Skocz do zawartości

Co dobrego do końca września


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

We wrześniu kończy się moj 8 rok numeroligiczny. Zamykam cykl pytaniem co dobrego wydarzy się w moim życiu do końca września i tu ciekawe karty:

 

Koło fortuny X, sąd ostateczny XX, królowa monet, słońce XIX

 

Nie wiem dużo takich tajemniczych kart i dużo AW. W tej królowej często wychodzę ja. Nic specjalnego uważam, że się nie wydarzy. Być może szybko dojdę do zdrowia i złapie dużo energii. Na razie tego nie czuję, ale może niedługo to się zmieni. 

Odnośnik do komentarza

Czeka Cię ogólnie bardzo dobra passa w każdej dziedzinie, słońce się do Ciebie mocno uśmiechnie:) 

Spróbuj zagrac na loterii bo k monet ze słoncem i kołem na początku moze świadczyć o wygranej,  moze tez jakas dobra wiadomość od rodziny/przodka, moze szansa na spadek. W pracy też sukcesy. No i jakas miła znajomość zapasem;)

Zdrowie tez  jak najbardziej będzie Ci dopisywać.

Samych dobroci życzę:)

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, panna.marta napisał:

We wrześniu kończy się moj 8 rok numeroligiczny. Zamykam cykl pytaniem co dobrego wydarzy się w moim życiu do końca września i tu ciekawe karty:

 

Koło fortuny X, sąd ostateczny XX, królowa monet, słońce XIX

 

Nie wiem dużo takich tajemniczych kart i dużo AW. W tej królowej często wychodzę ja. Nic specjalnego uważam, że się nie wydarzy. Być może szybko dojdę do zdrowia i złapie dużo energii. Na razie tego nie czuję, ale może niedługo to się zmieni. 

Dużo łatwiej intepretuje się karty kiedy pytania są konkretne ponieważ na tak ogólne odpowiedzi mogą być też ogólne i nie związane za bardzo...dobrze jest doprecyzowac o jaką dziedzine bądź kwestię chodzi...

 

W moim odczuciu wydarzy się na pewno coś na co nie masz wplywu o czym mówi kolor fortuny,zmiany,które nadejdą na jakość konkretnym polu pracy bądź w uczuciach będą dla Ciebie jak najbardziej pozytywne.Takze powodzenia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Czeka Cię ogólnie bardzo dobra passa w każdej dziedzinie, słońce się do Ciebie mocno uśmiechnie:) 

Spróbuj zagrac na loterii bo k monet ze słoncem i kołem na początku moze świadczyć o wygranej,  moze tez jakas dobra wiadomość od rodziny/przodka, moze szansa na spadek. W pracy też sukcesy. No i jakas miła znajomość zapasem;)

Zdrowie tez  jak najbardziej będzie Ci dopisywać.

Samych dobroci życzę:)

Dziękuję bardzo właśnie mam chęć zagrać to muszę puszczę jakiś kupon :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...