Jump to content

Mara Wilson


Guest Lianna
 Share

Recommended Posts

Guest Lianna

ecc7ec59bed4edb8gen.png

 

Myślę, że dość ciekawa postać. Jako mała dziewczynka robiła karierę filmową. Najbardziej znana jest z filmów "Matylda","Pani Doubtfire"., "Cud w Nowym Yorku", "Proste życzenie". Po śmierci swojej matki straciła chęć do grania filmach. Wiele lat temu wycofała się z branży i postanowiła zająć pisaniem. Przyznała, że w przeszłości cierpiała na depresję i nerwicę.W dzieciństwie również na ADHD.

Na pewno widać u niej wielką wrażliwość - trzy planety w znaku Raka, w tym Księżyc i Wenus, Ascendent w Skorpionie.

Ładne aspekty ma na pisanie- koniunkcja Księżyc- Merkury, koniunkcja Księżyc- Wenus, Neptun w III domu w opozycji do Merkurego, trygon Neptun- Jowisz, koniunkcja Słońce- Wenus, praktycznie cały dm V ( twórczość) w znaku Ryb.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

Najwięcej w kółku ma wody i ognia - miękka, ciepła, wrażliwa - z tym ekspresywna, otwarta i emocjonalna osoba - napewno jest zwiększona plastyczność psychiczną, intuicja. Kwadratura Jowisz-Ksiezyc wskazuje na nadmiar emocji - co potwierdza się przez Księżyc i Wenus w znaku Raka, a nadmiar pasji też podkreśla asc w Skorpionie.

Na moje sporo tu jest wskazówek na potencjał twórczy, aktorski - ale też w niej widać wewnętrzne rozdarcie - bo z jednej strony Lew lubi poklask i uwagę, chce mu się błyszczeć, z drugiej strony Rak i Skorpion są dyskretni, wola ciszę, świat wewnętrzny, tajemnicy - to jest potrzebne dla emocjonalnego komfortu, relaksu (Księżyc).

Widać też wielki potencjał duchowy, filozoficzny - taki zaznaczony 9 dom w znaku Raka! To do tego bardzo emocjonalna, psychologiczna filozofią, głębokie przywiązanie do zagranicy, spraw religijnych i światopoglądowych. Może mieć też do czynienia z zagranica, wolantariatem... Organizacja eventów charytatywnych.

Zagranicą, filozofią, nauczycielstwo też są zaznaczeni zawodowo - władca MC w 9 domu, w 6 Jowisz, Mars w 10 może wskazywać ona ruch, energię wielkie zaangażowanie w tym co robi - może aktywnie podróżuje? :) Joeisz, co prawda, jest słaby po domu i uszkodzony przez aspekty - ale ma tych aspektów mnóstwo - a myślę, że też przez te uszkorzenia mogła się zwyczajnie bac popularności i opuścić scenę.

Bardzo ambitna tez jest w osiągnięciu swoich celi (a może i misji życiowej) - bardzo energicznie się do tego przykładać - Mars na MC - to ogólnie silny punkt, a jeszcze i egzaltacja po domu.

Tez napewno jest rodzinna, może bardzo przywiązana do swojej mamy, kultury...

Może też coś pisać - koniukcja Merkurego z Księżycem, władca 5 domu w 3 w opozycji z Merkurym - wielką wyobraźnia, trochę może ja w fantazjach niesc - to i też wskazuje na potencjał filozoficzny.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Jeżeli chodzi o mamę, to jej zmarła, gdy miała 9 lat. I Mara właśnie ciężko to przeżyła. Jest biseksualna, wychowywana w wierze judaistycznej, sama mówi że jest ateistką. Ciekawe w sumie patrząc na dom IX. Skończyła szkołę artystyczną.

Jako mała dziewczynka naprawdę super grała, zwłaszcza w "Matyldzie".

Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna

Nie jesteś sama z tym chaosem, haha :)

Popatrz IC we Wodniku, czyli w domu różnie, a to prowadzi do Urana w koniunkcji z Saturnem. Z Plutonem na Asc mimo wszystko silna :)

Węzeł w V domu- chyba musi po prostu tworzyć :)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Lianna napisał:

mimo wszystko silna

W tym nawet się nie wątpiłam :)

36 minut temu, Lianna napisał:

Węzeł w V domu- chyba musi po prostu tworzyć :)

Się zgadzam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...