Skocz do zawartości

Też co dobrego w Sierpniu na mnie czeka :)


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Królowa Kielichów + 3 buław + Śmierć (dociągnięta 4 kielichów)

Rozwiązanie jakoś zablokowania emocjonalnego, przepracowanie jakiegoś problemu w psychice. Głęboką traansformacja w uczuciach, reakcjach, samopoczuciu, emocjonalnym odbieraniu siebie i świata :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Przypływ energii, jakieś plany i duże zmiany związane z nimi, duża transformacja wewnętrzna Cię czeka, ale to na plus :). Masz dwie karty, które mówią o naprawę ogromnych zmianach, 3 Buław to karta brama. Może zamiast skupiać się na swoim wewnętrznym, emocjonalnym świecie- zaczniesz działać :). Ta karta mówi zarówno o ruchu, jak i harmonii wewnętrznej. Bardzo fajne karty ! A może jakaś podróż przed Tobą? :) Wszystkiego dobrego Kochana :1s_n:

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Może też 4 Kielichy że będzie po prostu spokojnie, 4 Kielichy to jest karta wielkiej też wrażliwości, ale też przesytu emocjonalnego, takiej "zastanej energii", a obok Śmierć- to po prostu zniknie :) Czasem ta karta pokazuje mi medytację, także może i joga też być ;)

Willow- proszę pisać kurna w wątku o jodze ! Cokolwiek, żeby ten wątek żył haha. Może być coś w stylu "Dziś ćwiczyłam to i to, czuję się tak i tak" XD.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Noa20
8 godzin temu, Willow napisał:

Królowa Kielichów + 3 buław + Śmierć (dociągnięta 4 kielichów)

 

To wygląda tak jakbys na jakimś wyjezdzie/odwiedzinach zmieniła nastawienie do czegoś/kogoś  , pozbycie się czegos co przyprawiało Cię o mdłości- tak jakos mi na myśl przyszło

Dobrego miesiąca:)

Odnośnik do komentarza

Jakiś mam odczucie ze powinnaś popracować nad pierwszymi czakrami - uziemieniem :buzki:do tej jogi. Generalnie w sierpniu zaznaczają się emocje, plany oraz duża zmiana w Tobie ale czegoś wyraźnie nie dostrzegasz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
20 godzin temu, Willow napisał:

Królowa Kielichów + 3 buław + Śmierć (dociągnięta 4 kielichów)

Rozwiązanie jakoś zablokowania emocjonalnego, przepracowanie jakiegoś problemu w psychice. Głęboką traansformacja w uczuciach, reakcjach, samopoczuciu, emocjonalnym odbieraniu siebie i świata :)

odpowiedź zależy od tego, czy stawiałaś karty ogólnie czy na sferę rozwoju duchowego, jak zwał tak zwał...

jeśli "zwyczajnie" - to powiedziałabym, że to będzie miesiąc, gdzie spróbujesz czerpać przyjemność z życia (Qpuch), może oczekiwać że coś fajnego się wydarzy (3k) -że jakieś marzenie się spełni (nie musi być wielkie); Śmierć traktuję jak przełamanie a czaasem koniec czegoś - tu to może oznaczać, że jednak "tak dobrze szło i zdechło" ;) żartuję, innymi słowy - razem z tymi 4pucharami (plus Śmierć), efekt spełnienia Twoich pokładanych w czymś nadziei nie spełni Twoich oczekiwań, że były one trochę jak za mocno nadmuchany balonik, który pękł zamiast być coraz piękniejszy... nie jest to jakieś wielkie rozczarowanie, po prostu możesz mieć spore oczekiwania :)

co do energetyki, to Q pucharów kojarzy mi się z czakrą a)seksualną b) serca

niektórzy uważają, że czakra serca ma bezpośrednie połączenia z każdą z głównych czakr

gdyby tak patrzeć na 3 kije - to jest to podróż po czakrach, a ponieważ wcześniej była Qpucharów, to podróż, otwieranie czakr poprzez czakrę serca, może też ich przemiana na inny poziom -> Śmierć : i tu na razie możesz nie być zadowolona z efektu, nie do końca to się zrealizuje 

 

12 godzin temu, Sarah2020 napisał:

To wygląda tak jakbys na jakimś wyjezdzie/odwiedzinach zmieniła nastawienie do czegoś/kogoś  , pozbycie się czegos co przyprawiało Cię o mdłości- tak jakos mi na myśl przyszło

Dobrego miesiąca:)

Sara... po przeczytaniu przyszłą mi na myśl taka interpretacja  ;)  - zakrapiana impreza z kolorowym ptakiem na ścianie, urwanie się filmu  i kac rano :D

ale sama bym na to nie wpadła, to dzieki Tobie :piwo:

 

Edytowane przez Ava55
ą-ę literówki :((
Odnośnik do komentarza

Dziewczyny kochane, dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi ;) :bukiet:

 

Ava, ale pytanie było tak naprawdę, "co dobrego?", a kartę 4 kielichów dociagnelam do Śmierci z pytaniem "co się skończy" - jako kartę wyjaśniająca :) Może musiałam o tym oddzielnie dopisać, ale założyłam dlaczegoś, że to było oczywistym :) Chyba, że miały jakoś nadzwyczajnie wredny nastrój i zdecydowały ze mną pogadać o rozczarowaniach - ale bardzo, bardzo, bardzo tego nie chciałam :)

I ten :) Mi nie można pić alkoholu z powodów zdrowotnych, ale wersja z imprezą mi podoba:smieszne:Zobaczymy jak się sprawdzi ;) Co do duchowego/ziemnego - ogólnie nie robiłam wyróżnienia, zadając to pytanie, ale prawda jest taka, że jestem osóbką dość skomplikowaną, a przez to może i nie koniecznie przyjemną...

