Skocz do zawartości

Zabieg nr 2


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku października idę na zabieg, który jest teoretycznie zakończeniem mojego leczenia po operacji.

Pytanie jak przebiegnie ten zabieg? W sensie czy wszystko będzie w porządku? 

 

5 mieczy, 6 buław, wieża XVI, 6 monet i 8 mieczy

 

No nie podoba mi się to :(  coś może wyjść nie tak coś jeszcze zaproponują?

 

 

Edytowane przez panna.marta
.
Odnośnik do komentarza

Mimo dosc przewrotnych kart ja to widzę pozytywnie: nie będzie konieczny zabieg stąd 5 mieczy i wieża, bo leczenie szybciej się zakonczy (6bulaw), w 6 denarach wdzięcznosc  a w 8 mieczy zamknięcie sprawy.

W kartach mogly wyjść też  Twoje lęki i stres. Tak więc bez obaw i trzymaj się

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Sarah2020 napisał:

Mimo dosc przewrotnych kart ja to widzę pozytywnie: nie będzie konieczny zabieg stąd 5 mieczy i wieża, bo leczenie szybciej się zakonczy (6bulaw), w 6 denarach wdzięcznosc  a w 8 mieczy zamknięcie sprawy.

W kartach mogly wyjść też  Twoje lęki i stres. Tak więc bez obaw i trzymaj się

 

 

Ale zabieg musi być, bo muszą wyjąć cewnik z moczowodu :D

Odnośnik do komentarza

Ja widzę to tak, że na początku może coś pójść nie do końca tak, ale skończy się ok :) 8 Mieczy może pokazywać, że jakiś czas jeszcze będziesz dochodzić do siebie. Trzymam kciuki mocno :)

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że ten zabieg będzie stresem dla organizmu (jak to zabieg, na co wskazuje Wieża), i będziesz długo dochodzić do siebie - tu 6 monet wskazują na dojście do równowagi, i 8 mieczy, jak mi się wydaje, na dłuższe zwolnienie lekarskie. 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.08.2019 o 09:03, zakretka23 napisał:

Może być jeszcze stan zapalny, stad 5 mieczy albo potrzeba poprawienia czegoś. Czy w zabiegu będzie używany laser ? 

Tak jest jak odpisuje się na stojąco w zatłoczonym autobusie. 5 mieczy i wieża pokazują inwazyjny zabieg ...6 monet doprowadzenie do równowagi organizm albo wprowadzenie jakiś leków ..8 mieczy może pokazywać Twoje przewrażliwienie/lęki lub psychosomatyka 

Edytowane przez zakretka23
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2019 o 20:57, panna.marta napisał:

Na początku października idę na zabieg, który jest teoretycznie zakończeniem mojego leczenia po operacji.

Pytanie jak przebiegnie ten zabieg? W sensie czy wszystko będzie w porządku? 

 

5 mieczy, 6 buław, wieża XVI, 6 monet i 8 mieczy

 

No nie podoba mi się to :(  coś może wyjść nie tak coś jeszcze zaproponują?

 

 

Wg mnie zabieg odbędzie się,ale nie w pierwszym terminie(5mieczy to są straty)potem już normalnie(6miwcxy)i sam zabieg się uda,jednak temat ten jeszcze się za Tobą pociągnie i trzeba będzie doleczyć,jakaś rehabilitacja,czy leczenie chwilę potrwają.(6monet 8 mieczy)

Edytowane przez Sheina
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...