Skocz do zawartości

Tydzień 8 -14 lipca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - 3 monety - skupienie się na pracy i nowych zadaniach 

Praca - Mag - bardzo aktywny tydzień, ale ze wszystkim sobie poradzę 

Finanse - 10 monet - dobrobyt 

Uczucia - Świat (Sprawiedliwość ) jakieś rozliczenie  

Treningi - Siła - tutaj bardzo dobrze ...zaczęłam wprowadzać wolne ciężary 

Niespodzianka - 10 mieczy (Sąd Świat) - to chyba zwiazne z tym co na uczuciach ...zaskoczy mnie zakończenie ...pytanie czy zakończenie relacji czy milczenia ?! 

Co robić - 10 pucharów - wychodzić do ludzi 

Czego nie robić - As buław - nie podejmować nowych inicjatyw 

 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
33 minuty temu, zakretka23 napisał:

Aura - 3 monety 

Praca - Mag

Finanse - 10 monet 

Uczucia - Świat (Sprawiedliwość )  

Treningi - Siła 

Niespodzianka - 10 mieczy (Sąd Świat) 

Co robić - 10 pucharów 

Czego nie robić - As buław  

 

3 monety może dotyczyć pracy, ale także mówić o pływie osób trzecich na wydarzenia, które nas dotyczą

w uczuciach (jeśli masz kogoś z innego miasta lub kraju) - to może właśnie od tej osoby usłyszysz, może będzie topróba podsumowania związku/sytuacji, gdyby zaś ta osoba miała daleko wyjechać - to może tego nie zrobi

karty mówią, żeby się nie martwić ponieważ bieg wydarzeń będzie w efekciepozytywny i (10 puch) i nie musisz sama koło tego chodzić (nie: As buław)

PS trochę dużo tego "gdybania" z mojej strony -ale jak nie wiem dokładnie, to wolę nie "tworzyć rzeczywistości" ;)

Edytowane przez Ava55
PS
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Aura- Skupienie na pracy, kontaktach i znajomych.

 

Praca- Fajna energia, możesz być pomysłowa :)

 

Finanse: Bardzo dobre :)

 

Uczucia : Kojarzy mi się z pozbyciem czegoś/kogoś.

 

Treningi- Dużo energii widać i Twojej aktywności, super ! :)

 

Niespodzianka : Ja raczej widzę odejście kogoś.

 

Co robić : Tak, spędzać czas z Bliskimi.

 

Nie robić : Nie inicjować, nie reagować impulsywnie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2019 o 11:30, zakretka23 napisał:

Aura - 3 monety - skupienie się na pracy i nowych zadaniach 

Praca - Mag - udział w tworzeniu nowych, kreatywnycj pomysłów 

Finanse - 10 monet - powinnaś zaspokoić wszystkie swoje potrzeby 

Uczucia - Świat (Sprawiedliwość ) może podjęcie jakiejś ważnej decyzji 

Treningi - Siła - siła, skupienie może też pokonasz swoje obawy lęki lub poprawisz wyniki 

Niespodzianka - 10 mieczy (Sąd Świat) - może tutaj jakąś trudna do zaakceptowania dla Ciebie decyzja

Co robić - 10 pucharów - cieszyć się z tego co jest, wyjść do ludzi o ile masz taki okres że najchętniej byś unikala kontaktu

Czego nie robić - As buław - nie podejmować nowych inicjatyw 

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.07.2019 o 11:30, zakretka23 napisał:

Aura - 3 monety - skupienie się na pracy i nowych zadaniach - Oraz na rozpieszczanie siebie drobnymi zakupami :1s_c:

Praca - Mag - bardzo aktywny tydzień, ale ze wszystkim sobie poradzę zgadza się choć moje narzędzie pracy nie nadąża za mną 

Finanse - 10 monet - dobrobyt zgadza się 

Uczucia - Świat (Sprawiedliwość ) jakieś rozliczenie  wrócił z deklaracjami miłości i chcecie powrotu do tego co było ...jak wiadomo co było nie wróci 

Treningi - Siła - tutaj bardzo dobrze ...zaczęłam wprowadzać wolne ciężary zadowolenie z osiągniętej pracy 

Niespodzianka - 10 mieczy (Sąd Świat) - to chyba zwiazne z tym co na uczuciach ...zaskoczy mnie zakończenie ...pytanie czy zakończenie relacji czy milczenia ?! Zakończenie milczenia 

Co robić - 10 pucharów - wychodzić do ludzi mimo licznych obowiązków znalazłam czas dla rodziny i przyjaciół 

Czego nie robić - As buław - nie podejmować nowych inicjatyw nic nowego nie zaczęłam ...z poszukiwaniem pracy zaczekam do jesieni 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...