 

Lianna,

W temacie o jodze chętnie bym pisała, ale problem polega na tym, że z polskich źródeł nie korzystam, a tłumaczyć mi zwyczajnie się nie chce :D Leniwa jestem, szczególnie ostatnio :)Mam tego  tłumaczenia wystarczajaco na studiach zaoczynych :/ Ale może nabiore do tego chęci ;) O samopoczuciu po jodze mogę pisać :)

Ogólnie mi przez pracę uzbierało się sporo zniechęcenia do ludzi (i życia), mam nadzieję, że ze Śmiercią to zginie mimo wszystko :)

 

Sara - oby, oby :) najbardziej do mdłości mnie obecnie przeprowadza otoczenie w pracy :)

 

Zakrętka,

Masz rację - wiem, że z pierwszą czakra chyba jest najgorzej, drugiej mam nadmiar, haha, a trzecia działa jak jej się chce :) Pracuje obecnie nad tym ze stosowaniem jogi i też trochę reiki, i nad tym, żeby być prościej - bliższą ludzi i ziemi, haha :)

 

Jeszcze raz wam wszystkim ślicznie dziękuję, jesteście super! :thanks::1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
Gość Ava55

o imprezie - to był żart :D

taka "swobodna":odlot: interpretacja samych kart ;)

masz pozytywne karty, takie wakacyjne powiedziałabym nawet :ok:

EDIT:

coś mi jeszcze  teraz przyszło do głowy... może myślisz też o jakimś wyjeździe/relaksie i on nie dojdzie do skutku

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza

Mi się rysuje coś innego - nie znam się na kartach Tarota, ale.. :) ta karta Śmierci nie daje mi spokoju. Jakieś emocjonalne odcięcie od pracy, dla mnie pogodzenie ze zmianą pracy, złożenie wypowiedzenia, informacja o pójściu na rozmowę rekrutacyjną do innej firmy :D Spoķój psychiki i kontrola emocji

 

Sam jestem ciekaw, proszę o weryfikację. Sorki ale śmierć i wakacje - mi nie pasuje! :D

Edytowane przez Makryz
Odnośnik do komentarza

Ava, 

Wiem, że to był żart ;) Bardzo fajny żart ;) Mi twoje żarty strasznie podobają, dużo pozytywu od Ciebie czuć :) :thanks:

 

Makryz, 

Karta Śmierci pojawia się we wszystkich moich rozkładach osobowych - ale to jest karta zmian i transformacyj, a ja to lubię :tak:

Wakacje to ja we wrześniu mam ;)

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Zgadzam sie z Ava55, że królowa pucharów oznacza po prostu korzystanie z życia, folgowanie sobie. a 3 pucharów to patrzenie w przyszłość, śmierć to przerwanie, zatem jakieś plany, które będziesz snuć mogą się nie zrealizować. Przez co nie będziesz zbyt zadowolona - 4 pucharów.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 29.07.2019 o 13:20, Willow napisał:

Królowa Kielichów + 3 buław + Śmierć (dociągnięta 4 kielichów)

Prawie znikł we mnie lęk społeczny, zaczęłam otwierać się i wychodzić do ludzi. Prawie. Ale pewne zdarzenia sprawiły, że teraz już nie chcę.

Jestem zmęczona tym wszystkim. Chyba nie umiem w dyplomatię i relacje, czy tam w podtrzymanie kontaktów. Mam problemy z wyrażeniem emocji, bo mam w nich nadmiar i chyba najlepiej się izolować od wszystkich. Taka tam transformacja, która przyniosła tylko smutek i rozpacz. Już nie chcę pytac o "dobro" w następnych miesiącach :(

Dziękuje wszystkim za pomóc w interpretacjach w każdym razie!:1s_z:

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

nie rozpaczaj tak... :pocieszacz:

może to głupio zabrzmi - ale to tylko 4 kielichy :buziak:

wszystko jest falą i każdy dołek zmieni się w wierzchołek :D :okok:

trzeba zadbać o swoją strefę komfortu na czas dołka, a za jakiś czas powolutku się wygramolić z niego, jak ciekawski kociak :) 

Odnośnik do komentarza

Ava, nie mogę, naprawdę nie mogę, najlepiej bym teraz wypłakałabym się do kogoś, czy coś...

Tylko 4 kielichy, a efekt jak od Wiezy+ 5 mieczy + 5 kielichy...

Jutro jadę, nie wiem, jak będę udawać, że jest super. Potrafię udawać, ale boje się, że do pierwszego kieliszka wina, które chyba na pewno tam będzie...

:(

Edytowane przez Nice
Odnośnik do komentarza

znam to uczucie, uwierz mi...

płakanie czasem daje ulgę

jeśli musisz jechać - to może masz jakieś wsparcie, jedziesz z kimś - łatwiej się troszkę schować za taką osobą

może jeszcze przed wyjazdem ktoś by Ci dał zastrzyk energii, dobre nastawienie... (reiki albo coś...)

:serce:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ava55 napisał:

jeśli musisz jechać - to może masz jakieś wsparcie, jedziesz z kimś - łatwiej się troszkę schować za taką osobą

Tak, jedziemy z mężem na wakacje :)

Może rzeczywiście, odpocznę, i będzie lepiej :) I schowam się :)

Dzięki za wsparcie! :)

Odnośnik do komentarza
Gość moon_daughter

Przepraszam ze się wtrace, jestem tu nowa. :wink: 

Ale z tego co piszesz masz wsparcie, masz się komu wypłakać - mężowi ;)

W życiu są ups and downs, jak jest równa krecha to już nie żyjemy :D

Wyjazdy są dobre, pomagają spojrzeć na życie z innej perspektywy. 

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...