Skocz do zawartości

Pytanie o wiarygodność tarocistów


czarnyMag1

Rekomendowane odpowiedzi

Moja matka chodziła do tarocistów bo gdy jej z tarota wróżył jej syn to tam gdzie ona oczekiwała "ok" to słyszała Nul! Zero! Finito! Porażka! "Wieża" :) Ale jej syn po jej śmierci nie odpuścił jak ona odchodząc w ciemność... - I teraz pytam tych co kładą karty tarota - jaka jest Twoja osobista odpowiedzialność za to co podajesz swemu rozmówcy?! Bo ja ścigam obecnie tych co nakładli matce mej makaron na uszy...i tam jest KREW w....tle tam jest konkretna karma którą ja wnoszę biorąc swoją sprawiedliwość za brednie za kasę - ale jednak brednie! Biorę kr..e..w i nastrajam się na wycie strony która kła..mała! A jaką Wy "tarociści" lewaki macie wiarygodność?!

4 minuty temu, czarnyMag1 napisał:

 

 

Edytowane przez czarnyMag1
Proszę usunąć mój cytat bo powieliłem Temat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderators

Dość obrażania ludzi. Nie kwestionuję twoich poglądów, bez względu co o nich sądzę. To co robisz to twoja sprawa, ale tutaj masz zachowywać się tak, by nie obrażać i nie wyśmiewać innych, także za pomocą ikonek. Naucz się facet poruszać w społeczności i wtedy tu wróć. 

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

To tak jak z każdą dziedziną. Są ludzie którzy naprawdę pomagają , wykazują profesjonalizmem , a są tacy którzy szkodzą , albo  myślą tylko o pieniądzach . Osobiście korzystałam z porad różnych tarocistów i Tarocistek . Nigdy nie ma czegoś takiego jak 100 % sprawdzalności, natomiast mam taką obserwację, że im bardziej znana wróżka tym bywa różnie z jakością usług . Trafiłam może na 2 osoby pracujące na portalach czy w tv których wróżby mi się sprawdzały i korzystałam też z usług jednej wróżki - ona nie stawia Tarota tylko Karty Klasyczne i Lenormand i bardzo sobie chwalę . Pozdrawiam 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa

Różne są sytuacje.Czasem jest też tak,że wróżka zamiast kierować się kartami kieruje się swoim doświadczeniem.Zazwyczaj doradza wtedy na podstawie psychologii,najczęstszych zachowań.Jak korzystamy online to czasem nawet osoby kart nie postawią i nie da się za bardzo tego sprawdzić.Czasem wróżka np.nie ma energii w danym czasie do kart i nie powinna stawiać,a stawia z powodu kasy.Czasem karty nie do końca pokazują odpowiedź,nie chcą jej przekazać.Zamiast o tym napisać naiwnej klientce zawsze można wymyślić interesującą historyjkę.W skrócie to jest biznes.I oczywiście energia się ciągle zmienia.Sprawdzalność wróżb nigdy nie będzie 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...