Skocz do zawartości

Lipiec - Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję, mam rodzinę i myślę o rozkręcaniu własnego biznesu...
karty: golden dawn tarot - księżniczki to pasie; książęta to rycerze, a rycerze to króle
 
Samopoczucie - koło + 4 denarów - dość zmienne, ale będę bardziej skupiona na pracy
 
Dom i rodzina - księżniczka pucharów, 4 mieczy, 9 buław - córka wraca z obozu na początku lipca i będzie tylko kilka dni w domu i jedzie do babci, obstawiam, i jest mi trochę tęskno do niej:( bo to takie nasze pierwsze dłuższe rozstanie...
 
Praca na etacie- 6 mieczy, as mieczy, słońce - widać dużą zmianę, poczuje się pewniej. Na mojej karcie 6 mieczy kobieta niesie na tacy uciętą głowę, także wszystkie jakieś moje obawy będą rozwiane. Koniec miesiąca bardzo dobry, bo wyjeżdżam na urlop;)
 
Mój biznes i jego realizacja- 8 pucharów, ksiaze (rycerz) denarów, cesarzowa - chyba nic konkretnego nie zrobię, ale widzę, że emocjonalnie się zdecyduję, a to już coś:) i może na koniec miesiąca zacznę ogarniać temat.
 
Pływanie - 2 pucharów - jeszcze nie poszłam na indywidualne, zbieram się w sobie i zebrać się nie mogę, więc może wcale na te indywidualne nie pójdę, bo się pogodzę, że i tak nic z tego nie będzie:(
 
Efekty diety- głupiec - tak zaczynam od nowa... mam dość tego ważenia i mierzenia jak w więzieniu i tak całe życie...
 
Efekty ćwiczeń - 3 pucharów - oj chyba zatrzymanie wody, co przy upałach normalne
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Iwka78 napisał:
 
 
Samopoczucie - koło + 4 denarów - zmienne, skupisz się na materii, będziesz zamknięta 
 
Dom i rodzina - księżniczka pucharów, 4 mieczy, 9 buław - w domu będziesz chyba głównie odpoczywać 
 
Praca na etacie- 6 mieczy, as mieczy, słońce - nowa droga, zmiana postępowania, nowe decyzje, wszystko na poziomie myśli, końcówka bardzo udana - Słońce jedna z najlepszych kart w tarocie - z urlopu będziesz bardzo zadowolona 
 
Mój biznes i jego realizacja- 8 pucharów, ksiaze (rycerz) denarów, cesarzowa - 8 pucharów to pójście ku swoim marzenia, ja widzę działanie w rycerzu denarów - co prawda to najwolniejszy z rycerzy - ale jakieś kroki moim zdaniem poczyniały do realizacji satysfakcjonujących planów ..na końcu Cesarzowa lepszej karty na biznes nie ma ...teraz tak myśle, ze 6 mieczy i as mieczy będzie dotyczyło raczej nowego biznesu niż stałej pracy 
 
Pływanie - 2 pucharów - Powinnaś znaleść osobę towarzysząca z która raźniej będzie Ci pływać 
 
Efekty diety- głupiec - tak zaczynam od nowa... mam dość tego ważenia i mierzenia jak w więzieniu i tak całe życie..... Albert Einstein powiedział „tylko głupiec robiąc to samo spodziewa się innych efektów” 
 
Efekty ćwiczeń - 3 pucharów - oj chyba zatrzymanie wody, co przy upałach normalne...to prawda najlepsze drogi zabieg endermologia, osobiście postanowiłam raz w miesiącu fundować sobie masaż by pozbywać się wody ..w 3 pucharach widzę radość z przebywania z innymi ...pytanie tylko czy będzie to na treningach czy w plenerze 
 
udanego miesiąca 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
Samopoczucie - koło + 4 denarów -  tak zmiennie, skupisz się chyba bardziej na pracy i materii ;)
 
Dom i rodzina - księżniczka pucharów, 4 mieczy, 9 buław -  Widzę wyciszenie emocji, spokój i zdystansowanie  :)
 
Praca na etacie- 6 mieczy, as mieczy, słońce -  Jakby nauka czegoś, albo szansa jakaś, może i wyjazd się zaznaczył, ogólnie bardzo pozytywne karty :)
 
Mój biznes i jego realizacja- 8 pucharów, ksiaze (rycerz) denarów, cesarzowa - Moim zdaniem uciszysz emocje i podejdziesz bardziej spokojnie do tematu, widać więcej spokoju i cierpliwości, uda Ci się co zaplanowałaś, Cesarzowa to bardzo dobra karta na kreatywność, tworzenie czegoś :)
 
Pływanie - 2 pucharów -  Może znajdziesz Kogoś :)
 
Efekty diety- głupiec - No nowy etap, ale i energia się pojawi ;)
 
Efekty ćwiczeń - 3 pucharów -  Może być woda, ale i radość i miło spędzony czas :)  endorfiny i te sprawy.
 
