Skocz do zawartości

mążczyzna, papieros, mąż


arten

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że przypadkiem spotkałam mężczyznę, który mi się podoba, a którego nie widziałam ok. 3 miesięcy. Byłam zupełnie nieprzygotowana na to spotkanie - ubrana w rzeczy, które zwykle noszę tylko po domu (szara bluzka i pantalony w kwiatki), do tego nieumalowana i nieuczesana, ze słuchawakmi na uszach, które właśnie wyrzucałam do kosza (on też miał słuchawki, które zdjął gdy mnie zauważył). Mimo to, kiedy mnie zauważył, przestałam czuć się zażenowana swoim wyglądem i zaczęłam z nim rozmawać. Uśmiechnął się miło i kiedy zapytałam czy pomoże mi w sprawach zawodowych (dodałam też, że strasznie głupio mi o to prosić), odpowiedział, ze oczywiście, z przyjemnością. Chyba się pożegnaliśmy i umówiliśmy na spotkanie, któego pretekstem miały być sprawy zawodowe (miałam uczucie, że oboje wiemy, że chodzi o coś więcej). Potem zauważyłam, że ubrany w szary garnitur i turkusowy krawat, pali papierosa (wydaje mi się, że w życiu realnym on nie pali) przed budynkiem, w którym pracuje i przygląda mi się uważnie, nieco skrępowany, bo szłam właśnie z mężem. Postanowiłam nie udawać i nie oszukiwać go i pożegnałam się z mężem krótkim pocałunkiem cały czas czas myśląc, czy nie odstraszę tym mężczyzny, który mi się podoba i który według moich odczuć odwzajemnia to uczucie.

Będę bardzo wdzięczna za interpretację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...