Skocz do zawartości

Rozkład urodzinowy


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda dopiero 19 sierpnia, ale poczułam dzisiaj wenę. 5 numerologiczny wchodząca w 9 rok ...

 

Energie które odchodzą -  Kapłan 4 puchary - jakieś stare przekonania które w tej rzeczywistości się nie sprawdzają, nauka specjalistyczna która już posiadałam (człowiek uczyć się całe życia) Rok temu miałam dokładnie Kapłana na tej samej pozycji i dużo zmieniło się w moim swiatopogladzie. 

 

Cele które udało Ci się osiągnąć - 7 buław giermek buław - wykorzystanie szansy i zawalczenia o swoje 

 

Zadania które przechodzą - Rydwan - czas na znaczne ruszenie do przodu i sukces 

 

Gdzie jesteś dziś - 7 pucharów giermek buław - dość nierealna pozycja ale obecnie obieram cele i wybieram z kilku co jest priorytetem 

 

wyzwania z którymi się zmierzysz - 2 miecze As pucharów - z tym co myśle na temat związków romantycznych oraz wszystkim co związane z pasja 

 

energie które się pojawią - Król buław książę pucharów As buław - jakiś przystojny i energiczny mężczyzna 

 

cele które możesz osiągnąć - Król mieczy Król monet - osiągnę mężczyznę albo zdobędę w pracy wysoka pozycje  

 

Miłość - As monet Śmierć 8 monet - szansa która spowoduje u mnie transformacje oraz chce wejścia i prace nad relacja 

 

praca - Królowa monet 2 monety - dobre pozycja w pracy być może pojawi się propozycja innej nie chciałaby zmieniać pracy w 9 roku ale może to być w 9 propozycja a przejście od 1 roku 

 

finanse - Rycerz monet Gwiazda - będą realizować pracowicie zamierzenia 

 

niespodzianki - 5 monet Diabeł - dostanę duży kredyt 

 

Ogólna prognoza na rok - 4 buław Świat - szukanie swojego miejsca, mieszkania 

 

Urodzinowy dar od wszechświata - 3 miecze 6 mieczy Królowa buław - to chyba jakaś pocieszajka na te wszystkie czasy gdy miałam poturbowane serce, przebudowanie myślenia na ten temat, brak cierpienia, jeśli działanie to inne od dotychczasowego. Jest tez to jakiś przeskok, wyostrzenia myślenia intelektualnego szczególnie przy tych 6 mieczach. Przekroczenie granic mentalnych, poszerzenie horyzontów i zastosowanie to w działaniu.  

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wszystkiego najlepszego :bukiet:

W dniu 3.08.2019 o 08:28, zakretka23 napisał:

Zadania które przechodzą - Rydwan

czy tu chodzi o przychodzenie ? bo mijanie(odchodzenie) było wyżej

w rozkladzie jest 2x giermek buław, tak powinnno być ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2019 o 08:28, zakretka23 napisał:

Energie które odchodzą -  Kapłan 4 puchary - jakieś znużenie sprawami rodzinnymi ; albo - skoro ta karta pojawia się w kolejnym rozkladzie urodzinowym - może ma jakieś specjalne dla Ciebie znaczenie (to też Twoja karta z numerologii, 5 -tka), może sugerować jakieś przemiany - pozostawienie za sobą skostniałych, sformalizowanych spraw (nowe podejście do związków :D ), jest jeszcze jedno - może chodzi o studia, męczy Cię ten temat - więc jesteś bliska podjęcia decyzji, co z tym fantem

 

Cele które udało Ci się osiągnąć - 7 buław giermek monet - widać walkę, jakieś zmagania zakończone w miarę pozytwynym efektem, choć do pazia bym coś dociągnęła - może chodzi o jakieś certyfikaty, kursy - których zalatwienie lub ukończenie dało Ci jakąś dodatkową korzyść (np.finansową), umożliwiło trochę zwiekszyć zakres tego, co robisz

 

Zadania które przychodzą - Rydwan - czas zakasać rękawy i ruszyć do boju, wdrożyć w życie to, co sobie założyłaś, moze też trochę podróży Cię czeka

Tu dygresja z Twojego rozkładu na "W jakim kierunku powinnam się kształcić/rozwijać ?:

Kapłan (3 buławy) 3 puchary (as pucharów 8 monet) 6 buław Rydwan 

 

Gdzie jesteś dziś - 7 pucharów giermek buław - tu widać trochę niezadowolenia, rozczarowania wg mnie, reazlizacja jakiejś częsci Twoich planów, być może związanych z nauką (niekoniecznie chodzi o studia, może chodzić o zupełnie inne dziedziny) nie spełnia Twoich oczekiwań - ewentualnie może się to też sprowadzać do redukcji Twoich planów, mniejszego rozmachu;  jest dziedzina, gdzie napotykasz na przeszkody

