Skocz do zawartości

Pani - co widzicie :) (K.Nosowska)


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

3e92e6be72dcd916gen.png

 

Pani taka :) Co tylko Wam się kojarzy, zawód, wykształcenie, rodzina, czy ma dzieci, rodzeństwo, męża? Cechy charakteru, wygląd itd.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A jest szansa na kółeczko z astro com? :D Przyznam, że na tym, na komórce bardzo słabo widać linie i domy. Żeby coś w nieść to napiszę, że wydaje mi się, że dzieci nie ma - próg 5 domu w niezbyt płodnej pannie z wenus i słońcem, uran w 5 niesprzyjający dzieciom, księżyc w strzelcu też nie "najpłodniejszym". Pani raczej lubi po swojemu, typ niezależnej karierowiczki ewentualny mąż raczej nie byłby głową tej rodziny ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Urana w V domu - nie do końca jest tak, że on nie sprzyja posiadaniu dzieci. Zależy wszystko oczywiście od całego kosmogramu. Ale bywa tak, że często Uran w 5 przynosi dziecko/dzieci niespodziankę, czyli nie w porę, albo poczęte za pomocą nowoczesnych technik, in- vitro itd. Nie jest też wykluczone, że dziecko będzie w jakiś sposób niezwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Co do płodności to wiele razy przejechałam się na tym, co skłoniło mnie do ostrożności w określaniu liczby i płci dzieci. 

Faktem jest, że taki układ nie sprzyja posiadaniu dzieci, lecz też nie wyklucza, bo trzymający to w garści Merkury ma jednak trygon do Księżyca. Reszta aspektów nieprzyjazna, więc moim zdaniem jeśli ma potomstwo, to stawiam na pojedyńczą sztukę. Ogólnie obsada domu wskazuje, że relacje z dziećmi są trudne albo takie bardziej chłodne, formalne czy oddalone.

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani zdecydowana i komunikatywna, zdeterminowana na celu, uporządkowana ale i zarazem dynamiczna i emocjonalna. Zapewne lubi podróżować. Jak dla mnie blogerka, dziennikarka może wojskowa :D Ale to MC w wodniku mi nie pasuje na służby mundurowe. Dla mnie praca kreatywna, może przestawiciel handlowy, marketing, prezentacja produktów. Przemysł rozrywkowy? Potrafi być agresywna i brutalna przy dążeniach do osiąganięcia celu. Wykształcenie? Hmm wyższe?

Edytowane przez Makryz
  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Saturna w XII i w kwadracie ze Słońcem w IV + Wenus to mi się zimno robi. Zimna ta chata, wymagająca, trudna, twarda, ograniczająca. No i to jest aspekt depresyjny, stresowy taki. Niska samoocena, pewnie też z powodu dużych wymagań stawianych jej przez rodziców i dążenie do perfekcji, krytycyzm - to nie sprzyja dobrej samoocenie.

Znamienny jest Mars z węzłem w Wodniku - powinna iść swoją drogą nie oglądając się na wzorce (wskazania) rodzinne, a to też wskazuje na duże poczucie niezależności (i Księżyc też) więc raczej  wypracowuje swoją ścieżkę. Mars i Saturn wskazują, że trudności w karierze zawodowej jeśli są to nie są takie straszne, pani umie radzić sobie z różnymi zajęciami, odnosi sukcesy w pracy zawodowej. Introwertyczna, nastawiona na rozwój wewnętrzny, chociaż na zewnątrz może wydawać się dość komunikatywna.

Małżeństwo czy związki trudne, niszczące, może traumatyczne, w każdym razie Księżyc z Plutonem to nic ciekawego, zwłaszcza w kwadracie, bo to jest niezrozumiałe, toksyczne przywiązanie, miłość, do, ogólnie powiem - patologii.

