Skocz do zawartości

Sierpień Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Dom i rodzina - świat, 4 puchary, głupiec, księżniczka denarów (paź) - świat może pokazywać zagraniczną wycieczkę, 4 pucharów może moje nieudane nurkowanie, a dalej zaznaczają się po prostu moje dzieci - chłopiec i dziewczynka:)
 
Praca -9 buław, koło, rycerz buław (krol), 6 buław, 10 pucharów - początek miesiąca bardzo ciężki, dużo problemów, ale przyjdzie jakaś zmiana losu, z której będę bardzo zadowolona 
 
Pływanie - rycerz mieczy (król), rycerz denarów (krol), 9 mieczy, 9 denarów - widać, że będę się martwić 
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

czy może jedno z Twoich dzieci idzie w tym roku do nowej szkoły/klasy ?

trochę się gubię w Twoich opisach kart dworskich

Dom i rodzina - świat, 4 puchary, głupiec, księżniczka denarów (paź) 

/do Pazia bym coś dociągnęła - paź to czasem wiadomość/

może trafi się jeszcze jeden wyjazd - tym w Świecie możesz być trochę rozczarowana, zniechęcona

 

Praca -9 buław, koło, rycerz buław (krol), 6 buław, 10 pucharów 

w pracy jakieś małe wojenki, na początku trudna sytuacja - ale potem ktoś to wyprostuje (szef ?)

 

Pływanie - rycerz mieczy (król), rycerz denarów (krol), 9 mieczy, 9 denarów

tu najpierw spore niezadowolenie, opory, ktoś lub Ty sama będzie Cię cierpliwie namawiał i po dołku znów słoneczko : 9 monet - przełamiesz się :yes: i będą postępy

a może instruktor wpadnie Ci w oko ? żartuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
Dom i rodzina - świat, 4 puchary, głupiec, księżniczka denarów (paź) - Tak, wyjazd jakiś się zaznacza. Potem jakby na pierwszym planie sprawy dzieci :).

Praca -9 buław, koło, rycerz buław (krol), 6 buław, 10 pucharów - Początkowo faktycznie dużo na głowie i możesz się czuć się przemęczona, ale potem widać aktywność, albo wsparcie Pana Buław i będziesz zadowolona, sukces nawet jakiś może być ;)
Pływanie - rycerz mieczy (król), rycerz denarów (krol), 9 mieczy, 9 denarów -  Nerwy najpierw się malują, potem cierpliwa praca i systematyczna, Twoje lęki widać, ale według mnie to opanujesz i masz sukces, 9 Monet to zadowolenie :) przystojny ten instruktor? :P żartuję xD
 
Wszystkiego dobrego :)
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ava55 napisał:

 

trochę się gubię w Twoich opisach kart dworskich

 

To jest talia golden dawn i tam jest:

księżniczka

książe 

rycerz

krolowa

 

34 minuty temu, Lianna napisał:
przystojny ten instruktor? :P żartuję xD
 

 

Wariacie jeden:)))))

nie jest przystojny:)

starszy i z duuużym brzuchem;) ale rozumie moje lęki!

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

 

39 minut temu, Iwka78 napisał:

 

nie jest przystojny:)

starszy i z duuużym brzuchem;) ale rozumie moje lęki!

oj tam,.jest się do czego przytulić ;P

 

a w jakim wieku jest Twoja dziatwa? zaczyna teraz może szkołę ?

Edytowane przez Ava55
dopisek
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

młody idzie na jesieni do szkoły średniej ? jeśli tak, to może ten Głupiec to dla niego początek nowej szkoły, wiem że szkoła od września - ale już końcówka sierpnia to przygotowania

może to trochę naciagane ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

a, czyli to jednak coś innego :)

tak czy siak - udanego sierpnia :okok:

 

PS przepraszam, ale jeśli można to jeszcze dopytam  -męczy mnie to , najwyżej mnie zignoruj :D

czy może ktoś z bliskiej rodziny jest w ciąży, tak jakoś ten Głupiec plus Paź monet kojarzy mi się jeszcze z narodzinami

sorki, że tak drążę 
 

Edytowane przez Ava55
PS
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Ava55 napisał:

a, czyli to jednak coś innego :)

tak czy siak - udanego sierpnia :okok:

