Skocz do zawartości

Sierpień


Gość anhana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość anhana

Singielka, ale dużo randkuje sobie ostatnio,  więc jacyś ludzie się kręcą z tendencją do szybkiego czmyhania

 

Mój sierpień w sferze uczuć: 3 buław- umiarkowanie 4 buław - początek miesiąca bardziej randkujacy, dużo wyjść, później spokojniej, tak jakbym miała od tego odejść, 

Co dobrego w sferze uczuć: 6 buław Gwiazda rycerz buław- upoluje w końcu pana faworyta, chociaż obstawiam zyczeniowke

Co dobrego ogólnie: 10 buław księżyc 5 monet - piękne karty, zrzucę z siebie jakiś ciężar, przestanę się czegoś bać, dziwnie smutne karty jak na coś dobrego

 

 

Odnośnik do komentarza

Sierpień - uczucia:

A nie masz takiej bardzo wolno rozwijającej się i długogrającej znajomości, z której niby miało coś wyjść, ale jakoś nie wychodzi (3 buław, Umiarkowanie)? Odczytuje w tych kartach, że coś w końcu z tego powinno być, zacznie się faza gorącego zakochania ;)

Co dobrego w uczuciach: 

Tak, zdobędzie Cię piękny i namiętny rycerz :D Lub Ty zdobędziesz jego ;)

Co dobrego ogólnie: to, co cię przeciążalo, martwiło, stresowało (10 buław, Księżyc) w końcu zniknie (5 monet - jak brak czegoś )

 

Powodzenia i dużo miłości Ci życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Początkowo chyba będziesz sporo randkować, potem przystopujesz ;)

No widać Pana Rycerzyka, może być zauroczenie i miłe chwile z nim, czego też życzę :)

Odpuścisz jakieś zmartwienia,lęki, czy problemy, ogólnie to co Ci jakoś mega ciążyło, pójdzie sobie w siną dal.

 

Dobrego sierpnia i dużo miłości :)

Odnośnik do komentarza
Gość anhana
22 godziny temu, Willow napisał:

Sierpień - uczucia:

A nie masz takiej bardzo wolno rozwijającej się i długogrającej znajomości, z której niby miało coś wyjść, ale jakoś nie wychodzi (3 buław, Umiarkowanie)? Odczytuje w tych kartach, że coś w końcu z tego powinno być, zacznie się faza gorącego zakochania ;)

Co dobrego w uczuciach: 

Tak, zdobędzie Cię piękny i namiętny rycerz :D Lub Ty zdobędziesz jego ;)

Co dobrego ogólnie: to, co cię przeciążalo, martwiło, stresowało (10 buław, Księżyc) w końcu zniknie (5 monet - jak brak czegoś )

 

Powodzenia i dużo miłości Ci życzę ;)

Nie, nie mam takiej :(

Odnośnik do komentarza

To może rzeczywiście odpoczynek i relaks się zaznaczył ;) Ja bym powiedziała, że bliżej końca miesiąca ten rycerz się pojawi - 4 bulaw to też karta miłosna, mimo wszystko ;) A na początku - relaks i skupienie się na innych rzeczach :)

Odnośnik do komentarza
Gość Ava55
W dniu 29.07.2019 o 22:36, anhana napisał:

w sferze uczuć: 3 buław- umiarkowanie 4 buław 

Co dobrego w sferze uczuć: 6 buław Gwiazda rycerz buław

4 kije : "Babcia stała na balkonie, dołem dziadek defilował..."  ;)

w sferze uczuć - czekasz, że ktoś sie pojawi (3k), panowie przychodzą i odchodzą (XIV), i... (4k)pojawia się na horyzoncie orkiestra  :D

ktoś idzie  - innymi słowy być może pojawi się w tym miesiącu ktoś w zasięgu Twojego pola widzenia , nie będzie jeszcze zdeklarowany na relację, może dopiero jakieś mniej znaczące spotkania - ale pan przyciąga uwagę

widać, że jakieś działanie tu będzie (6k), podziw (Gwiazda) i podchody (Rk) - może pan jest ostrożny w rozwijaniu głębszej znajomosci, Gwiazda to zazwyczaj podziwiana kobieta, ale bardziej platonicznie... jest to też symbol nadziei :ok:

