Skocz do zawartości

Sierpniowo


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

Zamartwianie się swoją pozycją zawodową, rozkminy na temat tego jak podnieść status społeczny

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

Jóźwiak kiedyś pisał, ze 6 mieczy to karta szalonych kochanków LOL, nigdy mi tego ta karta nie pokazała, ale skoro diabeł jest obok to może właśnie teraz tak to pokaże, jako silne przyciąganie i seks , chociaż ten rycerz mieczy wskazuje na dość ostre działanie, takie bezpardonowe, nawet chamskie

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

I możliwość pojawienia się uczucia, jakiegoś romansu, relacji na chwilę, ale z uczuciami

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

W pracy przyjemnie, dobra atmosfera, aczkolwiek jakieś poczucie straty, pucharowy dobrze się czuje, ale za wiele nie zarabia

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Zmiana w podejściu do pieniądza, bardziej racjonalne gospodarowanie.

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Bardzo aktywne życie towarzyskie, dużo rozmów, poznawania nowych ludzi

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

No zarysował się tutaj jakiś związek, ale też kwestie pracy.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

Skupianie się na stratach na początku , później się ogarniesz i skoncentrujesz na sprawach zawodowo-finansowych. Chyba występuje u Ciebie podsumowanie osiągnięć życiowych. 

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

Silny pociąg seksualny, który jak szynko wybuchnie tak szybko się i gwałtownie się zakończy. 

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

Bardzo romantycznie, szansa na uczucie, obyś nie przeoczył przez Diabła 

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

Podejście emocjonalne, faktycznie dobrze się winienia czujesz ale finanse niesatysfakcjonujące.

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Zmiana w podejściu do pieniądza, bardziej racjonalne gospodarowanie. Zagadałam się z Tobą ..zmiana podejście do pieniędzy 

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Jakiś wewnętrzny konflikt pomiędzy przyjemnościami życia a poważna decyzja. 

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

Może macie jakiś wypad integracyjny z pracy, albo jakaś fajna propozycja coś miłego wypłynie od osoby ze środowiska zawodowego. 

Miłego sierpnia :buzki:

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ogólna aura miesiąca: będziesz tęsknił za jakaś kobieta, żałował że ja stracił, chciał byś ja dalej przy sobie posiadać. Może być zamartwianie stanowiskiem zawodowym, ale to pierwsze jakoś bardziej widzę.

Miłość, uczucia: też dla mnie ta wersja się potwierdza - masz obsesję na punkcie tej kobiety, ale świadomie próbujesz od tego się uwolnić, iść swoją drogą, mieć rozsądne podejście.

Relacje, związki: szansa na coś nowego - będziesz podrywał, i upolujesz - ale nie jest zaznaczona konkretna osoba w tych kartach. 6 buław po środku może akurat mówić o celu - podryw, otrzymanie - i pełnię emocji przez to - ale też mi się wydaje, że mimo wszystko może Ci się zachciec głębi w uczuciach, zresztą dalej widać zmianę podejścia do miłości :)

Praca: widać satysfakcję emocjonalna, może z życia towarzyskiego, ale nie koniecznie z pieniędzy - tu wręcz odwrotnie;

Pieniądze, sprawy finansowe: widzę w tym straty finansowe, może w kontekście kasy, której otrzymujesz w firmie (10 monet, poprzednią pozycja też to potwierdza) i ciężkie myśli z tym związane (3 mieczy)

Co najważniejsze: życie towarzyskie, rozmowy, imprezowanie, przyjemne wrażenia z tym związane :)

Czego się nie spodziewasz: oczyścisz się od niekorzystnych emocji (może tej obsesji), przepracujesz podejście do uczuć, do związków :)

 

Powodzenia, miłości i dużo satysfakcji w sierpniu ;)

Odnośnik do komentarza

We wszystkich punktach zgadzam się identycznie z Willow 

 

Ostatni punkt czego sie nie spodziewasz: jakas wiadomosc zwiazana z zyskiem/zarobkiem, może być wiadomosc z rodziny lub z pracy, prędzej od rodziny bo w pracy w sierpniu widac raczej straty.

8 monet pokazuje zysk, ale nie duzy.

Ale że Ty sie tego nie spodziewasz to bedziesz z tego bardzo zadowolony co pokazuje 10 pucharów i słońce 

 

Dobrego miesiąca życzę:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

Bardziej widzę smutek, żal/rozczarowanie w związku z kobietą ;).

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

Ja tu widzę jakiś flirt na odległość ( 6 Mieczy) może przez neta, w Rycerzu Mieczy jakaś sprzeczka możliwa, albo flirt taki bardziej złośliwy :P

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

Tak, może być zauroczenie i seks :P czemu piszesz, że tylko romans? Skąd wiesz? Mnie akurat Rycerz Kielichów pokazuje zakochanie XD

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

Chyba się zakochasz :P i sprawy pracy zejdą na dalszy plan ;P Może być też mniej tej kasy.

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Tak, zmiana podejścia. Mniej chyba kasy i zaczniesz myśleć o tym.