Lubi podróżować. 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani jest szczęściarą, bowiem ma księżyc w optymistycznym strzelcu i jeszcze na desc, wykształcona, coś  związanego z językami albo z tajemnicami :p psychologia? może? Pani lubi mężczyzn nietuzinkowych (mars w wodniku), ale też lubiących głębokie rozmyślania (Jowisz w skorpionie) a może nawet egzotyczne podróże

i to tyle mojej weny ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę stopniowo pisać weryfikację, żeby stopniować napięcia hahaha

Otóż nasza Pani jest kompozytorką, autorką tekstów, felietonistką, a najbardziej znana jest jako ... piosenkarka. Jest bardzo znana.  Jakieś pomysły, kim jest? XD

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators
W dniu 15.09.2019 o 00:13, Widja napisał:

Małżeństwo czy związki trudne, niszczące, może traumatyczne, w każdym razie Księżyc z Plutonem to nic ciekawego, zwłaszcza w kwadracie, bo to jest niezrozumiałe, toksyczne przywiązanie, miłość, do, ogólnie powiem - patologii.

też się temu przyjrzałem i jest to klasycznie: nieudany związek małżeński/partnerski z patolem. Kochać go pewnie kocha (kochała), ma męża / partnera, z którym związała się z powodu uczucia (Księżyc w trygonie z Merkurym zawiązał oczy Merkuremu ;) ) ale swoje z nim przeszła (Księżyc w kwadracie z Plutonem) a władca Księżyca Jowisz w Skorpionie w koniunkcji z Neptunem i to w domu 6 - chory człowiek, alkoholik, narkoman albo i zbok jakiś. Ale tam jest półsekstyl aplikacyjny, dający sposobność do czegoś, może ona lubi opiekować się takimi... chorymi ;) 

Mógł zadziałać nieświadomy wzorzec rodzinny, jeśli miała tam problemy (a miała - Słońce w kwadracie z Saturnem XII domowym) to powieliła ten wzorzec, dzięki Plutonowi go intensyfikując. 

Różne rzeczy może robić, bo Wodni to pomysłowy znak, działa głównie w sferze intelektualnej i temu też sprzyja Saturn w Bliźniętach, a Mars władający 6 domem wskazuje, ze pani lubi to co robi i wykonuje zajęcie zgodne z jej chęciami czy tam zamiłowaniem. Pluton tu jednak bruździ i wskazuje, że nie do końca jest zadowolona z efektów swojej pracy albo że ma niedosyt uznania (bez względu na to jak jest popularna - ciągle jej mało), może też mówić, że ciężko jej było zdobyć uznanie albo w ogóle zostać tym, kim teraz jest.

Na piosenkarkę nie wpadłem, ale jeśli jest nią to może właśnie z tym miała pod górę.

 

PS. przeglądałem wątek o żywiołach i jakościach i tam jak byk stoi:

"Dobry wpływ Powietrza wspiera wybitne, genialne uzdolnienia umysłowe bądź artystyczne, wysoki poziom kultury i uspołecznienia a w dziedzinie nowych myśli – pionierstwo, postęp i wynalazczość, nowe trendy, mody, poglądy"

no i trygon Mars - Uran - Saturn wsparł jej uzdolnienia :) - umożliwił realizację (Saturn tu bardzo wspiera, pozwala coś przyoblec w kształt) ale nie bez problemów jednak, bo Saturn nadaje z XII d (problemy) i w to wszystko wmieszane jest Słońce, będące ostatecznym dyspozytorem V domowego Urana w Wadze (Uran-Wenus - Merkury - Słońce  i tu jest recepcja Słońce-Merkury, która też "rządzi" Saturnem) + Księżyc w trygonie z Merkurym w artyście Lwie ;) 

W sumie to prowadzi do wniosku, że pani może być powiązana z jakąś działalnością artystyczną, tyle, że ścieżka jest zawiła na pierwszy rzut oka na kółko.

Większość planet na dole - jest introwertyczna, skupia się bardziej na swoim wnętrzu, to jest dla niej ważna sprawa i raczej nie mówi za dużo o sobie, nie jest skłonna do wylewnych zwierzeń. Bliźnięta na asc. mogą sprawiać wrażenie swobody komunikacyjnej, ale jest tam w nich Saturn, więc jeśli coś mówi o sobie, to jest to przemyślane i ostrożne. 

