Skocz do zawartości

Lipiec Sary


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

As buław, gwiazda, 4 buław

 

W sumie to nie wiem , potencjał na upiększanie domu?  Dość fajne karty , jestem w trakcie kupna nowego lokum w rodzinnych stronach więc by sie zgadzało, że coś z tym  na pewno związane. 

 

 

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Sarah2020 napisał:

As buław, gwiazda, 4 buław

Jeśli jesteś na kupnie nowego domu, mieszkania - to jak najbardziej. As buław to realizacja  gwiazda marzeń o 4 buław 4 ścianach.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Może być kupno nowego domu, 4 buław to i dom, i działka, i odpoczynek z imprezowaniem na tej działce, a też w tych kartach widzę regenerację, odpoczynek twój własny (4 buław, a i Gwiazda, jak odrodzenie i kuracja po tym, co zaszło w wieży), buławy wskazują na to, że nabierzesz więcej energii, i ci będzie to służyło (Gwiazda) :)

Miłego lipcu ;)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

cieszenie się i upiekszanie swojego nowego gniazdka. podsuma głupiec/ nowa droga, na nowym miejscu

Druga opcja to nowy związek :P To zalezy w jakiej jestes sytuacji :D

W gruncie rzeczy moze byc to i to 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2019 o 20:38, Sarah2020 napisał:

As buław, gwiazda, 4 buław

 

W sumie to nie wiem , potencjał na upiększanie domu?  Dość fajne karty , jestem w trakcie kupna nowego lokum w rodzinnych stronach więc by sie zgadzało, że coś z tym  na pewno związane. 

 

 

 

 

Mogą to być zabiegi kosmetyczne wyjście do kina lub teatru, klubu ewentualnie wypad nad wodę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

próba spełnienia swoich marzeń,  as kijów +"gwiazdka z nieba" :okok:

i w 4 kijach oczekiwanie na realizację

bardzo pozytywne, ładne karty :muza:

może dotyczyć domu, ale i jakiejś nowej relacji,

albo innego pomysłu, który próbujesz wdrożyć w życie

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Weryfikacja:

Tak, finalizacja zakupu, cieszenie się nowym domkiem w rodzinnych stronach, spełnienie marzenia i upajanie się spokojem w starym domu (na wyprowadzkę jeszcze chwilę mam), korzystanie z dobrodziejstw/owocow tegoż ogrodu.

Marzenie się spelnilo acz w asie buław oznaczyła się też moja niecierpliwość, ktora dominiwała na początku miesiąca .

W międzyczasie były też działania artystyczne: odnawianie starych rzeczy.

 

Dziękuję Wszystkim pięknie i również życzę samych dobroci:)

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...