 

wyzwania z którymi się zmierzysz - 2 miecze As pucharów - dwa miecze to jakby odgrodzenie się od czegoś albo brak dostępu, as pucharów kojarzy mi się ze szczęsciem, szukaniem go - może w tym roku zwycięży pragmatyzm... a nie romantyzm,

 

energie które się pojawią - Król buław książę pucharów As buław - jakiś pan będzie koło Ciebie, zainteresuje się Tobą

 

cele które możesz osiągnąć - Król mieczy Król monet - wygląda mi tak, jakbyś jednego pana zraniła, zniechęciła -może będzie ich dwóch i jeden poczuje się dotknięty w jakiś sposób... np. flirt z buławowym nie spodoba się monetowemu, coś w tym stylu

 

Miłość - As monet Śmierć 8 monet - los da szansę, ale nie wiem czy ją podejmiesz - może rzucisz się w wir pracy

 

praca - Królowa monet 2 monety - jak piszesz, dobra pozycja w pracy, przyzwoite pieniądze (jak widać niżej), ale może nie będziesz juz tak przekonana, czy na pewno to chcesz robić

 

finanse - Rycerz monet Gwiazda - stabilne przychody, a w perspektywie coś obiecującego 

 

niespodzianki - 5 monet Diabeł - myślę, że tu jakieś niemiłe zaskoczenie, może być też uczuciowo - bo finanse wygladają przyzwoicie 

 

Ogólna prognoza na rok - 4 buław Świat - poszerzanie horyzontów, szeroko rozumiane - kształcenie, podroże, rozwój, też "pokazanie się światu" może być -w sensie zaistnienie jakoś bardziej publicznie czy oficjalnie - bardzo ładne karty !

 

Urodzinowy dar od wszechświata - 3 miecze 6 mieczy Królowa buław - tutaj coś zaboli, ale poradzisz sobie z tym, może jakaś lekcja życiowa... jesteś osobą, która chyba lubi działanie, nie poddajesz się łatwo - jeśli coś Ci nie pasuje, to potrafisz się od tego odsunąć, odciąć i ruszyć w innym kierunku, znaleźć inny sens

:bukiet3i:

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Teraz już wiem Ava55 miała racje niespodzianka 5 monet Diabeł dotyczyła sfery uczuciowej, nagle zakończenie relacji, a ze relacja nie była dla mnie dobra to pojawiła się w karcie Diabła - jak to relacja romansowa 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.08.2019 o 08:28, zakretka23 napisał:

Co prawda dopiero 19 sierpnia, ale poczułam dzisiaj wenę. 5 numerologiczny wchodząca w 9 rok ...

 

Energie które odchodzą -  Kapłan 4 puchary - widziałabym też kłamstwa, niedopowiedzenia, rozczarowanie. Przeszłaś jakiś ciężki etap w obszarze własnych zasad, którymi kierujesz się w życiu, tak jakbyś dokonywała złych wyborów, ale to już odchodzi.

 

Cele które udało Ci się osiągnąć - 7 buław giermek buław - 7 buław to też ochrona samej siebie, dbanie o siebie i wykorzystywanie okazji

 

Zadania które przechodzą - Rydwan - jakieś dwa przeciwstawne do siebie obszary przyśpieszą

 

Gdzie jesteś dziś - 7 pucharów giermek buław - jesteś rozmarzona, ale twoje marzenia przekujesz w działanie

 

wyzwania z którymi się zmierzysz - 2 miecze As pucharów - chyba jakieś głębsze spojrzenie w swoje emocje 

 

energie które się pojawią - Król buław książę pucharów As buław - dwóch zainteresowanych panów

 

cele które możesz osiągnąć - Król mieczy Król monet - widziałabym sukces zawodowy 

 

Miłość - As monet Śmierć 8 monet - tu będzie bardzo duża zmiana, widać zmianę w Tobie i pracę nad sobą

 

praca - Królowa monet 2 monety - świetnie sobie poradzisz. Możliwa inna oferta lub jakaś praca dodatkowa.

 

finanse - Rycerz monet Gwiazda - wydaje mi się, że sporo wydasz na samą siebie

 

niespodzianki - 5 monet Diabeł - oj tu bym uważała jeszcze na kradzież

 

Ogólna prognoza na rok - 4 buław Świat - bardzo ładne karty - stabilizacja, zadowolenie z tego co już masz i bardzo duże otwarcie się

 

Urodzinowy dar od wszechświata - 3 miecze 6 mieczy Królowa buław - ja bym widziała dużą zmianę energetyczną- z cierpiącej dziewczyny w kobietę, która jest pewna siebie,  wie czego chce i się realizuje. 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...