Skocz do zawartości

3 finansowe żródła


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wakacje, wolny czas to testujemy stare zapomniane rozkłady. Rozkład trzy finansowe źródła.

 

1 - stosunek pytającego do pieniędzy - Król buław - lubię posiadać, jak to król, lubię pokazywać, że mam jak to buławy, ale nie jestem materialistą takim jak denarowy
2 - jak je zarabia - 7 Buław - zarabia i balansuje na krawędzi, na bieżąco, bo gonią zobowiązania
3 - jak je wydaje - 9 Pucharów - na przyjemności, kasa lekko przechodzi mi przez palce, jestem rozrzutny, wydaję na zbytki, na przyjemności, nie oszczędzam.
4 - aktualne źródło pieniędzy, utrzymania - Umiarkowanie - Stała praca na etacie, bez szaleństw, ale stabilnie i pewnie, a przy tym spokojnie.
5 - źródło już wyczerpane - 9 mieczy - być może chodzi o moją poprzednią pracę, gdzie było dużo problemów powodujących zmartwienia
6 - źródło pieniędzy jeszcze nie odkryte - Kapłanka - jeszcze nie odkryte i takie pozostanie, bo Kapłanka nie chce zdradzić tajemnicy

b12c15738fc72c08med.jpg

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
57 minut temu, Ava55 napisał:

drugi rozkład o pracy - i znów Kapłanka...

 

53 minuty temu, anhana napisał:

Ja z kolei patrząc na kapłankę, pomyślałam o wróżbach :D, tym razem już nie za darmo jak tutaj na forum. Z resztą się z tobą zgadzam.

Kurcze coś w tym jest, warto iść tą drogą :) jako źródło nieodkryte a dochodowe :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

to z Twojego rozkładu :

 

3 karta: Relacje ze współpracownikami bądź szefem. - Śmierć

4 karta: Warto teraz podnieść swoje kwalifikacje? - Kapłanka  

5 karta: Czy decyzja o zmianie pracy jest słuszna? - 4 Mieczy - nie, to nie jest najlepszy czas, 4 mieczy

6 karta: Jeśli zdecyduję się na zmianę, co mnie czeka w nowej pracy w ogólnym bilansie, w najbliższym półroczu? - Król mieczy, chyba będę chciał znowu zmienić.

7 karta: Na czym trzeba będzie się szczególnie w nowej pracy skoncentrować? - 3 pucharów

8 karta: Zarobki w nowej pracy? - Diabeł

9 karta: Otoczenie, relacje, środowisko w nowej pracy? - 2 monet

 

stawiam na to, że ta nowa propozycja Cię skusi i odejdziesz z obecnej pracy (Śmierć) ale nie  będziesz potem zadowolony tak, jak na to liczyłeś Król mieczy

może będą Ci nieregularnie płacić Diabeł, choć sporo obiecają...

2 monet mowi o układach w nowej pracy, o tym jak się będziesz tam czuł - może często będziesz myślał o odejściu (z tej nowej)i może o niepewnych zarobkach, jakaś nieczytelna sytuacja

 

tak to widzę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...