Skocz do zawartości

Nów od 02.07.2019r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 3 buław Rycerz Kielichów - jakieś romansidła, wyczekiwanie na kontakt od kogoś albo nie ma co liczyć na to, ze się zakocham

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - Umiarkowanie 5 kielichów - cierpliwosć, harmonię, przepracowywanie emocji

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Królowa Mieczy Paź buław - to, ze jestem ja i mój syn

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 8 kielichów 9 kielichów - uciekam od niego w świat swoich przyjemnosci

 

5. Co muszę i mogę dać innym -8 buław 9 mieczy - rozmowy,ale mogą one w kimś zasiać niepokój

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 monet 3 kielichow 3 mieczy - i oto wchodzi ktoś trzeci do relacji, może ja zaszaleję (vide punkt 1.)

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart-9 monet Kapłanka 9 bulaw - licz tylko na siebie i swoj wewnętrzny głos

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Inez2503 napisał:

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 3 buław Rycerz Kielichów - lekkie podejście, romansowania

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - Umiarkowanie 5 kielichów - panowanie nad negatywnymi emocjami, spokój 

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Królowa Mieczy Paź buław - Intelekt, rozsądne podejście, kontakty z synem, szansy na nowe działanie 

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 8 kielichów 9 kielichów - otoczenie motywuje Cię do zadbania o swój komfort emocjonalny, odejścia od tego co Cię nie cieszy do tego co da Tobie satysfakcję 

 

5. Co muszę i mogę dać innym -8 buław 9 mieczy - dla mnie to połączenie daje logiczne argumenty

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 monet 3 kielichow 3 mieczy - próba dla stałej relacji 

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart-9 monet Kapłanka 9 bulaw - zbudować swoją niezależność materialna, skojarzyło mi się ze nie powinnam o tym mówić, zadbać o siebie ...mocno tutaj zaznaczasz się jako indywidualna osoba ..jakby indywidualności i odrębnością trzeba się zająć

 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

może masz kogoś na oku i jakiś flirt się szykuje,

wg mnie karty radzą nie angażować sie za mocno, poza tym ogólnie trzymać emocje na wodzy - bo emocjonalne reakcje  przynoszą ze sobą potem zniechęcenie i trudne sytuacje;

jesteś chyba troszkę emocjonalną, może impulsywną osobą, ktorą wysoko siebie ceni i ma też kompetencje (tak odczytałam karty, ale mogę się mylić) - a nie zawsze otoczenie tak bardzo Cię docenia  jakbyś chciała, czasem ludziom może to przeszkadzać i wtedy jest ciężko

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

1. Co trzeba odpuścić?

Obecnie widać rozwiń jakiegoś romansu, uczucia, chyba trzeba od tego się zdystansować, nie pozwolić zostać czymś większym (3 buław jako perspektywy i rozwój)

2. Co trzeba trzymać jak najbliżej?

Spokój, pozwól sercu zakoic się - i poświęć na to tyle czasu, ile potrzeba, zaakceptuj też swoje negatywne emocje i doświadczenia, odnajdź w tym równowagę

3. Twój największy nabytek: inteligencja, niezależność - życiową i umysłu, ciekawe, twórcze pomysły (paź), lekkość i ciekawość nowego, dziecinna energia.

4. Wpływ otoczenia?

Polepsza twoje samopoczucie emocjonalne, sprawia, że zapominasz o negatywnych emocjach, koncentrujesz się na czymś przyjemnym, satysfakcjonującym, masz radość z życia

5. Co musisz dać innym?

Pogadać o strachach, lękach i obsesjach, rzeczach niepokojących. Wesprzeć słowem, może podzielić się obawami też.

6. Co zacznie się z nową faza księżyca?

Widzę, że po ciężkich namysleniach odetniesz się lub od trzeciej osoby, ktora, będzie wkręcać się w twoje sprawy rodzinne, lub może w ogóle skończysz, jak by to nie bolało, jakąś luźną relacje dla dobrobytu własnej rodziny.

Lekcja:

Broń swoją niezależność i dobrobyt, nie otwieraj swojego serca innym, zachowuj ostrożność (Kapłanka, 9 buław). Może chodzi też o tym, że musisz myśleć jak matka (Kaplanka/), przede wszystkim, jak już pojawiła się karta rodzin, a nawet i karta dziecka (paź).

Powodzenia Ci w nowym miesiącu Księżycowym ;)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
23 godziny temu, Inez2503 napisał:

Co trzeba odpuścić od siebie - 3 buław Rycerz Kielichów

Rozglądanie się za chłopami :P

Cytat

Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - Umiarkowanie 5 kielichów

Stabilizacja emocjonalna

 

23 godziny temu, Inez2503 napisał:

Co jest teraz moim największym nabytkiem - Królowa Mieczy Paź buław

Ty i syn, ale też i mądrość życiowa

 

W dniu 2.07.2019 o 20:52, Inez2503 napisał:

ak otoczenie wpływa na mnie - 8 kielichów 9 kielichów

dosłownie: wyciąga Cię ze smutku, melancholii

 

W dniu 2.07.2019 o 20:52, Inez2503 napisał:

Co muszę i mogę dać innym -8 buław 9 mieczy

Porozmawiać o zmartwieniach, ktoś może być w podobnej sytuacji jak TY i potrzebować wsparcia

W dniu 2.07.2019 o 20:52, Inez2503 napisał:

Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 10 monet 3 kielichow 3 mieczy

jakieś imprezy rodzinne, na które nie masz ochoty?

W dniu 2.07.2019 o 20:52, Inez2503 napisał:

Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart-9 monet Kapłanka 9 bulaw

Zastanów sie do jest ważne dla Ciebie, bo tak jakby coś co robisz do tej pory powodowało więcej strat niż korzyści... zrób bilans, bo karty pokazy przejście z luksusu w 9 monet do poobijania w 9 buław, jakies rzeczy pozornie korzystne działają na stratę dla Ciebie

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...