 

PS przepraszam, ale jeśli można to jeszcze dopytam  -męczy mnie to , najwyżej mnie zignoruj :D

czy może ktoś z bliskiej rodziny jest w ciąży, tak jakoś ten Głupiec plus Paź monet kojarzy mi się jeszcze z narodzinami

sorki, że tak drążę 
 

Nie:)

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: myślę, że pod czas wycieczki dzieciaki mogą mieć jakiegoś focha (karty dziecięce - Glupiec i paź) do tego "znudzona i wybredna" 4 kielichów :)

a tak powinno być spontanicznie, na luzie i fajnie (Świat, Głupiec);

Praca: z początku zaznacza się brak zaufania, podejrzliwość, takie niezbyt klimaty, po upływie jakiegoś czasu dosłownie zwyciężysz - odmieniasz sytuację na swoje (Krol buław, 6 buław) - poczujesz harmonię, akceptację i radość w tym otoczeniu (10 Kielichów) :)

Pływanie: będzie okresowo - zmartwienia i strach (miecze), potem takie bardziej konkretne podejście i spokój (monety), też przyszło do głowy, że przez zmartwienie może byś wolała zostać na lądzie, gdzie czujesz się pewnie (Rycerz monet, 9 monet).

Ale mam nadzieję, że dobrze Ci pójdzie ;)

 

Trzymam kciuki za Ciebie i życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 28.07.2019 o 12:57, Iwka78 napisał:

Dom i rodzina - świat, 4 puchary, głupiec, księżniczka denarów (paź)

Wycieczka może być, chociaż ktoś nie do końca może być zadowolony, bo 4 puchary mówią o braku radości, zniechęceniu. Głupiec jest kartą wycieczki. Głupiec i Świat może być wycieczka zagraniczna. Księżniczka denarów oznacza po prostu uczennicę, ucznia :)

 

W dniu 28.07.2019 o 12:57, Iwka78 napisał:

Praca -9 buław, koło, rycerz buław (krol), 6 buław, 10 pucharów

W pracy możesz się usunąć w cień, przeczekać gorszy okres, 9 buław jest kartą dystansu, a Koło mówi o zmianach, zatem odsuniesz się by przeczekać dość gorący okres, bardzo dynamiczny. Ostatecznie będziesz zadowolona :)

 

W dniu 28.07.2019 o 12:57, Iwka78 napisał:

Pływanie - rycerz mieczy (król), rycerz denarów (krol), 9 mieczy, 9 denarów

Dwa króle więc czyli wciąż inwestowanie w naukę, sporo nerwów i samodzielność.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.07.2019 o 12:57, Iwka78 napisał:
Dom i rodzina - świat, 4 puchary, głupiec, księżniczka denarów (paź) - świat może pokazywać zagraniczną wycieczkę, 4 pucharów może moje nieudane nurkowanie, a dalej zaznaczają się po prostu moje dzieci - chłopiec i dziewczynka:)
 
Praca -9 buław, koło, rycerz buław (krol), 6 buław, 10 pucharów - początek miesiąca bardzo ciężki, dużo problemów, ale przyjdzie jakaś zmiana losu, z której będę bardzo zadowolona 
 
Pływanie - rycerz mieczy (król), rycerz denarów (krol), 9 mieczy, 9 denarów - widać, że będę się martwić 

Weryfikacja

Dom i rodzina - pokazał się wyjazd na wakacje, rozczarowanie też, bo był alkohol

Praca - baaaardzo ciężko było, nawet nie myślałam, że tak silny wydźwięk ma ta karta, byłam bliska, aby zrezygnować, szef był wyjątkowo chamski... koleżanka z działu zaczęła szukać pracy... i nagle po pracy mój szef zadzwonił do mnie i przeprosił mnie za swoje zachowanie, przeprosił też tą koleżankę, szkoda, że to chwilowe:(

Pływanie - zdałam sobie sprawę, że bardzo dużo pracy przede mną takiej długotrwałej. Mam większą świadomość swoich lęków, ale widzę ile też przezwyciężam.

 

Dziękuję wszystkim:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...