Skocz do zawartości

Sierpniowy Tarot


Amethiste

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz rozkładam Tarota na dany miesiąc, ale musiałam w końcu spróbować ;)

 

Ogólnie: 

3 Buław    2 Kielichy     Powściągliwość

Sierpień wygląda obiecująco - stałość, harmonia od 3 buław i Powściągliwości i coś może ruszyć w sprawach sercowych... miło :D

 

Dom: 6 mieczy - czeka mnie w istocie podróż do krewnych, więc jak najbardziej. I to za morze!

Praca:  Paź Monet - o, bardzo mi się ta karta podoba, jako praktykantowi w wymarzonej firmie! Jeszcze więcej nauki!

Zdrowie: 2 Mieczy - zwrócić uwagę na płuca, pewnie klima mnie przeziębi...

Uczucia: Królowa Mieczy, 4 mieczy - jak widzę miecze, to jakoś mi tak nieswojo... Wobec wcześniejszej karty 2 Kielichów, to może to oznacza - mam nadzieję - początki końca bycia singlem z wyboru(niekoniecznie mojego)? Wyłania się dość spójny obraz samotnej, nielubiącej ludzi osoby. Odpoczynek od ludzi mi akurat bardzo pasuje. 

Ludzie dookoła: Arcykapłanka, odwr. Wisielec - czyżbym cholery już dostała od prowadzania ludzi za rączkę przez życie? Wychodzi na to, że tak. Spójne z lipcem jak najbardziej.

Co zrobić: 2 Buław - przygotuj się, zanim zadziałasz

Rada: Siła, 4 monet - chyba mogę sobie pozwolić na pewne dogodzenie sobie, a właściwie na zaangażowanie w coś - mogę na coś spożytkować w końcu siły.

 

Zakrętko, nieco zainspirowałam się Twoim rozkładem, mam nadzieję, że się nie obrazisz ;)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Amethiste napisał:

 

 

Ogólnie: 

3 Buław    2 Kielichy     Powściągliwość

Być może wybierasz się na wakacje, wyjazd, albo gdzieś za wodę. Ważnym wydarzeniem będzie nawiązanie fajnej relacji, takiej z opcja na dłużej. 

 

Dom: 6 mieczy - wyjazd w domu raczej mało będziesz przebywać 

Praca:  Paź Monet - dużo nowej nauki i szansa na coś fajnego 

Zdrowie: 2 Mieczy - mnie ta karta pokazuje kłopoty z oczami 

Uczucia: Królowa Mieczy, 4 mieczy 

w uczuciach dużo ostrożność wynikająca z wcześniejszych doświadczeń, brak gotowości na wejście w relacje, wycofanie 

Ludzie dookoła: Arcykapłanka, odwr. Wisielec - koncentracja zdecydowanie jest na własnym wnętrzu niż na otoczeniu 

Co zrobić: 2 Buław - przygotuj się, zanim zadziałasz dokładnie obserwacja i wybory 

Rada: Siła, 4 monet - zachowanie tego co się osiągnęło

Cieszy mnie ze mogłam kogoś zainspirować ...udanego Sierpnia :buzki:pisałam w biegu 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Ogólnie: 

Widać głęboką akceptację siebie, harmonię z sobą (2 Kielichów +Umiarkowanie), wolne i ciche dążenie do własnych planów, celi (3 buław, Umiarkowanie)

Dom: zaznaczyła się podróż, rzeczywiście :) Może też taki wewnętrzny dystans, będziesz mało spędzała tam czasu;

Praca: staż, pierwsze kroczki w nowej pracy, szansa na rozwój w przyszłości :)

Zdrowie: może być zaziębienie, osłabienie organizmu;

Uczucia: będzie pauza w życiu uczuciowym, odpoczynek - skupisz się na rozwoju intelektualnym, samodoskonaleniu;

