Skocz do zawartości

Spotkanie do końca lipca


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Noa20

Chodzi o Pana, z którym nie mam teraz kontaktu,  od dłuższego czasu nie widzimy się i nie piszemy

Spytałam czy do końca lipca zobaczymy się 

 

Kochankowie, paź denarów, paź buław

 

Spotkanie może nie, ale kontakt poprzez jakąś wiadomość  prędzej. Może jakieś pytanie lub prośba/informacja  z czyjejs strony.

Odnośnik do komentarza

Też mi wygląda na spotkanie, nawet rankę, która też jest jednym z typowych znaczeń pazia buław ;) Kochankowie to też mogą potwierdzać (randkę), a paź monet nawiązuje do tego, że jest szansa, że to się rzeczywiście zdarzy :)

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Też tak, paź monet szansa na meeting, paź buław inicjatywa, kochankowie na początku to mogą być wahania, czyli to się może przedłużyć ale to też karta randki spotkania

Odnośnik do komentarza
  • Maestro
W dniu 10.07.2019 o 19:45, Sarah2020 napisał:

Chodzi o Pana, z którym nie mam teraz kontaktu,  od dłuższego czasu nie widzimy się i nie piszemy

Spytałam czy do końca lipca zobaczymy się 

 

Kochankowie, paź denarów, paź buław

 

Spotkanie może nie, ale kontakt poprzez jakąś wiadomość  prędzej. Może jakieś pytanie lub prośba/informacja  z czyjejs strony.

Kontakt jak najbardziej będzie i dywagacje na temat spotkania, ale chyba jeszcze nie w lipcu.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Z jakiej talii kochankowie?

Motyw wyboru czy połączenia?

Paź buław to takie zaproszenie, to panna na wydaniu jak to ładnie jest przedstawione w jednej z moich ulubionych talii.

A paź monet to doświadczanie czegoś, poznawanie

więc tak naprawdę wszystko zależy od tych kochanków. Jeśli motyw wyboru to wątpliwe by się miało zrealizować, bo przy dwóch paziach to po prostu dwie opcje. Ale jeśli talia Waitowska i model połączenia to jak najbardziej spotkanie będzie sle trochę się wyczekasz na niego, bo paź buław stoi i czeka...

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Noa20

Weryfikacja:

Doszło do spotkania. Był to moj wybor azeby karty się sprawdziły :D.

 

Ale nie było to takie  typowo randkowe, tylko cos mu kiedys obiecałam dac i zawiozłam do miejsca jego pracy , taka niespodzianka. Spontan.

 

bardzo milo spędziliśmy czas,  duzo rozmów i miłych wspomnień, nowych dobrych wieści, on mnie oprowadził po miejscu swej pracy , i  co ciekawe to jeszcze nie koniec bo teraz on musi mi cos kiedys przywieźć...

 

 

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...