Jump to content

Sen czy nie sen..?

Agniik
 Share

Recommended Posts

Bry.. Pisze tutaj bo w sumie nie wiem co mam myslec o tym, a caly dzien chodzi mi to po glowie. Moze wy bedziecie umieli mi sensownie to wytlumaczyc.. Juz pisze o co chodzi. 

Spalam sobie dzisiaj i wybudzil mnie czyjs glos. Slyszalam jak spokojnie wola mnie po imieniu i karze wstac. No to wstalam pewna, ze kogos zobacze. Ale nikogo w domu nie bylo.. Bylam sama. Zdziwilam sie jedynie i juz wstalam z lozka zaczynajac codzienna rutyne.. Jestem pewna, ze slyszalam ten glos. Dlatego sie obudzilam.. No ale.. Sama nie wiem. To dziwne.. To moglbyc sen? Tak realistyczny? Glos wydawal sie znajomy, meski. Ale nie umiem go przypisac do kogos. 

Agniik,

Na moje - ale może odpisze ktoś jeszcze, bardziej znający się - to jest zwykle zjawisko, które występuję, kiedy znajdujesz się pomiędzy jawią a snem - człowiek ma wyostrzone uczucia i może słyszeć dziwne dźwięki, czuc, że pada lub leci - ja osobiście ciągle czuję, że padam przed zaśnięciem i słyszę muzykę :P

ewentualnie, może to znaczyć - jeśli to jest znajomy głos - że intuicja próbuje Ci podpowiedzieć, że ta osoba o Tobie myśli, coś się dzieje w jej życiu i Cię potrzebuję. Spróbuj przypomnieć sobie czyj to jest głos i skontaktuj się z tą osobą :)

Pozdrawiam Cię ciepło :)