Ludzie dookoła: pobudzają Cię do aktywności: Kapłanka - to może ty - to jest kobietą tajemnicza, bierna, wyczekującą; Wisielec to twój stan obecny - bierności, pogrążenia w siebie, który zostaje pod wpływem otoczenia zakłócony (pozycja odwrócona) - wychodzisz do świata :) Tak to widzę :) Ale karty odwrócone można wytłumaczyć na wiele sposobów - osobiście wolę ich nie używać :) Ale kto jak lubi ;)

Co robić: analizować, przeglądać się możliwością, wstrzymać się od działania - ten stan, który masz teraz jest dla Ciebie dobry - pozwala Ci się skupić na sobie, zregenerować się, odbudować swoje siły :)

Rada: trzymaj się tego, co uważasz za słuszne lub odpowiednie dla siebie :) Bądź silna, stanowcza, ale i miękka - no ta karta jest kartą kochającej kobiecej siły, która może opanować nawet dzikie zwierzę ;)

 

Wszystkiego dobrego w sierpniu ;)

Sorki za wolne odpowiedzi:glupio_mi:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 22:23, Amethiste napisał:

Ogólnie: 

3 Buław    2 Kielichy     Powściągliwość

może będziesz rozważać relację z kimś,  kto w pierwszym momencie będzie Ci się wydawał drugą poówką -  ale szybko się ochłoniesz

Dom: 6 mieczy - czeka mnie w istocie podróż do krewnych, więc jak najbardziej. I to za morze! - może nawet dłużej za to morze... 6my to też odejście

Praca:  Paź Monet - o, bardzo mi się ta karta podoba, jako praktykantowi w wymarzonej firmie!- może pojawi się jakaś propozycja odnośnie pracy, ale chyba nie kontrakt - nie wiem, bo po Paziu nie ma karty

Zdrowie: 2 Mieczy - na wyjeździe szczególnie bym uważała na siebie, jeśli nie będziesz miałą na coś ochoty - nie rób tego

Uczucia: Królowa Mieczy, 4 mieczy - w odniesieniu do tych 2 pucharów - dziwnie, ale może ktoś Cię zrani lub zniechęci do siebie i dasz mu to odczuć

Ludzie dookoła: Arcykapłanka, odwr. Wisielec - hmm, może chciałabyć odpocząć od tego pomagania, jak piszesz - ale może się to nie udać

Co zrobić: 2 Buław - przygotuj się, zanim zadziałasz - nie działąj pochopnie, podobnie to widzę

Rada: Siła, 4 monet - używaj swojego zasobu sił z rozsądkiem, nie działaj też "za wszelką cenę, oszczędzaj się troszkę

 

udanego sierpnia :buzki:

 

Edytowane przez Ava55
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No to tak:
W życiu po prostu cisza. I jakaś taka tęsknota niewypowiedziana, gdzieś tam  w środku. Choć teraz ja po prostu lubię moje "kiepsko, ale stabilnie". Także zgadza się.

Podróż w tym tygodniu - od tego nie ucieknę, więc też się sprawdziło.

Nauka - o tak. Egzamin poprawkowy za pasem, a ja z wieloma rzeczami w głębokiej d...

Ludzie - no mi się nie chcę, ale jeżdżę szlajać się po krzakach, szukając badyli, bo potrzebne. Odcięcie się od ludzi ewidentnie mi nie wyszło.

Z uczuć to niewątpliwe wycofanie, żadnych perspektyw na dłużej, choć tęsknię, wyczekuję. "Stara bida, dobrze, że nowej ni ma." - może niech już tak będzie?

Zdrowie - końskie. Jak zawsze, bez zmian i anomalii.

Podsumowując: troszkę zawinęłam się do swojej skorupki, ale o dziwo mi tu bardzo dobrze. Nie muszę nic dla nikogo, ale jednak czasem zrobię. I też żyję. Chyba pooowoooli klaruje mi się plan na najbliższe kilka lat - i to bardzo dobrze, bo jakoś tak bez ogólnego planu to nie lubię działać.

 

Dzięki dziewczyny za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...