Skocz do zawartości

Zakup sukienki ZWERYFIKOWANY


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić sukienkę od pani X. Ta sukienka to taka moja wymarzona. Mam jej wysłać kase, ale ze sprzedająca ostatnio jest dość ciężki kontakt. Od wczoraj milczy. Brak z nią kontaktu.  Pytanie co się stało i czy warto kupić. 

 

1. Dlaczego pani X milczy?

 

Cesarzowa III, diabeł XV, 5 kielichów

Nadszedł jakiś problem, coś ją ogranicza?

 

2. Czy dojdzie do zakupu ww sukienki?

As mieczy, as monet, 8 buław

 

Tak

3. Czy będę zadowolona z zakupu?

 

As buław, śmierć XIII, rycerz buław dołożona gwiazda XVII

 

O rany zaskoczyła mnie ta śmierć, ale chyba tak.

 

 

Odnośnik do komentarza

1. Kurczę wydaje mi się , ze ona mogła już sprzedać , cesarzowa z diabłem to kobieta chciwa, lub po prostu żal jej się zrobiło tej sukni i trzyma ją jeszcze licząc na wiekszy zysk

 

2. Nie mam pewności ale myślę, że nie. Dostaniesz wiadomośc, że już sprzedana

 

3. No i trzeci rozkład potwierdza , ze jest Twoja gotowość i zapał ale w smierci się to zmieni i suknia pozostanie tylko marzeniem.

 

Mam nadzieję, że sie mylę i jednak ją kupisz i będziesz pięknie wyglądać

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Sarah2020 napisał:

1. Kurczę wydaje mi się , ze ona mogła już sprzedać , cesarzowa z diabłem to kobieta chciwa, lub po prostu żal jej się zrobiło tej sukni i trzyma ją jeszcze licząc na wiekszy zysk

 

2. Nie mam pewności ale myślę, że nie. Dostaniesz wiadomośc, że już sprzedana

 

3. No i trzeci rozkład potwierdza , ze jest Twoja gotowość i zapał ale w smierci się to zmieni i suknia pozostanie tylko marzeniem.

 

Mam nadzieję, że sie mylę i jednak ją kupisz i będziesz pięknie wyglądać

Dziękuję:( poczekam jeszcze z kilka dni. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, panna.marta napisał:

Chce kupić sukienkę od pani X. Ta sukienka to taka moja wymarzona. Mam jej wysłać kase, ale ze sprzedająca ostatnio jest dość ciężki kontakt. Od wczoraj milczy. Brak z nią kontaktu.  Pytanie co się stało i czy warto kupić. 

 

1. Dlaczego pani X milczy?

 

Cesarzowa III, diabeł XV, 5 kielichów

Nadszedł jakiś problem, coś ją ogranicza?

 

2. Czy dojdzie do zakupu ww sukienki?

As mieczy, as monet, 8 buław

 

Tak

3. Czy będę zadowolona z zakupu?

 

As buław, śmierć XIII, rycerz buław dołożona gwiazda XVII

 

O rany zaskoczyła mnie ta śmierć, ale chyba tak.

 

 

Kochanie po dwóch pierwszych pytaniach uważam,że nie.Pani,albo ma jakiś problem,albo faktycznie sprzedała,drugie pytanie przy Asię mieczy to odcięcia,ty jej nie kupisz bo znajdziesz nowa ,inna( as denarów )plus 8 buław,(działanie,wymiana wiadomości)to jest dość szybko i szybka akcja z tym.

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Makrela zmienił tytuł na Zakup sukienki ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...