Skocz do zawartości

Co oznaczają karty w tych sytuacjach? na problem i relację


mieszankamysli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowym użytkownikiem na tym forum i na pewno zostanę tutaj na dłużej gdyż już od bardzo dawna interesuję się ezoteryką, ale tutaj nie o tym..

 

Jestem impulsywną osobą i zapytałam się kart jak mogę sobie poradzić z tym problemem. Wyszła mi 3 mieczy i nie wiem jak mam to interpretować, a nie znalazłam na internecie informacji, które by mi dały konkretną odpowiedź. 

 

Kolejna sprawa to jak się pytam o pewną relacje w moim życiu to za każdym prawie razem mi wychodzi Koło Fortuny i nie wiem czego się spodziewać. Jeszcze do tego osoba o którą mi chodzi przestała dzwonić tak często jak kiedyś, a w zasadzie to w ogóle nie dzwoni. Zapytałam się kart o co chodzi i wyszły mi Kochankowie. Mamy tylko kontakt na czacie jak na razie. Znamy się od kilku lat i jesteśmy przyjaciółmi. Czuję coś do tej osoby, ale nie pokoi mnie fakt, że ona może tego nie odwzajemniać. Niepokoi mnie to, że się od siebie oddalamy, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Edytowane przez mieszankamysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
13 godzin temu, mieszankamysli napisał:

Jestem impulsywną osobą i zapytałam się kart jak mogę sobie poradzić z tym problemem. Wyszła mi 3 mieczy i nie wiem jak mam to interpretować, a nie znalazłam na internecie informacji, które by mi dały konkretną odpowiedź. 

Wyciszyć się... 3 mieczy to sprawa rozumu, nie serca

 

Jeśli ciągle wypada koło fortuny to zostaw sprawę losowi, bo na nią nie masz kompletnie żadnego wpływu...

 

PS:

Wątek chyba nie w tym dziale, w którym powinien być...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się obawiam, że 3 mieczy oznacza tu, problem z możliwością wyciszenia się, że masz z tym kłopot, żeby nad tym zapanować i być może ranisz tym ludzi (co na myśłi, to na języku)  -może karty też mówią: zanim coś zrobisz, pomyśl czy kogoś tym nie zranisz - i może to Cie niekiedy powstrzyma

 

co do Koła i Kochanków, prawdopodobnie nie bardzo masz wpływu na to jakie decyzje podejmuje Twój znajomy, ewentualnie: Kochankowie mogą sugerować, że  może on nie wie o Twoim stosunku do niego i być może czas podjąć decyzję czy by mu to jakoś dać do zrozumienia... (czyli zdecydować się odkryć karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Co oznaczają karty w tych sytuacjach? na problem i relację

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...