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Imprezy, seks, rozmowy, kontakty :)

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

Tak, relacja się zaznacza, przyjemne chwile :)

 

Dobrego miesiąca i wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

stawiam na początki relacji, gdzie Ty będziesz traktował panią trochę z góry, jakaś jej cecha będzie Ci przeszkadzać - będziesz i "na tak" i "na nie" zarazem

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

no właśnie - kusi, ale coś przeszkadza - będziesz walczył ze sobą, co robić

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

ewidentnie coś się zadzieje, szybkie działanie widać i emocje, więcej niz flirtowanie 

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

W pracy przyjemnie, dobra atmosfera, aczkolwiek jakieś poczucie straty, pucharowy dobrze się czuje, ale za wiele nie zarabia - tak może być

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Zmiana w podejściu do pieniądza, bardziej racjonalne gospodarowanie  - hmm, moze w związku z gorszymi finansami  - zmiana planów i zamiast wyjazdu, zostaniesz w domu albo wsparcie finansowe skądś dostaniesz -widać jakąś huśtawkę finansową

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Bardzo aktywne życie towarzyskie, dużo rozmów, poznawania nowych ludzi - <- na to wygląda, trochę energii w to włożysz, ale później nieco ochłoniesz w tym asie mieczy

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

na pewno jakaś pozytywna wiadomość lub rozwój  sytuacji, który  Cię ucieszy ; szansa na jakąś pracę dorywczą/ na boku ?

 

miłego sierpnia :slonko:

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

Zamartwianie się swoją pozycją zawodową, rozkminy na temat tego jak podnieść status społeczny

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

Jóźwiak kiedyś pisał, ze 6 mieczy to karta szalonych kochanków LOL, nigdy mi tego ta karta nie pokazała, ale skoro diabeł jest obok to może właśnie teraz tak to pokaże, jako silne przyciąganie i seks , chociaż ten rycerz mieczy wskazuje na dość ostre działanie, takie bezpardonowe, nawet chamskie

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

I możliwość pojawienia się uczucia, jakiegoś romansu, relacji na chwilę, ale z uczuciami

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

W pracy przyjemnie, dobra atmosfera, aczkolwiek jakieś poczucie straty, pucharowy dobrze się czuje, ale za wiele nie zarabia

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Zmiana w podejściu do pieniądza, bardziej racjonalne gospodarowanie.

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Bardzo aktywne życie towarzyskie, dużo rozmów, poznawania nowych ludzi

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

No zarysował się tutaj jakiś związek, ale też kwestie pracy.

1.Jakieś rozczarowanie związane z Twoją kobieta ...

2.Glupie dyskusje,plotki związane z kobietą,kłótnie i odcinanie się od siebie...mogą to być też kłótnie przez neta/tel.

3.raczej jakiś romanse  się tu pojawiają...

4.bedzisz rozmyślał nd swoją sytuacja zawodowa,chciał coś zmienić będzie Ci brakować kasy..

5.mnie się wydaje,że podpsizwsz jakieś nowe umowy a z tamtej pracy odejdziesz

6.ja tu widzę rozm mowy o pracę w bulawach to rywalizacja.ewnetualnis sporo działania aktywnego z innymi ludźmi,nie będziesz się nudzić.

7.peopozuxja pracy od kogoś z rodziny ,albo bliskiej osoby dla Ciebie.przyjaciela..

 

Pozdrawiam po latach.   

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
1 minutę temu, Sheina napisał:

1.Jakieś rozczarowanie związane z Twoją kobieta ...

2.Glupie dyskusje,plotki związane z kobietą,kłótnie i odcinanie się od siebie...mogą to być też kłótnie przez neta/tel.

3.raczej jakiś romanse  się tu pojawiają...

4.bedzisz rozmyślał nd swoją sytuacja zawodowa,chciał coś zmienić będzie Ci brakować kasy..

5.mnie się wydaje,że podpsizwsz jakieś nowe umowy a z tamtej pracy odejdziesz

6.ja tu widzę rozm mowy o pracę w bulawach to rywalizacja.ewnetualnis sporo działania aktywnego z innymi ludźmi,nie będziesz się nudzić.

7.peopozuxja pracy od kogoś z rodziny ,albo bliskiej osoby dla Ciebie.przyjaciela..

 

Pozdrawiam po latach.   

Dziękuję, kurcze Ty z nami :) miło, że wróciłaś :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Weryfikuję:

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Ogólna aura miesiąca: 5 pucharów - Cesarz - Królowa Monet

Ogólnie sporo rozmyślałem o pracy, o swojej sytuacji zawodowej, ale także wracały pewne smutne wspomnienia dotyczące kobiety

 

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Miłość, uczucia: Diabeł - 6 mieczy - Rycerz Mieczy

Miłość się nie pojawiła, raczej takie okazje w locie...

 

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Relacje, związki: As pucharów - 6 buław - Rycerz pucharów

Nie zakochałem się, ale momentami przychylnym okiem na kogoś spojrzałem. Natomiast było miło, sympatycznie, zabawowo, flirciarsko

 

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Praca, sprawy zawodowe: Król pucharów - 9 pucharów - 5 monet

Dobre samopoczucie w pracy, sielankowy nastrój. Nie wiem po co tutaj te 5 monet - może dlatego że były momenty takie ze sprzeczkami

 

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

Pieniądze, sprawy finansowe: Śmierć - 3 mieczy - 10 denarów

Generalnie w tym miesiący zarobiłem średnio wiecej niz w poprzednich wiec ta 10 denarów dobrze to pokazała. a Śmierć i 3 mieczy? Zacząłem spłacać pewne zobowiązania więc może zmiana podejścia na bardziej rozsądkowe

 

W dniu 5.08.2019 o 06:49, zakretka23 napisał:

To co dla mnie najważniejsze w tym okresie: 5 buław - 3 pucharów - As mieczy

Liczne kontakty towarzyskie i imprezy

W dniu 4.08.2019 o 22:42, Arbogast napisał:

To czego się nie spodziewam: Słońce - 10 pucharów - 8 denarów

Nowe znajomości, nowe przyjaźnie :)

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...