Kochana, wszystkiego dobrego :) :)
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Samopoczucie - koło + 4 denarów

Coś Cię może przeczołgać w tym miesiącu, koło to zmienność, a 4 denarów może wskazywać na jakieś zmienności finansowe, które mogą mieć wpływ na Twoje samopoczucie

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Dom i rodzina - księżniczka pucharów, 4 mieczy, 9 buław

Może być jakaś niedyspozycja zdrowotna, choroba córki

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Praca na etacie- 6 mieczy, as mieczy, słońce

Mógł się po prostu pokazać wyjazd na wakacje :) 6 mieczy i słońce

Cytat

Mój biznes i jego realizacja- 8 pucharów, ksiaze (rycerz) denarów, cesarzowa

Jakbyś mentalnie była poza tym tematem zupełnie

 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Pływanie - 2 pucharów

Ktoś Ci będzie pomagał w pływaniu

 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Efekty diety- głupiec

Brak

 

22 godziny temu, Iwka78 napisał:

Efekty ćwiczeń - 3 pucharów

Raczej nie będziesz ćwiczyć

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Samopoczucie: na początku może być dość zmiennie - nie wiem, czy miałaś na myśli stricto strefę emocjonalną, czy zdrowotna, ale pod koniec widać stabilizację i spokój :)

Dom i rodzina: bez córeczki w domu było cicho, a teraz możliwe są napięcia, przez to, że się odzwyczailiscie się , może też trochę będziesz zazdrościć, że pójdzie do babci, a w domu znowu pusto...

Praca na etacie: dosłownie widzę w tym wyjazd, dystans od pracy, regeneracja i odrodzenie w Słońcu - i też ciepła pogoda, dużo słońca, radość :)

Twój business: widać, że był ciężki emocjonalnie początek, mogło na tobie to ciążyć, teraz powoli, ale konkretnie idziesz we właściwym kierunku. I rycerz monet i Cesarzowa są super karty jak na business :)

Pływanie: dosłownie zaczniesz lubić wodę :) Może też jesteście dobrze dopasowani z trenerem - możecie mieć dobre wyczucie siebie, przyjaźń :)

Dieta: tak, zaczniesz od zera, może też zaznaczyło się oczyszczenie organizmu ;)

Efekty ćwiczeń: w jednej z moich talii na tej karcie są 3 gracji :) Czyli może polepszyć się figura, kształty, atrakcyjność :)

Ładne karty :) Udanego lipcu ci życzę :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 2.07.2019 o 22:21, Iwka78 napisał:
Pracuję, mam rodzinę i myślę o rozkręcaniu własnego biznesu...
karty: golden dawn tarot - księżniczki to pasie; książęta to rycerze, a rycerze to króle
 
Samopoczucie - koło + 4 denarów - dość zmienne, ale będę bardziej skupiona na pracy
 
Dom i rodzina - księżniczka pucharów, 4 mieczy, 9 buław - córka wraca z obozu na początku lipca i będzie tylko kilka dni w domu i jedzie do babci, obstawiam, i jest mi trochę tęskno do niej:( bo to takie nasze pierwsze dłuższe rozstanie...
 
Praca na etacie- 6 mieczy, as mieczy, słońce - widać dużą zmianę, poczuje się pewniej. Na mojej karcie 6 mieczy kobieta niesie na tacy uciętą głowę, także wszystkie jakieś moje obawy będą rozwiane. Koniec miesiąca bardzo dobry, bo wyjeżdżam na urlop;)
 
Mój biznes i jego realizacja- 8 pucharów, ksiaze (rycerz) denarów, cesarzowa - chyba nic konkretnego nie zrobię, ale widzę, że emocjonalnie się zdecyduję, a to już coś:) i może na koniec miesiąca zacznę ogarniać temat.
 
Pływanie - 2 pucharów - jeszcze nie poszłam na indywidualne, zbieram się w sobie i zebrać się nie mogę, więc może wcale na te indywidualne nie pójdę, bo się pogodzę, że i tak nic z tego nie będzie:(
 
Efekty diety- głupiec - tak zaczynam od nowa... mam dość tego ważenia i mierzenia jak w więzieniu i tak całe życie...
 
Efekty ćwiczeń - 3 pucharów - oj chyba zatrzymanie wody, co przy upałach normalne

Samopoczucie- było.dość ciężko, tak jakby hormony trochę szalały

Praca na etacie - szef pokazał się jako to słońce, które aż razi... dosłownie...

Moj biznes i jego realizacja - niestety tylko myślałam...

Plywanie - rewelacyjnie dogaduje się z instruktorem i nie zamienię go na innego

Dieta i ćwiczenia - po prostu miałam wakacje...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...