Skocz do zawartości

O coś tu chodzi


Sol Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim! Jestem tu nowa i potrzebuje waszej pomocy. Otóż sprawa jest następująca...od 2 lat jestem w związku. Jest to związek szczęśliwy i oboje się szanujemy. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie jeden szczegół przez, który nie potrafię normalnie funkcjonować od kilku lat. W tym miejscu muszę wam streścić wydarzenia z mojego dzieciństwa. Gdy byłam mała miałam starszą sąsiadkę. Kobieta miała z 80 lat. Zajmowała się nią córka nie mieszkająca tam na stałe. Często zabierała ze sobą swojego wnuka... Gdy bylam już nastolatką a od śmierci sąsiadki minęło kilka ladnych lat,pamietalam że był ktoś taki jak ten chlopak (wnuczek) ale nie miałam z nim żadnych wspomnien. Pewnego razu jego babcia odwiedzila moją bo sie dobrze znaja. Opowiedziala mi wtedy jak bardzo jej wnuk mnie lubi, jakich to wspomnień nie mamy itd. pokazala mi nawet nasze zdjęcie z nim . Mialam tam może z 8 lat. Powinnam coś cokolwiek pamiętać ale nic. Po jej wizycie w mojej glowie zaczęło nieźle się knocić. Dostalam na punkcie jego obsesji, aż do dzisiaj. Pomimo ze mam chłopaka myślę o tamtym. Nie utrzymuje z nim kontaktu. Śni mi się po nocach, natrętnie pokazuje się w "wizjach" i caly czas mam wrażenie że coś ważnego stalo się w dziecinstwie a ja nie pamiętam nic z tamtego okresu. Znam go dlugo to jest pewne. Oświećcie mnie co moglo się stać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...