Skocz do zawartości

Miesięcznie lipiec


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Przełożenie:

Walet Mieczy - Wisielec - 2 denarów

 

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy  - ożywione emocje, kontaktowanie się ze znajomymi i dosłownie plotkowanie

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław - może być jakaś niezobowiązująca relacja, tak dosłownie  w "biegu",

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów - mogę się rozczarować na kobiecie, która będzie chciała mnie wykorzystać finansowo

Praca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław - ciężka praca i chwila wytchnienia i relaksu - urlop

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów - 5 buław to wydawanie kasy, świat to zagranica, 5 denarów to bieda, wydam trochę kasy na urlopie i będzie kiepsko z pieniędzmi

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie - Gwiazda - tutaj załatwienie jakiejś sprawy urzędowej,

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy - odchoruje jakąś imprezę, w 6 buław jakieś świętowanie, 9 mieczy to albo nocna pora, albo jakieś dręczące myśli, wyrzutu sumienia, a 8 mieczy to albo fizyczna choroba, albo niemoc spowodowana wewnętrznymi rozterkami

 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy  - zaznaczają się rozmowy i być może nauka czegoś praktycznego

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław - może jakaś kobieta z pracy się zaznacza albo kobieta dbająca o siebie, zwróci na Ciebie uwagę ale będzie bierna w działaniu

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów - jakiś ból związany z dojrzałą i samodzielną kobietą albo tak jak piszesz

Praca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław - skupienie na pracy, ale też jakaś satysfakcja z tego i może jakieś spotkanie z rodziną, z najbliższymi

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów - tutaj ciężko, chyba faktycznie sporo kasy wypłynie z Twojej kieszeni

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie - Gwiazda - rozwiązanie jakiejś sprawy urzędowej, albo coś się wydarzy nieprzyjemnego i sytuacja będzie się ciągnęła przez cały miesiąc i dopiero na koniec miesiąca wszystko się wyjaśni

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy - to tak jakbyś chciał coś zrobić, coś osiągnąć, ale nie do końca poszłoby po twojej myśli i będziesz się tym zamartwiać, tylko blokada jest w Tobie, a nie na zewnątrz

 

36 minut temu, Arbogast napisał:

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Arbogast napisał:

Przełożenie:

Walet Mieczy - Wisielec - 2 denarów

Wybierasz się na wakacje ?!

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy 

bardzo świeże znajomosci, dużo nowych kontaktów, szansa na jakieś fajne emocje, dużo informacji, być może pokazuje się twoja praca na forum - dużo informacji, pisania ...nowa pasja 

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław - Zaznacza się pani z pod znaku zimnego lub taka uporządkowana materialnie, być może poznasz ja na wyjeździe, na razie będziesz się przyglądał, luźna relacja 

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów - kobieta bardzo w twoim typie po przejściach, albo tak jak piszesz rozczarowanie kobieta dla której status społeczny jest najważniejszy 

Praca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław - ciężka praca i chwila wytchnienia i relaksu - urlop - zgadzam się 

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów - 5 buław cóż okres wakacyjny rządzi się swoimi prawami - wydatki, a po nich jedziemy na ryżu 

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie Gwiazda coś na co czekasz, załatwiasz rozwiąże się dla Ciebie bardzo pozytywnie 

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy - kac moralny ...proponuje dołączyć do mnie lipiec bez % hehehe może tez być ze coś co traktowałaś ze pewnik nie wypali 

Powodzenia i udanego urlopu :slonko:

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Z przełożenia: za dużo masz spraw - i kontaktów na raz, powinieneś się wyciszyć, odpocząć, zagłębić się w swój świat wewnętrzny. Sądząc po niespodziance z czymś najlepiej nie iść do przodu za zwycięstwem a odpuścić sobie sprawę, ewentualnie, spojrzeć na nią inaczej.

Ogólna aura miesiąca: sporo kontaktów, tak, napewno wywoła w tobie sporo wrażeń i emocji. Nowe znajomości, w tym miłosne, mogą też pojawić się 2 propozycji, które cię bardzo ucieszą :)

Uczucia, miłość: zaznacza się pewna kobieta, i dużo pasji i namiętności z nią związanych, a tak się zgodzę, że znajomość przelotna - jeśli wyjeżdżasz gdzieś - to romans wakacyjny, a tak cały czas będziesz rozglądać się za innymi wariantami;

Relacje, związki: pewna kobieta, którą ci może bardzo podobać, lub na niej bardzo zależąc, może cię mocno urazić - i to ona tu gra główną rolę, bo zaznaczyła się w arkanu wielkim, a ty w arkanu małym 

Praca, sytuacja zawodowa: zgadzam się - po ciężkiej pracy - czas na urlop :)

Sytuacja finansowa: sporo pójdzie na wyjazd, będziesz musiał zaciągnąć pas

Co najważniejsze: spokój, równowaga, wyciszenie i balans wewnętrzny, równowaga psychiczna (karty z przełożenia) a może też i finansową (biorąc pod uwagę Sprawiedliwość i karty na finanse). Zregenerujesz się i odpoczniesz :)

Czego się nie spodziewasz: jakąś sprawę uważasz za łatwa w osiągnięciu, a tak naprawdę będzie kosztować ci sporo nerwów i raczej te nerwy ci nie dadzą z nią ruszyć naprzód... 

