Skocz do zawartości

zaginione dokumenty


meganos027

Rekomendowane odpowiedzi

ponad miesiac temu wyslalam poczta dokumenty z moimi danymi i mojego dziecka. Dzis dostalam emaila, ze moje dokumenty nie zostaly otrzymane. Bede zglaszac ta sprawe na policje, ale martwie sie, ze ktos moze wykorzystac moje dane. Zapytalam kart czy bede miala jakies problemy z powodu zaginiecia dokumentow?

 

glupiec, cesarzowa, rycerz mieczy   i dodane: 3 monet, krol monet

 

zastanawiam sie czy ta 3 monet nie mowi ze ktos bedzie chcial pozyczke wziac na moje dane albo cos w banku?  teraz tyle sie o tym slyszy:(  

Odnośnik do komentarza

One mogły oblmylkowo trafić do innej osoby. Wg tych kart ie powinno się nic stać z Twoimi danymi poproś tę osobę aby poszukala ich ponownie. 3 monet to taka karta, która mówi o dokładnej i szczegółowej pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 29.07.2019 o 16:43, meganos027 napisał:

ponad miesiac temu wyslalam poczta dokumenty z moimi danymi i mojego dziecka. Dzis dostalam emaila, ze moje dokumenty nie zostaly otrzymane. Bede zglaszac ta sprawe na policje, ale martwie sie, ze ktos moze wykorzystac moje dane. Zapytalam kart czy bede miala jakies problemy z powodu zaginiecia dokumentow?

 

glupiec, cesarzowa, rycerz mieczy   i dodane: 3 monet, krol monet

 

zastanawiam sie czy ta 3 monet nie mowi ze ktos bedzie chcial pozyczke wziac na moje dane albo cos w banku?  teraz tyle sie o tym slyszy:(  

Nie ma tutaj zagrożenia. Głupiec na początku mówi, ze jest to błahe. Głupiec też często gubi różne rzeczy, wiec po prostu zostało to zgubione przez pocztę. Cesarzowa jest kartą ochronną, ona nie zwiastuje problemów. Rycerz mieczy to po prostu nerwy Twoje. Wg mnie nei ma się czego obawiać.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...