Jump to content

Mag na wynik w pytaniu o prace

Raisa_
 Share

Recommended Posts

Witajcie,

.jeżeli na sam wynik rozkładu wychodzi mag,a pytamy czy uda nam się zmienić z powodzeniem pracę to jak byście to interpretowali?Że znajdę czy nie? Karty ogólnie były ok,ale to nie mój rozklad,a dla mnie.Nie nam wszystkich,chodzi mi o Wasze doświadczenia.Czy jest szansa,że to tylko dotyczy obecnej pracy... I dalszego w niej działania na pewno były przed as mieczy i rycerz kielichów...i inne,ale też ok 

Edited by Sheina
Literówka

Jesli masz teraz jakąś pracę i wyszly powyzsze karty a na koncu mag, to tak ,uważam że zmienisz, a jesli na początku  był as mieczy to nawet dość szybko. 

Powodzenia:)

1 godzinę temu, Sarah2020 napisał:

Jesli masz teraz jakąś pracę i wyszly powyzsze karty a na koncu mag, to tak ,uważam że zmienisz, a jesli na początku  był as mieczy to nawet dość szybko. 

Powodzenia:)

Dziękuję

4 godziny temu, Sheina napisał:

czy uda nam się zmienić z powodzeniem pracę /.../ na pewno były przed as mieczy i rycerz kielichów...

+(coś-tam) + Mag na końcu

ja bym powiedziałą, że jeśli na pytanie "czy zmienię" wychodzi jako pierwszy As mieczy - to nie zmienisz, albo nie od razu - może później, działając w tym kierunku jako Mag , Mag próbuje wszystko obrócić na swoją korzyść, tak żeby było po jego myśli

wbrew pozorom, karty w środku mają znaczenie - a tych nie znamy

Rycerz pucharów moze mówić, że mimo braku zmiany sie dostosujesz i ewentualnie jako Mag będziesz dalej szukać

dużo tu niewiadomych

• 1 month later...

Ja uważam, że jeśli wynik wieńczy mag, to jest duża szansa na znalezienie jej nawet przy asie mieczy. As mieczy może równie dobrze wskazywać na umowę. Mag to pierwsza karta, otwiera rozkłady to także człowiek pracujący przy stole i tworzący coś nowego. Gorsza sprawa byłaby gdyby obok stały 5 mieczy czy 3 mieczy. Ja jestem na tak i tego też Ci życzę. 

• Super 1

• 4 months later...