W dniu 29.07.2019 o 22:36, anhana napisał:

Co dobrego ogólnie: 10 buław księżyc 5 monet

wyjaśnienie jakiejś męczącej sytuacji, bym powiedziała - czasem lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, być może dlatego dałoby się to potraktować jako pozytyw

 

udanych :serce:polowań :wpunkt: 

 

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2019 o 22:36, anhana napisał:

Singielka, ale dużo randkuje sobie ostatnio,  więc jacyś ludzie się kręcą z tendencją do szybkiego czmyhania

 

Mój sierpień w sferze uczuć: 3 buław- umiarkowanie 4 buław - spokojnie widać jakieś wyjścia do kina czy teatru ale bez uniesień i westchnień 

Co dobrego w sferze uczuć: 6 buław Gwiazda rycerz buław- będzie Ci się ktoś podobał będzie to trochę gość i którym marzysz

Co dobrego ogólnie: 10 buław księżyc 5 monet - ua trudne te karty może bedziesz chciala odrzucic jakieś triski albo zwrocisz się do kogoś o pomoc

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 29.07.2019 o 22:36, anhana napisał:

Singielka, ale dużo randkuje sobie ostatnio,  więc jacyś ludzie się kręcą z tendencją do szybkiego czmyhania

 

Mój sierpień w sferze uczuć: 3 buław- umiarkowanie 4 buław - początek miesiąca bardziej randkujacy, dużo wyjść, później spokojniej, tak jakbym miała od tego odejść, 

Co dobrego w sferze uczuć: 6 buław Gwiazda rycerz buław- upoluje w końcu pana faworyta, chociaż obstawiam zyczeniowke

Co dobrego ogólnie: 10 buław księżyc 5 monet - piękne karty, zrzucę z siebie jakiś ciężar, przestanę się czegoś bać, dziwnie smutne karty jak na coś dobrego

 

 

Za wiele się nie zmieni w sierpniu, będziesz wypatrywała nowych znajomości, bawiła się, chodziła na zabawy. Może pojawić się jakiś Pan dojeżdzajacy do Ciebie.

Co do kart ogólnych - jak dla mnie to tu nic pięknego nie ma...  cięzko Ci będzie w tym miesiącu przez jakieś zmartwienia, braki czy to finansowe, czy to ogólnie poczucie straty, ale bardziej takie wyimaginowane niż rzeczywiste, możesz sobie wmawiać jakies problemy

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
W dniu 29.07.2019 o 22:36, anhana napisał:

Singielka, ale dużo randkuje sobie ostatnio,  więc jacyś ludzie się kręcą z tendencją do szybkiego czmyhania

 

Mój sierpień w sferze uczuć: 3 buław- umiarkowanie 4 buław - początek miesiąca bardziej randkujacy, dużo wyjść, później spokojniej, tak jakbym miała od tego odejść,/ dokładnie tak było, najpierw randkowałam i się rozglądałam, a później już mniej patrz punkt 2

Co dobrego w sferze uczuć: 6 buław Gwiazda rycerz buław- upoluje w końcu pana faworyta/ upoluje to za duże słowo, po prostu znajomość się zaczęła w końcu rozwijać w tym kierunku w którym chciałam

Co dobrego ogólnie: 10 buław księżyc 5 monet - piękne karty, zrzucę z siebie jakiś ciężar, przestanę się czegoś bać, dziwnie smutne karty jak na coś dobrego- no tu mi się trudno odnieść, to był ogólnie miły miesiąc, ewentualnie to mogło pokazać udanie się do instytucji gdzie były bardzo ciężko chore osoby, ale to naciągane

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...