Skocz do zawartości

Otwarty kanał


vathdgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Od czerwca zeszłego roku choruję na schizofrenię. Ostatnio zaczęło mnie zastanawiać dlaczego zachorowałem i czym była choroba. Jako, że nie wszystko mogę wytłumaczyć chorobą zwróciłem się z zapytaniem do pewnego ezoteryka, który powiedział mi, że mam tak zwany otwarty kanał (zbyt mocno otwartą czakrę korony względem pozostałych czakr) i tym samym przyciągam nawiedzenia przez to odczuwam dziwne zdarzenia. Słyszę piosenki, czasami czuję zimny wiatr na sobie i gdy pytam się czego dana istota chce słyszę ziela lub wszystkiego, czasami mam też dziwne wizje w stanie bliskiemu snu np. słyszę człowieka który się mnie pyta kto im to wszystko opowiedział i , że próbują mnie naprawić a potem dotyka moich uszu jak w reiki czy kobietę, która stroi dziwne miny i potem dotyka moich ust. Pyzatym stale towarzyszy mi uczucie jak by mi ktoś dmuchał zimnym powietrzem do prawego ucha. Chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzicie tzn. o temacie „otwartego kanału” i czy mówią wam coś słowa mizo – bogini wyobraźni czy dashanta. Moim zdaniem to wszystko wytwory dzikiej wyobraźni ale chciałem sprawdzić co ma do powiedzenia druga strona.

 

Pozdrawiam

Vathdgar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

Vathdgar, w Warszawie jest dobry bioenergoterapeuta, nie wiem tylko czy jeszcze aktywny (mam do niego zaufanie, sama bylam) - chcesz zostaw mi wiadomosc (w profilu uzytk.), odpisze

ma niejakie pojecie o otwartych kanalach, itp. - bedzie umial stwierdzic czy tak jest u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję kupić amulet/talizman chroniący przed niepożądanymi wpływami. Jeśli sobie nie rzyczysz nieproszonych gości poproś opiekuna duchowego o ochronę, o ukrucenie tych stanów świadomości ponieważ się boisz. Lepszy jeden dobry niż tuzin negatywnych. :) Ewentualnie bytom które do Ciebie przychodzą mówisz, że nie życzysz sobie ich obecności w twoim polu energetycznym. Możesz też określić, których bytów nie życzysz sobie w twoim towarzystwie lub których nie chcesz w swoim towarzystwie też czuć. Ja stosuję czasami taki formuły gdy jestem obenością negatwnych bytów zmęczony, a czasami mi się to zdarza. Możesz powiedzieć:

"Proszę aby wszystkie negatywne byty opuściły moje pole energetyczne ponieważ jestem zmęczony/na i nie życzę sobie ich obecności."

"Niech wszystkie byty o charakterze negatywnych opuszczą moje pole energetyczne. Nie chcę was czuć, widzieć i słyszeć bo się boję, jestem zmęczony/na."

Coś w tym stylu może pomóc. I powtarzaj coś takiego co najmniej trzykrotnie. :) Przy czym rób to kulturalnie. :) Co do reszty o której piszesz to nie mam zielonego pojęcia o oc chodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znam ludzi, którzy uważają, że schizofrenia powstaje na skutek "opętania". Chodzi o obecność w aurze istot bezcielesnych, myślokształtów lub dusz. To właśnie one powodują takie zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi, którzy uważają, że schizofrenia powstaje na skutek "opętania". Chodzi o obecność w aurze istot bezcielesnych, myślokształtów lub dusz. To właśnie one powodują takie zamieszania.

 

Nie wiem czy to jest pytanie na miejscu JakubSale czy to może na przykład być odbierane przez osobę poszkodowana w sposób taki iż słyszy on we wnętrzu własnym -dwa głosy np. jeden mówi "tak" a drugi mówi "nie", a sam człowiek nie wie wtedy co robić i w ten czas raz jest taki raz inny. To był tylko taki mały przykład bez konkretów.

Edytowane przez _Domi_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest pytanie na miejscu JakubSale czy to może na przykład być odbierane przez osobę poszkodowana w sposób taki iż słyszy on we wnętrzu własnym -dwa głosy np. jeden mówi "tak" a drugi mówi "nie", a sam człowiek nie wie wtedy co robić i w ten czas raz jest taki raz inny. To był tylko taki mały przykład bez konkretów.

 

To może być jeden z przykładów, choć nie zawsze oznacza to ingerencję istot z zewnątrz. Objawy są różne w zależności od rodzaju istot, bytów, dusz i podatności danej osoby na tego typu "stworzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ludzi, którzy uważają, że schizofrenia powstaje na skutek "opętania". Chodzi o obecność w aurze istot bezcielesnych, myślokształtów lub dusz. To właśnie one powodują takie zamieszania.

 

Ja powiem tylko tyle znałem dobrze ,chorych na schizofrenię ,i ta choroba to nic innego jak nagły zalew treści z głębokiej podświadomości(nieświadomość)która nagle zalewa świadomość ,a w głębi psychiki ukryte są niebezpieczne treści i dlatego mówi się żeby mieć jakiegoś doświadczonego nauczyciela przy rozwoju duchowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle znałem dobrze ,chorych na schizofrenię ,i ta choroba to nic innego jak nagły zalew treści z głębokiej podświadomości(nieświadomość)która nagle zalewa świadomość ,a w głębi psychiki ukryte są niebezpieczne treści i dlatego mówi się żeby mieć jakiegoś doświadczonego nauczyciela przy rozwoju duchowym.

 

Skoro tak uważasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten ezoteryk który powiedział że masz otwarty kanał widział to (znaczy ma zdolność skanowania energetyki) to znaczy że masz połączenie z wyższym Ja. Więc nie jest to wypływ informacji z podświadomości tylko wgląd w wyższe sfery.

Myślę że osłabienie czakry korony może nie być dobrym wyjściem dla vathdgar.

 

Myślę że powinieneś sam podjąć decyzję. Myślę też że masz otwarty umysł :) i możesz sobie poradzić z tym darem. Zaskoczyła mnie taka sytuacja, nie spodziewał bym się że taka osoba trafi w takie miejsce jak to. Cieszy mnie to że widzisz taką możliwość mówiąc że nie wszystko możesz wytłumaczyć chorobą i to że się zwróciłeś do ezoteryka.

Wieże że możesz sobie z tym poradzić a nie dać się ogłupić poprzez lekarzy którzy próbują pomagać lekami co jest smutne :(

 

Możesz zweryfikować to czy masz otwarty kanał pytając Filipa który robi diagnozy energetyki. Wiem że taki kanał można sobie samemu stworzyć kiedy jest się rozwiniętym oraz nie posiada się blokad. Wtedy stajesz się instrumentem i możesz posiadać wgląd, mieć wizję, kontaktować się z komitetem przewodników duchowych (czytaj anioły i inne niefizyczne istoty) i inne umiejętności. Poprzez diagnozę dowiesz się jaki masz stan pozostałych czakr i co powinieneś rozwinąć by żyć w wewnętrznej harmonii.

 

Może być wiele przyczyn otwarcia kanału, jeśli się tak stało może to mieć wielkie znaczenie. Jesteś w stanie sobie z tym poradzić, wystarczy zwrócić się w strone samorozwoju.

Wiedz że wyobraźnia jest wglądem w wyższe wymiary.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...