Jump to content
panna.marta

Która opcja

Recommended Posts

panna.marta

W moim dziale byłam reorganizacja z nowym podziałem zadań. Moim zdaniem była mało korzystna. Dzisiaj prowadziłam negocjacje jaka część zadań powinnam dostać, aby było sprawiedliwie i satysfakcjonująco.

Opcja A

Ta opcja jest nowa zaproponowana dzisiaj po mojej ingerencji. Czy powinnam skorzystać?

Wisielec XII, królowa mieczy, 3 buławy, 4 buławy

Karty radzą zastanowić się może wstrzymać, ale kończą się optymistycznie 

Jak sobie poradzę przyjmując opcje A

7 buław, as kiekichow, sad ostateczny XX, 5 mieczy

Dużo pracy, walki i swoje gorzej, że 5 mieczy może rozczarowanie?

Opcja B. Ta pierwotna moim zdaniem gorsza a co na to karty?

Czy powinnam skorzystać 

8 buław, królowa buław, swiat XXI

Powinnam zawalczyc o coś lepszego?

Jak sobie poradzę przyjmując te opcję 

9 kiekichow, 3 kielichy, sad ostateczny, wieza XVI

Niby dobrze, lecz niepodoba mi się wieża zaburzenie moich złudzeń 

Opcja B wydaje mi się być tutaj w rozkładzie lepsza.

Doradzcie mi proszę powinnam za tydzień dać odpowiedź. 

Edited by panna.marta
.
  • Like 1

Ava55
Godzinę temu, panna.marta napisał:

W moim dziale byłam reorganizacja z nowym podziałem zadań. Moim zdaniem była mało korzystna. Dzisiaj prowadziłam negocjacje jaka część zadań powinnam dostać, aby było sprawiedliwie i satysfakcjonująco.

Opcja A

Ta opcja jest nowa zaproponowana dzisiaj po mojej ingerencji. Czy powinnam skorzystać?

Wisielec XII, królowa mieczy, 3 buławy, 4 buławy

Karty radzą zastanowić się może wstrzymać, ale kończą się optymistycznie 

Jak sobie poradzę przyjmując opcje A

7 buław, as kiekichow, sad ostateczny XX, 5 mieczy

Dużo pracy, walki i swoje gorzej, że 5 mieczy może rozczarowanie?

Opcja B. Ta pierwotna moim zdaniem gorsza a co na to karty?

Czy powinnam skorzystać 

8 buław, królowa buław, swiat XXI

Powinnam zawalczyc o coś lepszego?

Jak sobie poradzę przyjmując te opcję 

9 kiekichow, 3 kielichy, sad ostateczny, wieza XVI

Niby dobrze, lecz niepodoba mi się wieża zaburzenie moich złudzeń 

Opcja B wydaje mi się być tutaj w rozkładzie lepsza.

Niedawno pytałaś o lipiec :

Aura: Rycerz mieczy, 3 monet, wieża XVI

Szykują się zmiany i zawirowania może będę niezadowolona z pracy? 

Praca: Mag I, król mieczy, 2 buławy dołożylam 3 mieczy

Nowe zadania niekoniecznie dla mnie przyjemne i takie jakbym chciała trochę raniące moje uczucia 

- tu ładnie się pokazały Twoje rozterki i klimat...

w obu opcjach masz SĄD (osobno ciągnełaś karty ?), ale w opcji A masz w radzie po Sądzie 5 mieczy, czyli skończy się harówką

a w opcji B po Sądzie masz Wieżę jako efekt, choć będziesz sobie dobrze radzić - a wcześniej w radzie Świat

może Wisielec mówi o tym, że taki układ z opcji A w pracy nie wejdzie od razu w życie (Wisielec, Q my) - choć bardziej by Ci pasował (3k, 4k)

możę oznaczałby on przesunięcie Ciebie na całkiem nowe stanowisko (Świat z opcji B), a z rozkładu na lipiec : Mag - ale komuś to nie pasuje (K my) i to Cię zaboli (3my)

opcja B, pomimo, że kończy się Wieżą wydaje się odskocznią do lepszej pracy (Świat), a może jest po prostu nieuchronna jako etap

Wieża może oznaczać, że za jakiś czas usuną to stanowisko w takim zakresie... i może obiecają lepsze 

ponieważ w rozkładzie na lipiec  aura kończy się Wieżą, a w pracy po Magu jest 3my - stawiam na to, że po lipcu zaczną sie kolejne zmiany w Twojej pracy...

może nawet pomyślisz o całkiem nowej pracy, w innym miejscu

Edited by Ava55
kosmetyka
  • Cool 1
  • Thanks! 1

panna.marta

Czyli chyba żadna opcja nie jest dobra. 

