Skocz do zawartości

Nurkowanie


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek wyjeżdżam na wakacjones:) chcę nurkować, ale jak wiecie podtopilam się kiedyś, chodzę na naukę pływania, robię duże postępy, ale nadal mam lęk...

zapytałam kart, jak spełni się moje oczekiwanie, że będę nurkować z butlą...

 

książę (Król) denarów, 10 buław, rydwan, as mieczy

 

na początku będę w miarę opanowana, w 10 buław będą duże zmagania, ale w rydwanie i Asie widziałabym szybkie poukładanie sobie w głowie swoich strachów, jestem na tak...

 

Czy po tym pierwszym nurkowaniu będę chciała jeszcze raz jechać na takie nurkowanie i czy mi się uda?

 

9 mieczy+9 pucharow, wisielec, ksiaze (krol) buław, świat+ królowa buław 

bede się jednocześnie martwić i będę też z siebie zadowolona, ale w wisielca będę się wahać, czy chcę, krol buław i dalsze karty mówią, że się zdecyduję

 

a wy jak widzicie te karty?

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20

1. Krol denarów to moze byc instruktor , 10 bulaw butla  i problemy z oddechem, dalsze karty mogą mowic, ze on moze nie dopuscic Cie do nurkowania z butlą ze względu właśnie na problem z oddechem.

Brak tu tez kart kielichow, wody wiec jestem na nie

 

2. 9 mieczy to jeszcze lęki, 9 kielichow ich akceptacja, Wisielec mówi, że to sie jeszcze przeciąganie i moze dopiero  następnym razem sie uda, ewentualnie poki co nurkowanie z maską i rurką moze sie odbyc.

 

Mimo wszystko powodzenia, nurkowanie świetna sprawa, probuj i się nie poddawaj 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

 (Król) denarów, 10 buław, rydwan, as mieczy

na początku będziesz zdecydowana, może instruktor będzie ci się wydawał bardzo profesjonalny, odpowiedzialny - ale będzie ciężko szło, problemy z oddechem, będziesz próbowała to pokonać mimo wszystko ostatecznie się wycofasz (po 1 próbie bądź po 1-szej lekcji...

 

mieczy+9 pucharow, wisielec, ksiaze (krol) buław, świat+ królowa buław 

tę  próbę nurkowania odbierzesz negatywnie i  trochę potrwa zanim Ci to minie, ale bardzo chcesz przełamac się bo myślisz, że nurkowanie jest piękne, można cudeńka pod wodą zobaczyć postanowisz na jakiś czas to odłożyć (być może na kolejny wyjazd albo dopiero na kolejne wakacje), do ponownej próby przekona Cię dodatkowo partner ew. bliski kolega, ktoś kto też pojedzie z Tobą, będzie Cię wspierał

udanych wakacji :thanks: i zwycięstwa nad lękiem :ok:

 

sama długo nie mogłam sie  przełamać, żeby zaufać wodzie na tyle, żeby się nauczyć pływać i dopiero mając 18 lat się nauczyłam, choć nadal wolę pływać w basenie niż w jeziorze czy morzu...

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja!!!

 

nurkowalam z butlą!!!

mialam instruktora tylko dla siebie:))) faktycznie trzeba nauczyć się oddychać i uszy się mocno zatykają.

 

ale teraz wiem, że chcę wrócić za rok i nurkować. Mam rok aby nauczyć się pływać;))))

 

jestem z siebie dumna:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.07.2019 o 10:13, Iwka78 napisał:

książę (Król) denarów, 10 buław, rydwan, as mieczy

Trochę Cie to przerośnie rzucisz się na to lecz później zdystansujesz

W dniu 27.07.2019 o 10:13, Iwka78 napisał:

 

Czy po tym pierwszym nurkowaniu będę chciała jeszcze raz jechać na takie nurkowanie i czy mi się uda?

 

9 mieczy+9 pucharow, wisielec, ksiaze (krol) buław, świat+ królowa buław 

Moim zdaniem nie będzie wielkiego entuzjazmu do dalszej kontynuacji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...