Jump to content

Lady Gaga

Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Guest Lianna

To zacznę, wydaje mi się że ta godzina jej uro jest bardziej prawdopodobna. Te zmiany w wyglądzie, imaga pasuje mi do Asc w Bliźniętach. MC w znaku Ryb jak ulał pasuje do jej artystycznych powiedzmy zajęć, a Jowisz w domu X- na sławę w trygonie do Księżyca w Skorpionie- ona jest bardzo wrażliwa i głęboko przeżywa. Ma swoją mroczną stronę, jak każdy w sumie :P- koniunkcja Księżyc - Pluton.

Z jednej strony widać wrażliwość, z drugiej że jest to babka z temperamentem i jajami- Słońce i Wenus w Baranie, energiczna, przebojowa, aktywna.

Ja za bardzo jej osoba się nie interesowałam, ale miałam wrażenie, że z pod Wodnika jest :)

no Barani potrafią być dziwniejsze od Wodników ;) Jako jedni z niewielu... Aha, jej Mars jest w koniukcji z Uranem - może przez to też :)

Może coś jeszcze napisze, ale raczej wątpię, chociaż kółko ciekawe, ale ona sama mnie jakoś nie ciekawi:mysli:

Edited by Nice

Guest Lianna

Mają częściowe pokrycie osi Dsc/Asc - Dsc/Asc. Gaga Wenus i Słońcem ładuje się w IC Bradley'a czyli porusza mu głębokie uczucia haha. Z kolei Bradley wpada swoim Słońcem na Descendent Gagi, co świadczy o ważności ich relacji.

Ponadto Księżyc  Pluton oraz Uran Bradleya w V domu Gagi- co może mówić zarówno o wspólnych, twórczych projektach, jak i o zauroczeniu, wzajemnej fizycznej fascynacji.

Lady G Marsem i Neptunem ładuje się na Ascendent swojego "kolegi", pewnie go ciut wkurza :P

Edited by Lianna