Udanego miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Arbogast napisał:

Przełożenie:

Walet Mieczy - Wisielec - 2 denarów - zaznacza się jakieś nieporozumienie lub problem z dokonaniem wyboru

 

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy  -  początek w miarę dobry, unikaj plotek lub nie przejmuj się czyimiś słowami

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław - coś może się zadziać, szybko się zacznie, ale to rzeczywiście coś niezobowiązującego

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów - tak jakaś kobieta może Cię rozczarować na karcie 3 mieczy widać miecze wbite w serc :(

Praca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław - wyczekiwanie na urlop o ile go planujesz

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów - no będziesz kombinować jak tu zdobyć lub zgromadzić kasę

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie - Gwiazda -  nadzieja na pomyślne rozwiązanie sprawy jakby nie patrzeć gwiazda to nadzieje i wyczekiwanie

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy - ktoś może postawić Cię w niezręcznej sytuacji

 

dobrego miesiąca!

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy  Spotkania, rozmowy, jakieś kontakty :)

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław - Pojawi się Pani z żywiołu ziemi, będziecie się spotykać od czasu do czasu ;)

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów -  Tak, może być rozczarowanie związane z kobietą.

Praca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław -  Tak, widać odpoczynek, przyjemności i relaks :)

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów - Dużo wydatków związanych z wyjazdem, albo gdzieś daleko wydasz :P

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie - Gwiazda - Sprawa związana z urzędami rozwiąże się pomyślnie dla Ciebie :)

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy -  Mnie te karty się kojarzą z jakąś porażką i zadręczanie się myślami.

 

Dobrego lipca :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Moderator
16 godzin temu, aua napisał:

Jakby ten rozkład lipcowy był zweryfikowany, to był by materiał do nauki dla mnie i powyżej interpretujących.. :D

Dziękuję za przypomnienie :) umknęło mi, ciekawe czy jest taka techniczna możliwość forum, by była jakaś przypominajka?

 

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: As kielichów - Walet denarów - Walet mieczy 

Miesiąc był dość pozytywny, wesoły, dużo kontaktów ze znajomymi, dużo spotkań, atmosfera fajna, zatem as kielichów - pokazał po prostu miły miesiąc, walet denarów mógł pokazać załatwianie róznych drobnych spraw urzedowych a walet mieczy po prostu kontakty towarzyskie i rózne plotkiz tego wynikajace.

 

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

Uczucia, miłość: Królowa denarów - Rydwan - 2 buław

Przelotna znajomość, dosłownie w locie, stad pewnie ten rydwan jako łapanie okazji w locie.

 

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

Relacje, związki: Cesarzowa - 3 mieczy - Król denarów

Żadnego związku, raczej jest tutaj pokazane moje zniechecenie do tych związków. stąd cesarzowa z 3 mieczy i ja jako król monet skoncetrowany na biznesie

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

raca, sytuacja zawodowa: 8 denarów - Walet pucharów - 4 buław

Praca, poświecenie sie pracy stad 8 monet, walet pucharów z 4 buław to chyba urlop :)

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

Pieniądze, sytuacja finansowa: - 5 buław - Świat - 5 denarów

no tak urlop, wyjazd zagraniczny to i kasa poszła co widac po dwóch 5 i karcie świat, która z reguły pokazuje wyjście, odpływy... stad świat i 5 monet duze wydatki

 

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

To co najważniejsze dla mnie w tym miesiącu: - Sprawiedliwość - Umiarkowanie - Gwiazda

Chyba jednak odpoczynek był dla mnie najważniejszy, stad myślę, ze aż dwie karty równowagi mówią po prostu o regeneracji, sprawiedliwosc to co sie nalezy, umiarkowanie złapanie rownowagi i gwiazda czyli relax i błogość :)

W dniu 3.07.2019 o 20:27, Arbogast napisał:

To czego się nie spodziewam w tym miesiącu: 6 buław - 9 mieczy - 8 mieczy

chyba jednak ta wspomniana imprez, 6 buław jako świętowanie i 9 mieczy ako pora nocna a 8 mieczy jako po prostu kac haha, po prostu impreza ze starymi znajomymi 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...