Skocz do zawartości

Pełnia w Koziorożcu


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co niesie dla mnie energia pełni w koziorozcu ?

 

Słonce 2 miecze 8 buław Księżyc suma Cesarzowa 

 

mimo zatrzymania w 2 mieczach, raczej na moment, gdyż po tym jest przyspieszenie w 8 buławach  ...widzę połączenie pierwiastka męskiego z żeńskim, pełnie, kompletność w byciu niezależna istota, spełnienie, realizacje marzeń. Poczucie bycia spełniona kobieta. 

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, zakretka23 napisał:

Co niesie dla mnie energia pełni w koziorozcu ?

 

Słonce 2 miecze 8 buław Księżyc suma Cesarzowa 

 

mimo zatrzymania w 2 mieczach, raczej na moment, gdyż po tym jest przyspieszenie w 8 buławach  ...widzę połączenie pierwiastka męskiego z żeńskim, pełnie, kompletność w byciu niezależna istota, spełnienie, realizacje marzeń. Poczucie bycia spełniona kobieta. 

Możesz zmierzyć się z jakimś problemem podjąć decyzję taką męska trudno mi powiedzieć czego ona będzie dotyczyć, ale w tej dwójce widzę postanowienie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Pelnia niesie jakies decyzje do podjecia, pragniesz zrobić coś dobrego dla siebie,ale nie będziesz do końca wiedziała,w którą stronę podążąc, moze się sporo rzeczy wydarzyc, ale tak naprawdę bedziesz błądzić po omacku.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Będziesz się zastanawiać, czy podjąć jakieś działanie, może to mieć związek z relacją z kimś, może czy skontaktować się z kimś. Jednocześnie może być w Tobie sporo niepewności, lęków i pesymizmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...