• Thanks! 1

Ava55

ale i tak trzeba coś wybrać, wydaje mi się że opcja B będzie dostępna "od zaraz", a na opcję A trzeba będzie poczekać

panna.marta
2 minuty temu, Ava55 napisał:

ale i tak trzeba coś wybrać, wydaje mi się że opcja B będzie dostępna "od zaraz", a na opcję A trzeba będzie poczekać

Nie tu nie ma czekania .wszystkie opcje startują równo. 

• Thanks! 2

Willow

Opcja A: 

Czy powinnaś skorzystać?

Moim zdaniem nie - za to się nie brać, lub poszukać coś innego. Za brak aktywności przemawia Wisielec - pozycja bierna, nie angażująca się, może też w tym być racja - spójrz na sytuację pod innym kątem, rozważ inne opcje Królowa mieczy to też raczej też na nie - widać oddalenie z jakichś powodów racjonalnych. 4 buław niby dobra karta, ale to jest karta relaksu i odpoczynku,va nie pracy, a 3 buław, to bardziej też takie planowanie czegoś, niż rzeczywista akcja. Także ja widzę odsunięcie od tej opcji, ewentualnie może powrócisz do niej po dłuższym czasie oczekiwania.

Jak sobie poradzisz: 

Widać zaciekła walkę o swoje, do tego przewrażliwienie i nadmiar emocji. Niestety na końcu widać, że raczej nie spełnisz własnych oczekiwań. W Sądzie może chodzić o rezygnację z tego typu pracy z tego powodu, lub, rzeczywiście, jeszcze nie raz potem zajdą zmiany.

Opcja B:

Powinnaś. To otworzy przed tobą nowe możliwości, drzwi, w twoje życie wejdzie taki świeży prąd, co ładnie wpłynie na twoją aktywność i samoocenę. Jakoś widza mi się w tych kartach kontakty międzynarodowe, może transfer zagranice.

Jak sobie poradzisz:

Znowu widać nowe kontakty i dobrze spędzony czas, da ci to poczucie głębokiego spełnienie i satysfakcji, przynajmniej na początku, dalej Sąd i Wieża - zajdzie coś niespodzianego, co całkowicie odmieni twoje życie. Wieża to jest karta brama, ja bym jeszcze coś dociągnięla, żeby zobaczyć co cię tak zaskoczy i co okaże się zburzone. Może chodzi, jako że ona idzie od razu po Sądzie, że zajdzie coś, przez co uwolnisz się (i Sąd, i Wieża), wyjdziesz za granicy starego życia i schematów - całkiem może chodzić i zagranice sądząc po kartach z góry, ale ja bym mimo wszystko jeszcze wyciągnęła kartę do Wieży :)

Sad i tam i tam mówi o tym, że decyzja rzeczywiście jest bardzo poważna i zajdą głębokie zmiany w twoim życiu, coś, co będzie podsumowaniem twojego życia i pracy do tego momentu i co pozwoli ci wyjść na następny poziom w swoim życiu i uwolnić się od wszystkiego, co będzie na tym etapie niepotrzebne.

Na razie jestem w każdym razie za tą drugą opcją ;)

Trzymam kciuki :)

• Super 1
  • Thanks! 1

panna.marta

to nie ma nic wspólnego z zagranicą. 

• Thanks! 2

Ava55

ale może pojawią się jakieś nowe opcje odnośnie pracy - tu Świat może oznaczać wyjazd, nowe perspektywy

• W punkt 1
  • Thanks! 1

Willow

Też uważam, że opcje się pojawią z czasem, jak już to zaakceptujesz. Może stąd zaskoczenie w Wieży ;)

• Thanks! 1

panna.marta

ok, czyli opcja B waszym zdaniem. Może ona się wydaje słaba a okaże się nie najgorsza z czasem...

• Like 2

panna.marta

Dziękuję wybrałam opcję B coś musiałam wybrać mimo, że żadna opcja wg mnie nie była atrakcyjna.  Szkoda, że tam na końcu wyszła wieża obawiam się, że tam coś może się stać może będę szukała ratunku w trudnej sytuacji. 

• Thanks! 1

Ava55

myślę, że pomimo tej Wieży będzie ok

"czy powinnam skorzystać -> Świat" 

być może ten Świat w połączeniu z Sądem i Wieżą  to nowe otwarcie, coś się interesującego pojawi, jakaś nowa oferta, możliwość

trzymam kciuki :ok:

Edited by Ava55