zakończenie, zostawienie emocji, które mi nie służyły 

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- 4 puchary - rozpoznanie emocji których mi brakowało, nie skupiać się na rozczarowaniu, ale patrzeć w przyszłość, nie zamykać się na świat. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Odpuść sobie jakiegoś konkretnego jegomoscia, który może chodzić z głową w chmurach,ze taki wielce zakochany w Tobie,a tymczasem moze byc męczący z tą swoją miłoscią

2. Ograniczaj kontakty, bądź egoistka,skup się na tym czego pragniesz,widać, ze materia jest na razie ważniejsza niż bujanie w obłokach, poza tym lepszy byłby dla Ciebie twardo stąpający po ziemi jegomosć, aniżeli romantyk

3. Twoim nabytkiem jest spokój, cierpliwośc, oczekiwanie na plony, patrzenie na świat z innej perspektywy

4. Otoczenie daje Ci szanse na zarobek, wyjazd, zakup czegoś konkretnego

5. Dawaj tylko tyle ile musisz,nie eksploatuj się za mocno

6. Coś zostawisz za sobą,myslę,ze tego faceta z punktu nr 1,mozliwy też u Ciebie wyjazd

7. Wymagaj więcej niż do tej pory

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Co trzeba odpuścić:

Skupienie się na uczuciowej stronie życia - romansach, emocjach, relacjach, marzeniach - może też chodzi o konkretnego mężczyznę, który jest w tobie zainteresowany.

2. Co trzeba trzymać przy sobie?

Diabeł jest też karta posiadania materialnego, a tu wszystkie rady od kart mówią o skupieniu się na materii (monety), i odejścia od strefy uczuciowej/marzeń (poprzednie pytanie i 4 kielichow jako lekcja). Myślę, że chodzi o to, że musisz budować swój dobrobyt materialny - każda metoda tu jest dobra, nawet bardzo egoistyczna.

3. Największy nabytek:

Tak, cierpliwość w wyciekiwaniu na konkretne wyniki swoich działań.

4. Wpływ otoczenia: tak otwiera ciebie na nowe możliwości, okazji, szansę do wykorzystania właśnie przez kontakt, może ktoś coś podrzuci w internecie lub podpowie. To może być początkiem nowej drogi, korzysnej dla ciebie.

5. Co musisz dać innym: dać energię i poprawę humoru, chęć do działania, tym, którzy przeżywają spadek, dołek, którym tej energii brakuje.

6. Co zacznie się z nową faza księżyca - tak, zgadzam się, odetniesz się całkowicie od nieprzyjemnych emocji

7. Lekcja: zamknąć się na razie na strefę uczuciowa - na romanse, emocje, marzenia, relacje, i skupić się na tym, co się zaznaczyło w punkcie 2 

Powodzenia i spełnienia w nowym miesiącu Księżycowym :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1. Pana Kielichowego, czyli pewnie kogoś darzącego Cię uczuciem :)

2. Coś, co Cię krępuje, tak jak piszesz - zniewala i ogranicza. Może być też dobytek, bo obok Rycerz Monet.

3. Spokój, cierpliwość :)

4. Motywuje do działania, otwiera Cię na nowe, daje szanse do wykorzystania, w sensie materialnym również.

5. Energię, zapał i siłę może tym, którym tego brakuje ;)

6. Odetniesz się od relacji i tym samym trudnych emocji.

7. Na razie nic nie zmieniać.

 

Wszystkiego dobrego:)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

1.Co trzeba odpuścić od siebie -Król Pucharów

Absztyfikanta w typie KP

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - Diabeł (Rycerz monet)

Umiejętność korzystania ze swoich wdzięków

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

Co jest teraz moim największym nabytkiem - 7 monet (Wisielec)

Cierpliwość

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

ak otoczenie wpływa na mnie - Świat (As monet) 

Nowe możliwości, nowe perspektywy, nowe szanse , szczególnie jeśli chodzi o sprawy takie bardzo przyziemne, materialne, może jakaś delegacja zagraniczna

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

Co muszę i mogę dać innym - As buław (5 monet) 

Dosłownie: zapalaj innych do działania swoją energią (np. w kontekście siłowni, fitness itp)

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 mieczy (8 pucharów)

Wyczyszczenie jakiś starych spraw emocjonalnych, uczuciowych

 

W dniu 1.07.2019 o 06:08, zakretka23 napisał:

Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- 4 puchary 

Lekcja pokory.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...