Skocz do zawartości

Spotkanie


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

 

Aura początkowa (x1) 10 monet- no pospedzamy razem czas, może na powietrzu, na kartach jest para w ogrodzie

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 

Nadzieje: Sprawiedliwość- że sobie co nieco wyjaśnimy, albo że sytuacja się wyjaśni

Obawy: As kielichów- no nie wiem tu, raczej nie spodziewam się, że się zakocham ;p

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) Królowa Monet- korzystnie

Niespodziewane (x1) 9 monet- tu mi się skojarzyło że możemy pójść gdzieś w jakieś fancy miejsce, strasznie dużo monet 

Wynik (x3) Król monet 8 buław 3 buław- no generalnie może po tym spotkaniu pojawi się potencjał na coś wiecej, np na wspólny wyjazd 3 bulaw

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

rzeczywiście, dużo monet... tak stabilnie i w spokojnie

10monet to też może być w jakimś wnętrzu, mnie ta karta bliżej kojarzy się z wnętrzm niż na dworze - a może parę drzewek będzie w środku ?

Sprawiedliwość - jak piszesz nadzieja na wyklarowanie sytuacji, ale też na równe traktowanie się i utrzymanie swoich pozycji - co zapewne się Wam uda, bo jest Krolowa monet i Król monet - czyli równowaga, jedno nie góruje nad drugim ;

Sprawiedliwość tu jawi mi się też jako taka karta pokazująca asekurację - żeby nikt nie wyskoczył przed orkiestrę... tyle dostaniesz, ile sama/sam dasz

obawy - że poddacie się za bardzo nastrojowi chwili (As pucharów), może będziesz się pilnowała żeby nie wypić za dużo ;) żartuję

niespodziewanie - jedno z Was mile drugie zaskoczy (wyglądem, elkokwencją, zainteresowaniami - 9 monet) albo ... pojawi się na chwilkę ktoś atrakcyjny  w pobliżu

wynik - pan zrobi jakiś miły, a nieoczekiwany gest (8 buław) - całus, muśnięcie dłoni -nie wiem, ale będzie o czym myśleć do następnego spotkania :muza: 3 buław

 

wyglądacie oboje bardzo asekurancko nastawieni do tego spotkania :) ale Pan się wyłamie :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Gość anhana

Hmmm, to w sumie już jest któreś tam spotkanie, więc raczej się nie zaskoczymy "sobą" :p Ale trochę się poprztykaliśmy ostatnio, więc spodziewam się dystansu. Generalnie przyszło mi też do głowy, że może być trochę nudno.

Edytowane przez anhana
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

zawsze można zaskoczyć ;)  a 9 monet to atrakcyjna osoba :ok:

w monetach może być nudno, ale wydaje mi się, że przynajmniej na koniec pan zadba o jakieś miłe wrażenie 

(8k+3k)

Edytowane przez Ava55
dopisek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość anhana
W dniu 15.07.2019 o 22:58, anhana napisał:

 

Aura początkowa (x1) 10 monet- no pospedzamy razem czas, może na powietrzu, na kartach jest para w ogrodzie - karta pokazała idealnie, w ogrodzie 

Jak mi się wydaje, że będzie/nadzieje,obawy etc (x1) 

Nadzieje: Sprawiedliwość- że sobie co nieco wyjaśnimy, albo że sytuacja się wyjaśni - no takie miałam też nadzieje, to znaczy wyjaśniliśmy sobie co nieco, ale w sumie to średnio to korzystne było chyba :p

Obawy: As kielichów- no nie wiem tu, raczej nie spodziewam się, że się zakocham ;p

Jak będzie dla mnie naprawdę (x1) Królowa Monet- korzystnie no tak, ale i nudno

Niespodziewane (x1) 9 monet- tu mi się skojarzyło że możemy pójść gdzieś w jakieś fancy miejsce, strasznie dużo monet - tu bardziej chyba negatyw tej karty, że niby wszystko fajnie, ale jednak zbyt wiele się nie zadziało

Wynik (x3) Król monet 8 buław 3 buław- no generalnie może po tym spotkaniu pojawi się potencjał na coś wiecej, np na wspólny wyjazd 3 bulaw- jakieś tam niby perspektywy się pojawiły, ale to póki co tylko perspektywy 

spotkanie się sporo opóźniło w czasie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...