Edytowane przez Ejbert
  • W punkt 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widzę Bercik, że nauka nie idzie w las ;) 

Zgadzam się z przedmówcami, a ze swej strony dodam uwagę nt, wnętrza pani - otóż Saturn raduje się w 12 d. A to m.in. oznacza, że przez trudne doświadczenia szlifuje duszę, rozwija wyższą świadomość duchową. Pięknie się o tym mówi, trudniej realizuje, szczególnie przy kwadratach, ale ona trygon i Marsa ma w domu 9 - a to właśnie pozwala, poprzez trudne przejścia, nie przeklinać swego losu a wzrastać przez te doświadczenia. Mars jest w koniunkcji z Głową Smoka, co w tej właśnie sprawie jest ważne, podkreśla wagę sprawy rozwoju duchowego, to jest jej zadanie, tego musi się nauczyć, to rozwijać. To także - przez Marsa - dobrze ukierunkowana aktywność, działanie dla dobra wspólnej / wyższej sprawy, przekazywanie w jakiś sposób (tu poprzez ż. Powietrza - mowa, pismo czy jeśli to piosenkarka - "wyśpiewywanie") swoich doświadczeń innym ludziom. I chyba najbardziej pasuje tu lekcja 4 dla osi węzłów Lew - Wodnik z Astrologii głębi: 

"Gdzie możemy znaleźć wspólne obszary zainteresowań dla indywidualności Lwa i grupowej świadomości Wodnika? Musimy wypracować sobie drogę, na której będziemy mogli poczynić osobisty, twórczy wkład do społeczeństwa, odkryć sposoby autoekspresji i wyrażania swoich zdolności przywódczych w zgodzie z dobrem zbiorowości. W ten sposób będziemy mogli zaspokajać własną potrzebę mistrzostwa i uznania przyczyniając się do osiągnięcia celów, które przynoszą pożytek innym."

Droga ta nie jest usłana różami, bo to Saturn jest władcą koniunkcji węzła z Marsem, ale też nie jest to jego najgorsze oblicze (dzięki trygonowi, więc pani energicznie pokonuje te wyboje) a drugi władca - Uran wiedzie na pole ekspresji artystycznej i związków z  ludźmi /poprzez związki (Waga i 5 dom).

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie naszej Bohaterki :)

 

Wykształcenie 

 

Ukończyła naukę w Technikum Odzieżowym w Szczecinie. Po zdaniu matury planowała rozpocząć naukę w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, jednak nie dostała się.

 

Życie prywatne  Jest jedynaczką, jej ojciec był  alkoholikiem, marynarzem.

Ma syna ze związku z cztery lata młodszym perkusistą. W 2018 poślubiła po 17 latach związku- Pawła Krawczyka- muzyka i gitarzystę.

 

Charakter Sama mówi o sobie, że ma "mocny charakter". Jest pracoholiczką.

 

" Zawsze czuła się starsza od swoich rówieśników. W szkole podstawowej dziewczyny podrywały chłopców z klasy sportowej, a ona czytała poważne książki. Autorytetem był dla niej Bruce Lee, zawsze chciała być tak twarda jak on. Swoje pierwsze pieniądze zarobiła w wieku szesnastu lat, myła szyby na stacji benzynowej w Szczecinie (...)"

 

Artystka o sobie :

 

„Czuję, że stać mnie na wiele, ale nie mogę się w pełni wyrazić, ciągle coś mnie ogranicza i krępuje. Pozostaję pod władzą sił, których nie rozumiem, zabiegam o względy innych/ lecz jednocześnie wchodzę w konflikt sama ze sobą tak jakbym samą siebie sabotowała. Lecz mój dyskomfort niedługo się skończy. Widzę przed sobą perspektywę i widzę miejsce, w którym będę czuła się jak u siebie i wreszcie będę sobą, nic mnie nie będzie krępować. Nie jestem zbyt śmiała, bo nie potrafię w pełni polegać na swoich zasobach. Steruje mną popęd lub impuls, względnie jakiś instynkt, który sprawia, że staję się widoczna i osiągam sukcesy ...".

 

Nagrody

 

. Laureatka wielu nagród, m.in. Paszportu Polityki w 1993 roku i dwudziestu jeden Fryderyków (w tym dziesięciu z zespołem Hey). Została uhonorowana tytułem Ambasador Szczecina. Publikowała także felietony w miesięcznikach „Filipinka”, „Muza”, „Zwierciadło”. W stacji radiowej Roxy FM prowadziła autorską audycję „Tranzytem do niebytu”. Jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV.

 

Wikipedia oraz Polska Towarzystwo Astrologiczne oraz http://blog.piotrpiotrowski.com/sygnifikator-zachowania-na-przykladzie-horoskopu-kasi-nosowskiej

 

 

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Pani - co widzicie :) (K.Nosowska)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...